www.sudzibas.lv Swedbank Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu

Swedbank apdrošināšana - Atsakās izmaksāt atlīdzību par apdrošināta dzīvokļa bojājumu

Bankas darbiniece pierunāja apdrošināt savu dzīvokli, iegalvojot, ka tas būs ļoti izdevīgi. Protams! (kāds naivums manā vecumā...). Pēc dažiem mēnešiem augšējais kaimiņš pamatīgi nopludināja manu dzīvokli, kur vēsajā laikā vēl piedevām arī parādījās pelējums. Griezos pie apdrošinātāja, bet sekoja atteikums, jo, pelējums, lūk, uz viņiem neattiecoties un arī remonts neesot pietiekami smalks.
Lieki teikt, ka attiecības ar šiem "apdrošinātājiem" neturpināšu un apsveru iespēju vispār slēgt savu kontu minētajā bankā.
Neiekrītiet uz šo apmuļķošanu!

Inženieris 21.10.2016

Banka ir pēdēja vieta, kur iegādāties apdrošināšanu. Apdrošināšanu jāuztic nozares speciālistiem un kompānijam, kuram šī uzņēmējdarbība ir pamatdarbība.
Ja Bankas sāks piedāvāt ārstniecības, būvniecības vai apbedīšanas pakalpojumus, arī tos sāksim izmantot?
Swedbanka sen jau pazaudējusi uzticību ar savu attieksmi pret klientiem un tagad vēl par iekšbanku pārskatījumiem ieviesusi komisiju!

BondsBonds 22.10.2016

Jebkāda veida apdrošināšana Latvijā ir bezjēdzīga - maza valsts, slikts regulējums, zemi ienākumi. Labāk pašam tos € sakrāt un kad vajag izmantot.

Latviešu tautas 23.10.2016

Это ты ещё эстонцам скажи... Про маленькую страну... Что-то я не слышал чтоб оттуда народ валом валил, а вот из Латвии уже треть (а граждан - четверть) населения убежало на Запад...

R REALISSTS 22.11.2016

Kur ir par iekšbankas maksājumiem komisija?

J Jonsons Babys 21.10.2016

No šiem kropļiem grūti tikt prom, ja ir vēl kāds līzings vai hipotēka. 2006. gadā bija paņemta hipotēka 50 000 Ls apmērā uz 30 gadiem, ar pārmaksu 12 000 Ls. 2013. gadā no Francijas tantes saņēmu mantojumu naudas izteiksmē, nolēmu dzēst kredītu paskaitot man sanāca ka esmu nomaksājis pamatsummu 7000 Ls apmērā un procentus 2500 Ls apmērā, respektīvi, bankai man jāatdod 43 000 Ls, ja ar visām komisijām utt. tad līdz 44 000 Ls. Palūdzu šiem, lai sarēķina gala summu, kas man jāatdod un es esmu gatavs to nomaksāt. Šie atbildi sniedza 2 mēnešus, jeb es vēl 2 mēnešus maksāju Hipotēku un baroju šos kropļus. Beigās atsūtīja pa pastu vēstuli, kurā bija teikts ka mana pamatsumma sastāda 49 800 Ls, komisija par papīra, kuru gaidīju 2 mēnešus sastādīšanu man jāmaksā 750 Ls, kā arī kaut kādi izdevumi 1200 Ls apmērā. Jautājums par ko es bankai maksāju gandrīz 7 gadus, ja mana hipotēkas summa nav samazinājusies, bet tikai pieaugusi? Visu nomaksāju. Visa ģimene un radi slēdza kontus šajā bankā, kā arī ja kādam iesaku kādu banku, noteikti nav swedbanka, pie tam piedāvāju labāk slēgt savu kontu šajā bankā. Principa pēc ja kādam piegādātājam ir konts swedbanka atsakos ar to strādāt, netaisos, lai mana nauda apgrozās šajā bankā!

Pacco_al 24.02.2017

Nu histēriķis. Bet ko var darīt, katram sava "gudrība" un saprašana. Lai vecas citā - sapņu bankā. Bet kredītu gan vairāk nekad un nekur neņem,jo procenti un komisijas ir vienmēr un visur.

T Tong Po 21.10.2016

Jā, ir tā ka konkrētas bankas attieksme pret klientiem, pieklājīgi apzīmējot ir izteikti augstprātīga, kaut kur pat nicīga. Labi, ja runa būtu par AB Banku, kur jau labu laiku ir skaidri un gaisi sevi nostādījuši segmentā, kur strādā pamatā ar biezajiem naudas makiem jeb ar cilvēkiem, kam naudas daudz. Tur tad nebūtu jautājumi, ja pret tevi, parasto iezelieti attiektos neieinteresēti, tipa - būs daudz naudas, piekāp!
Bet šī konkrētā Banka, kas savus pakalpojumus izvērš dauzd un izteikti bankas pakalpojumu sniegšanā "parastajiem mirstīgajiem" - varētu gan attiekties pret klientiem korektāk un savu apetīti bišķi mazināt.

