www.sudzibas.lv T/C "Oga" veikals "Primo Food"

T/C "Oga" - veikals "Primo Food"

Esmu šokā par šī veikala produktu kvalitāti, tiek pārdoti produkti, kuriem derīguma termiņš jau ir beidzies vai arī beidzas tajā pašā dienā. Vienreiz pat dabūju saindēties ar zivīm, kuras pirku šajā veikalā! Tad vēl arī augļu/dārzeņu nodaļa - plauktos ir izlikti, savītuši, pūstoši dārzeņi un augļi, noteikti, ka ar cerību, ka kāds muļķa pircējs nopirks! Nerunājot jau par pārdevēju un apsargu attieksmi, vieni visu laiku kā ar kreiso kāju no gultas izkāpuši, tik kaut ko ņurd sev zem deguna, bet otri atkal visu laiku skatās uz rokām, staigā pakaļ it kā visi cilvēki būtu zagļi! Un ja nedod, Dievs, kāds no pircējiem ko nejauši nomet uz grīdas, tūlīt pat ir klāt apsargs un liek maksāt par to preci + ņirgājoties!

Ļoti nepatīk šis veikals - milzīgs FUI! Kā arī cenas nav nekādas zemākās, kā viņi reklamē!
Esiet uzmanīgi, neiegrābieties vecos produktos!

K

Neitral 26.01.2012

A kas parproblemam? nu tak neperc saja veikala, vot tadi muljki ka tu uzkeraties, pati par sevi raxti...latviesu veikals...

K kniipa 26.01.2012

Pēc tā gadījuma neiepērkos arī! Un vēlos informēt arī citus cilvēkus, lai nebūtu vilšanās.

O oolonga 28.01.2012

tieshi taa pilniigi piekriitu pirmajai rakstiitaajai, tieshaam Ogaa un vispaar Preilju veikalos paartikas produktiem ljoti zema kvaliitaate, izveele ljoti maza.Tas attiecas uz gandriiz visiem Preilju veikaliem, diemzheel.Un atieciigas instances neseko paartikas produktu kvalitaatei un terminiem...

O oolonga 28.01.2012

vél piebildiishu par Ogu, tieshaam loti nekorekts personaals, apsargi arii uzvedas taa it kaa buutu dievi, un skataties pakalj kasiereem ( censhas apskaitiit).Saakuma man Oga patika, tachu teikshu loti daudz miinussu shim veikalam, kniipai taisniiba.Arii iegriezhos turp tikai taapeec, ka staavieta eerta, un viss it kaa pa rokai.Citos Preilju veikalos ne labaak, diemzheel.

V Vīra draugs 29.01.2012

Nu ko Jūs gribat no lauku veikala? Cilvēki (pārdevēji un apsargi) tā uzvedās, jo ir tikuši pie darba ar normālu algu! Par produktiem, loģiski ka būs sliktākvalitātē! Cik pie Jums ir cilvēku? Kādi 30 000, ja vēl ir! Kāda jēga vest no Rīgas normālu pārtiku un pelnīt pa 1 santīmam no tās, ja var vest pārtiku kurai te nu beigsies derīguma termiņš, Rīgā un lielajās pilsētās to vairs neviens nepirks, kaut kas tak jāatgūst no pārtikas cenas, lūk arī viņu nosūta pie Jums! Labāk pārvācaties uz lielāku pilsētu vai arī gāžam visi kopīgi Dombrovska valdību, kas šo visu sūdu ir ievārījis! Jo ja nebūtu tik lieli nodokļi valstī un valsts līdz ausīm nebūtu parādos, būtu Jums normāla pārtika!

I Inese2840 19.07.2012

Kādreiz dzīvoju Preiļos, bija t/c Oga klienta karte un pakalpojums- saņemt īsziņas par akcijas precēm. Mainīju dzīvesvietu, iegriezos Ogā un teicu, ka gribu atteikties no īsziņām telefonā jo tas vairs nav aktuāli. Darbiniece pie kases pateica, ka obligāti ir vajadzīga karte lai atteiktos. Toreiz nebija līdzi, braucu vēlreiz ar visu karti, tas bija jūnijā, pie kases pierakstīja manu kartes numuru un teica, ka viss tiks nokārtots. Vēl joprojām turpinu saņemt īsziņas, kas vēl man jādara? Vēlreiz jābrauc? Nepatīk tāda attieksme!

I Inese2840 28.09.2012

6 reizes jau zvanu uz Primo food, lai atteiktos no īsziņām...kad paprasīju darbinieces uzvārdu ar ko es runāju, man atbildēja: es jums nevaru to teikt. Jocīgi...slepena firma laikam. No jūnija cenšos atteikties no šī pakalpojuma, interesanti, cik vēl laika man tas prasīs... un cik kompetenti darbinieki... :)

S sīkā121 28.05.2016

Sveicināti! Saprotu, ka šeit ir jāraksta sūdzības, bet es tomēr atļaušos izteikt savas domas par šo veikalu. 1.Esmu mājražotāja - šī veikala īpašnieki un darbinieki nāk pretī ar pozitīvu attieksmi. 2. Apvītuši dārzeņi ir VISOS veikalos. Noliekat mājās uz galda kaut vai kāpostu un pavērojiet, kas ar viņu notiks vakarā. 3. Pārdevējas ir laipnas, bet dažiem indivīdiem (pircējiem) pašiem ir slikta oma. 4. Apsargs vienkārši pilda savus pienākumus. Piebildīšu, ka manu uzmanību nekad nav pievērsis apsargs. 5. Piekritīšu, ka Maxima ir lētāka prece, ja tā ir akcijas prece, bet es labāk iepērkos "Oga", jo šeit varbūt arī ir par centu dārgāk, bet šajā veikalā ir praktiski viss ko man vajag. Ērts stāvlaukums, pieejams WC, aptieka, ziedi, kafija arī burvīga un preces, ko nevar nekur citur iegādāties, utt. 6. Un pēdējais ko OBLIGĀTI vēlos piebilst - man PATĪK iepirkties šajā veikalā un esmu apmierināt ar itin visu!

G Gints 27.12.2016

Man liekas , ka Ogai nav ne vainas, man liekas sūdzības autorei kaut kas baigi iekniebis, jo man personīgi škiet, ka nekas no tā nav taisnība, vienīgais par dārzeņiem, bet nu katrā veikalā pa lielam atradīsies kādu saspiestu mandarīnu vai tomātu. Bet attieksme no veikala puses vienmēr ir bijusi pozitīva!

A Andris 16.11.2017

Jā, visos veikalos var atrast, kur piekasīties, bet pa lielam tādos mazākos miestiņos ir baigā konkurence, kad jākaujas par saujiņu pircēju un tad nu uzrodas tādi, kas vēlas nomelnot, JO visā visumā, tc OGA ir tāda saliņa visiem rajona iedzīvotājiem, kur var sajust atšķirību - tas nav tikai t/c, tā ir vieta, kur atrādīties, paēst normālas pusdienas, pašopingot:) Nu tā nu tajā patērētāju sabiedrība ir:)