Swedbank - Krāpšana

Vai jums kadreiz ir gadījies, ka iemaksājot naudu Swedbank iemaksas aparātos tiek saskaitīta mazāka summa nekā jus saskaitījāt? Varbūt tie bija 5, 10, 20 eiro un jūs pielāvāt domu ka kļūdījāties saskaitot. Bet ka ir kad naudas summa ko jūs iemaksājat ir 300 eiro 900 eiro vietā? Un pirms tam to naudu pārskaitījāt vairākas reizes? Šāda situācija notika man un par to es gribu jums pastatīt.

Swedbank naudas iemaksas aparāti zog naudu!
Iemaksājot swedbank automātā 900 eiro, tas saskaitīja tikai 300 eiro, kā rezultātā 600 eiro iz pazuduši automatā.

Nekavejoties zvanīju uz Swedbank, konsultants reģistrēja manu sūdzību(izklausijas ta, itka ta viņiem ir ikdiena) un teica ka 10 darbadienu laikā vai nu saņemšu naudu pēc inkasacijas veikšanas no ta automāta vai arī saņemšu īsziņu ar noraidījumu.

Pagāja 10 darbadeinas, īsziņu nesaņemu, piezvanīju atkal uz Swedbank, darbinieks apskatījās maas sudzības statusu un teica ka ir izsūtīta vēstule ar atteikumu un ja es nepiekritu tad varu mēģināt pārsūdzēt.

Abās reizēs zvanot uz Swedbank, konsultanti mēģināja man ieskaidrot ka naudu no naudas iemaksas aparāta var dabūt atpakaļ pirms to pārskaita uz kontu, itka esot divas pogas: "turpināt- pārskaitīt uz kontu" un "atcelt-atgriezt naudu".

Esmu lietojis vairākus naudas iemaksas aparātus Rīgā un neviens no tiem man nepiedāvāja tādu iespēju! Ir tikai sarkana poga "Cancel" uz tastatūras kuru nospiežot nekas nenotiek.

SWEDBANK IR MEĻU UN ZAGĻU BANKA!

D Dontkillmyvibe 11.11.2016

Vienmēr ir pogas pārskaitīt uz kontu vai atcelt un atgriezt naudu. Nevajag stāstīt pasakas.

Oļegs Zatlers 11.11.2016

Nav gan vienmēr. Piemēram, Plazā swedbank automātā nav. Pārdodot savu auto, pircējs gribēja maksāt skaidrā. Lai pārbaudītu, vai banknotes nav viltotas, domāju izmantot šo iespēju, jo, kā iepriekš noskaidroju filiālē, aparāts viltotas banknotes nepieņemtu un atsviestu atpakaļ. Aparāts saskaitītu un es atceltu pārskaitīšanu uz kontu un saņemtu banknotes atpakaļ. Man paveicās, ka no sākuma izdomāju pārbaudīt ar saviem 10EUR šo "iemaksu uz kontu" iespēju. Kā par brīnumu, izvēles, lai atceltu iemaksu nebija, bija tikai iespēja pārskaitīt uz kontu. Zinu, ka agrāk tāda iespēja bija. Pat vēl nobrīnījos un aizdomājos, ka noteikti šī opcija ir izņemta, lai "naudas pārbaudītāji" neizmantotu šos aparātus.

Pacco_al 11.11.2016

Tā nav poga metāla tastatūras, bet gan displejā. Kad iešu garām Swedbank bankomātiem speciāli priekš jums nofotografēšu. Lai nākamreiz ziniet kur spiest, kad jūsu iedomātā summa nesakrīt ar aparāta saskaitīto.
Spriežot pēc tā, ka ir atteikums, automātā naudas pārpalikums netika konstatēts. Šis fakts liek apšaubīt jūsu vārdu patiesīgumu, jo ja arī aparāts ir saskaitījis nepareizi (kas vienkārši nav iespējams, naudā ir mikroshēma) tad tik vai tā fiziski pārbaudot bankomāta naudas iemaksas kasetes starpība vienmēr atrodas( tas attiecas uz sasprūdumiem, kad vispār iemaksa neizdodas). Stāsti par to, ka laikam inkasatori nozaga, vai negodīgs darbinieks pievāca - ir nevietā.

Oļegs Zatlers 11.11.2016

Varbūt aparāti atšķiras, bet Plazā 100% nav iespējams izvēlēties. DISPLEJĀ būs viena izvēle labajā apakšējā pusē, kur būs norādīts "Ieskaitīt kontā" vai tml. Citu izvēļu nebūs. Var arī mēģināt spiest dzelteno, sarkano, zaļo pogu metāla tastatūrā, nekas nenotiek.
Pacco būs konkrēts aplauziens. Nav nepieciešams būt tik pārliecinātam, tas tikai liecina par loģiskās domāšanas trūkumu. Ja spēsi pierādīt pretējo, publiski atvainošos, kritīšu ceļos :)

Latviešu tautas 12.11.2016

Lielas sumas izņem no bankomata!

M Martins S 12.11.2016

Man bija ļoti līdzīgs gadījums šī gada vasarā, tikai es pazaudēju 100 eur. Swedbank man divreiz mainijas savu versiju kapēc tā ir noticis, un ļoti daudz meloja, solija atsūtīt oficiàlas vēstules ar paskaidrojumiem, to nezidarīja, tad stāstija vienu, tad citu, beigās kad slēdzu kontu pateica ka viņi nevarot paskaidrot kapēc tā noticis. Esmu gatavs ar raksta autoru varbūt doties pie Tv palīdzības, bez tabu vai ko tādu, ar mani var sazināties [slēpt]@gmail.com

D dmitrijs gusevs 14.01.2022

СИТУАИЯ СХОЖИЯ ДЕЛАЛ ВКЛАД БАНКОМАТ SWEDBANK 530 ЕВРО ПЕРЕВЕЛИ 490 ОГРАБИЛИ НА РОВНОМ МЕСТЕ НА 40 АМОГЛИ И НА 300 ЕВРО НА ЗАПРОС В БАНК ОТВЕТ СРЕДСТВ НЕ НАИДЕНО Я НЕ УДЕВЛЕН БУДУ МЕНЯТЬ БАНК