Swiss Languages - Krāpšna

Sveiki . Gribeju padalities ar informaciju. Samaksaju par valodas apguvi ,bet piekluve tai ir liegta.Loti jau izraklamejusies pa visu Latviju. Sazvanami ari vini nav. Esmu vairak ka nikna. Neuzticieties sai programmai.

Dannii Disaster 10.05.2013

Kaadu valodu veeleejies apguut?

Interesanta maajaslapa vinjiem, tas gan. Bet es vienalga neuzticos tiem online kursiem. Ne jau kraapshanas aizdomu deelj, bet gan taapeec, ka neuzskatu, ka valodu var apguut taadaa veidaa. Praktikaa no taadaam zinaashanaam jeegas nebuus.

Vajag atrasties videe, kur cilveeki runaa tajaa valodaa, un nepaartraukti kontakteeties ar tiem, kam taa valoda ir dzimtaa.

A AlisaS 22.08.2014

Программа – полная ерунда. По сравнению с прошлым годом полностью изменилась система. Если раньше кроме картинок, была транскрипция и можно было прослушать правильное произношение, то в этом году кроме картинок и слов из словаря из которых можно состовлять совершенно не правильные грамматически простые предложения – нет ничего, как слова читаются догадайся сам или дополнительно ищи в интернете или словаре. Не тратьте деньги на это «фуфло».

P pusnakts 13.11.2014

jap, iekritu ka circenis pelnos:D
biju cerējusi uz ko vairāk, bet ne- simts vārdiņi un punkts...

A a vai nav vienalga 13.11.2014

Swiss languages, Marvels Grejs un viņa metode un Talk2Travel - tas viss ir viens un tas pats kantoris zem dažādiem nosaukumiem, reklamējas jau gadus piecus, laikam. Cilvēki uzķeras arī kādus gadus piecus. Tagad valodu gēnijs Marvels Grejs (jeb Vilnis Baltiņš) ir sācis tirgot arī ... notievēšanas metodi (pilns ar reklāmrakstiem).

Ko teikt, daudzpusīgi talantīgs cilvēks.

S svetlanamart 21.11.2014

swisslanguages.com Krapnieki!!!
Delfi.lv reklame!!!

V viniirnegodigi 24.02.2015

Iegādājos pamatprogrammu un papildus programmu. Nevērtēšu kvalitāti :), bet pēc mēneša no kartes otrreiz noņēma naudu. Sazvanāmi nav.

M madrra 25.05.2015

Starp citu, zvanot darba laikā viņi ceļ telefonu. Pašai programma bija par vienkāršu un dabūju naudu atpakaļ.

A Aija Jansone 04.02.2016

Esmu krāpnieciskās darbības upuris no swisslanquages.com.Vairākas reizes tiek noņemta no konta
nauda par nebijušiem pirkumiem.Darbs policijai.

A Auseklis Logins 11.02.2016

Ja ir aitas, atrodas arī cirpēji. Izsaku līdzjūtību.

S Silvija Klipa 04.04.2016

Es arī esmu krāpniecības upuris no swisslanguages com .Vairākas reizes tiek noņemta nauda no konta par nebijušiem pirkumiem.,te tiešām darbs policijai

E emilijagu 15.09.2016

Nu zosis, nu! Ja lasītu noteikumus, redzētu, ka parakstieties uz abonementu! Es ņēmu to vērā, kad pasūtīju programmu - tā ikmēneša summa ir pavisam niecīga, bet programma tagad man vienmēr pieejama

A Artis Siliņš 18.10.2016

Galīgi garām,arī man izkrāpa naudu lai neko neiemācos ????

I [email protected] 03.02.2017

Netērējiet laiku un naudu šim murgam.

I imse 10.02.2017

Labvakar vai Jus kads varetu pateikt ka sazinaties ar Swiss Languages darbiniekiem .Paldies,

E EVIS100 11.02.2017

lūdzu atsūtiet kāds šī blēžu kantora adresi,vajadzētu šos apciemot

S SwissLanguages 19.04.2017

Labdien!

SwissLanguages reklāmas un informatīvajos materiālos, kā arī veicot apmaksu par SwissLanguage programmas turpinājumu ir norādīts, ka tas ir abonementa tipa pakalpojums ar ikmēneša dalības maksu, kas norādīta pēc principa "XX EUR mēnesī". Pieteikšanos šim pakalpojumam Jūs esiet veicis labprātīgi un līdz ar pieteikšanos esiet arī apstiprinājis programmas lietošanas noteikumus, kuros vairākkārtīgi ir atrunāta pakalpojuma norēķinu kārtība.

Līdz ar apmaksas veikšanu par SwissLanguages programmas turpinājumu, Jūs esiet apliecinājis, ka piekrītat ikmēneša maksājumam, kas paredz, ka maksa par aktīvu pakalpojumu tiek ieturēta katru mēnesi, kamēr vien esiet programmas lietotājs. Pakalpojums par aktīvu tiek uzskatīts kamēr vien SwissLanguages.com programmas turpinājums ir pieejams Jūsu programmas profilā. Atteikties no programmas turpinājuma, pātraucot abonementu, variet jebkurā brīdī, savā lietotāja profilā izvēloties iespēju “Pārtraukt pakalpojumu un dzēst tagad savu profilu neatgriezeniski!”. Pakalpojumu variet pātraukt, arī zvanot pa tālruni 371 20023473 vai rakstot uz e-pasta adresi [slēpt]@swisslanguages.com.

Pateicamies, ka izvēlējāties valodu apmācību programmu SwissLanguages!

C critical thinker 29.03.2018

jūs pat latviski pareizi nemākat :)

L Līga 17.10.2018

šobrīd nav ne opcija noklausīties vārdu izrunu, ne arī opcija “Pārtraukt pakalpojumu un dzēst tagad savu profilu neatgriezeniski!”

I Ilva60 16.11.2018

Vakar apmaksāju , taču piekļuve profilam liegta.Noteikumu sadaļā parādās atvainošanās par kļūdu.Uz telefona zvaniem neviens neatbid.Uz epastu arī nereağē.Piedevām vēl nav kauna jau piedāvāt jau šodien nākošo līmeni.Krāpnieki.