Swedbank - kredItkarte

Sveiki, veeleejos pateikt, ka swedbanka diskriminee cilveekus! Esmu swedbankas kliente jau gadus 5. njeemu krediitus (arii lielus) laikaa atmaksaaju, nu balta un puukaina. ienaakumi regulaari un ne mazi (vairaak kaa 600ls/men) paslaik esmu beernu kopsanas atvaljinaajumaa (par to arii diskriminee) bankaa ir pateerinja krediits un veeleejos atveert arii krediitliiniju, nu krediitkarti ar summu 200ls no kuras sad tad aiznjemties kad buutu nepieciesamiiba. to man atteica, jautaaju kaapeec, vinji atbildeeja, ka vinji jau man ir izsniegusi maksimaalo krediita lielumu. un ja dos vairaak tas ietekmees manu dziives kvalitaati. dziivoju savaa dziivoklii, arii viiram ir laba alga, kaadaa sakaraa vinji satraucas par manu dziives kvalitaati. Bet nu iisaak ir taa, ka manai maatei kurai ir 4 apgadajamie, masiinas liizings ar 120 ls maksu menesi izsniedza krediitkarti ar 900ls!!! aa un vinjai alga uz rokas ir ap 300ls...vinji tur loteriju taisa vai kaa???

G

P pienskaabe 27.11.2011

..nu ja jau Tu tik nenormāli pelni- tad kāpēc tev vel vienu kredītu ņemt?...ja jau tas Tevi tik dikti uztrauc un esi sacepusies- tad jau Tu kko noklusē...

G Gicis 28.11.2011

tas nav krediits, bet gan krediitkarte, kaa jau mineeju veeleejos to panjemt kaa drosiibas spilvenu kad vajag kaut kam lielaakam, ne sanjemt karti un nuzreiz skriet tereet...neesmu sacepusies, vajadziiba nedeg, bet attieksme paarsteidza!!! radaas jautajums peec kaa vinji izveelas kam dot un kam nedot. jo viiram tiesi taada pati situaacija kaa man, bet vinjam zvana un met to pasu karti pakalj.

C Celsi 28.11.2011

Arī es esmu ļoti nikna uz Swedbank: kopš 2001.gada esmu hipotekārā kredīta maksātāja. Bez kavējumiem, viss termiņos. Mācībām bija nepieciešami 2000Ls. Palielināt hipotēkas summus par 2000 Ls banka atteicās un tūlīt pat man piezvanīja no Swedbank un piedāvāj paņemt patēriņa kredītu, kuram gada procenti ir 2x lielāki!!! Vai tā ir godīga rīcība pret īpašās apkalpošanas klientu???? Smiekli nāk.

T Tatjana 01.12.2011

Sūdzēties Jūs varat par valsts, kura bija pieņēmusi lēmumu tik ievērojami samazināt māmiņu pabalstus, tadejādi samazinot viņu maksātspēju. Banka šajā gadījumā rīkojas pēc savas instrukcijas. Ja viņiem ir noteikts, ka maksimālā kredītu summa ko viņi var piedāvāt nedrīkst pārsniegt cik tur % no ienākumiem, tad tiešām viņi nedrīkst piešķirt vairāk. Ja ļoti gribi vairāk - tad būs kaut kas jāieķīlā, vai jāsameklē galvotājs, vai jāpiekrīt maksāt lielākus %. Var būtu Jūsu māte bija izvēlējusies kādu no šīm opcijām. Man arī nepatīk hanzenes kredīti, neskatoties uz to, ka esmu hanzenes klients jau kādus 10 gadus, es tomēr aizņēmos citās vietās, ja ir tāda nepieciešamība.

N nemo 22.12.2011

Tā ir taisnība, Hanzenei ir īpaša attieksme pret klientiem. Esmu Hanzenes klients kopš 1995 gada, bet viņiem PO, piešķīruši man Zelta klienta statusu, bet arī tas neko nenozīmē. Pielnīgi neko.
Pirms gadiem 5 man sanāca akūta vajadzība pēc naudas uzreiz, aizgāju uz Hanzu, pateica, kukiš, nekā Jums nepienākas, nu ka ne ne, pēc pāris dienām interentbankā parādījās "speciālais piedāvājums Zelta Klientiem" "jums iespēja paņemt patēriņa kredītu" un summa 2x lielāka kā pāris dienas atpakaļ lūdzu bankā. Protams, izdevību izmantoju un problēmu atrisināju.
Pirms 3 gadiem atkal bija vajadzība, paņēmu, iedeva cik gribēju bez problēmām (pat vairāk piedāvāja). Pagājušogad gribēju paņemt papildus, paprasīju palielināt kredītu līdz summai, kādu iedeva pirms 3 gadiem. Atnāca atteikums, ka "kā izrādījies man ir hipotekārais kredīts citā bankā par ko viņus neesmu informējis" (pirmkārt, viņi man to neprasīja, otrkārt, varēja jau man uzprasīt, kapēc man nav hipotekārais kredīts Hanzā, pastāstītu, ka kamēr citas bankas piedāvāja 100% bet Hanza man ieteica ieķīlāt vecāku dzīvokli) un "lielākā daļa manu ienākumu aizejot kredīta atmaksai", blin, viņi man uzprasīja, CIK ir mani ienākumi? viņi jau redz tikai algu, kas iet un Hanzu, bet pārējie? (strādāju kā pašnodarbinātais un papildus sanēmu 30-100% no algas mēnesī, kas iet uz to banku, kurā man ir Hipo kredīts). Atteikumam biju gatavs, nebiju gatavs formai, kā tas tika pateikts. Tāda lūk augstprātīga attieksme. Man ir "astes" šajā bankā, patēriņa kredīts beidzās nākamgad, arī auto līzings būs nomaksāts, jānosedz vēl overdrafts un mēs škirsimies, Ja 16 gadi bankai nenozīmē neko, man neko nenozīmē šī banka.

T Tatjana 22.12.2011

Hanzene nav tā foršāka vieta kur aizņemties. Vienmēr citās vietās, kur man pat nekādi konti nav, noteikumi visādiem azņēmumiem bija daudz daudz labāki, nekā hanzene piedāvā.