Esmu domājis iet prom no SWED. Jau tai brīdī, kad viņi sāka kasēt naudu par konta atlikuma apskatīšanos bankomātā. Pat ne par čeka izdrukāšanu, bet vienkārši apskatīšanos. Paskatījos apkārt - godīgi sakot, neatradu neko daudz labāku kā SWED. Vis;am bankām paj*t uz neturīgo iedzīvotāju daļu.

Latviešu tautas 21.10.2016

---
NEMELO! Swedbanka NEKASĒ naudu ne par konta atlikuma apskatīšanos bankomātām, ne par čeka izdrukāšanu!

T Tong Po 22.10.2016

Vladlat, nevērtē visus pēc sevis. Ja tev patīk melot, tad nedomā, ka citi dara tāpat kā tu.
Tālajā 2009.gadā, kad cilvēkiem klājās vēl smagāk nekā bankām, Swedbanka bija laikam vienīg'abanka, kas pelnīja naudu pat uz tāda sīkuma kā konta atlikuma apskatīšana bankomātā. Te būs norāde uz publikāciju Dienas Biznesā: http://www.db.lv/finanses/swedbank-prasis-maksu-par-konta-bilances-apskatisanu-bankomatos-124015
Tā maksa tika arī ieviesta - vai tā ir arī tagad - nezinu, ar skaidru naudu minimāli operēju, līdz ar to bankomātu praktiski nelietoju.
Bankas attiekme pret klientiem, it sevišķi jau laikā, kad cilvēkiem bija ļoti daudz grūtību, priekš manis ir viens no svarīgiem signāliem par Banku kā tādu.
Vēl jautājumi, Vladlat?

Latviešu tautas 22.10.2016

А я пользуюсь услугами этого банка, и мои друзья до сих пор пользуются: платы эти лет как 10 уже отменены!

Latviešu tautas 22.10.2016

AB Bank? Это тот, который "отмывал" "грязные" деньги американской наркомафии?..

T Tong Po 23.10.2016

Vladlat, iemācies lasīt! 2009.gadā, kas noteikti bija ne vairāk kā pirms 7 gadiem, kad maksu ieviesa. Ja to atcēla, tad tas noteikti ir salīdzinoši nesen.

ABLV Banka, ja tu tomēr kādreiz iemācīsies lasīt, strādāja un strādā joprojām ar tavām mīļotajām NVS valstīm pamatā. Tās bankas, kas atmazgāja naudu, jau sen tika novērtas.

Nu Swedbank par banku nosaukt var tikai nosacīti, jo pēc būtības tas ir tāds pats tirgum līdzīgs iestādījums, kurš nekaunīgi cenšas iesmērēt visādus sūdus un nokāst naudu kur vien iespējams. Nesen bija jāizņem atjaunotā karte, filiālē - pēc cenrāža 2.13 EUR. Tad par saviem 2.13 man nācās 20 minūtes gaidīt rindā un 15 minūtes piedalīties nopratināšanā, par saviem līdzekļiem, apdrošināšanu, pensijām, u.t.t. Un ja es brutāli nebūtu bankas darbiniecei aizrādījis, ka es atnācu pēc kartes, nevis uz prokuratūru, viņa droši vien turpinātu savu lētā telemārketinga cienīgo apvārdošanu. Riebjas šīs lētais kapeikpisēju ūķis!

Latviešu tautas 22.10.2016

По почте карта - БЕСПЛАТНО!

Latviešu tautas 22.10.2016

Прости я не знал что ты - БОМЖ и живёшь в картонной коробке!

Atkal geju aktīvistam, jeb pasīvajam gejam, Vladlatam, ar domāšanu pilnīgi šķērsām, bet nu tie ir tikai viņa hemoroīdi.

K Kent 23.10.2016

aitaisi muti romaxsot tevpasam hemorodi piemitisies!!!

Latviešu tautas 24.10.2016

romaxsoft ! Ты это себя назвал геем? Ведь это же ты просил чтобы я тебя в попку оттрахал! А я - отказался!

Latviešu tautas 22.10.2016

Милочка! Ты ещё вспомни что было во времена немца Карла Ульмана!

BondsBonds 22.10.2016

Latviešu tautas 22.10.2016

Возобновленная карта - Получите свою возобновленную карту по почте и сэкономьте на плате за выдачу карты.
Доставка карты по почте
По Латвии EUR 0 - - - Бесплатно - Указать адрес доставки карты в интернет-банке возможно здесь.

Ознакомление с балансом счета
В банкоматах Swedbank EUR 0 - - Бесплатно - -
В банкоматах других банков в Латвии и за рубежом EUR 0.28 - - - - -
Оплата счетов картой EUR 0 - - Бесплатно - - Стандартный лимит для оплаты счетов EUR 700 день.
Распечатка последних 5 операций, проведенных с помощью карты EUR 0.14 - - EUR 0.14 - - В банкоматах Swedbank в Латвии
Замена PIN-кода карты EUR 0 - - Бесплатно - - В банкоматах Swedbank в Латвии
Разблокировка PIN-кода карты
В банкоматах Swedbank в Латвии EUR 0

Kaut kāda līdzība ar Vladlatu ir. Pats - 0, bet muld par 99.99 :D

Valdlatam jau vēl joprojām nav pielecis pašas sūdzības saturs. Vladlat, Swedbank ir zviedru, nevis krievu banka. Atslābsti. :)

Latviešu tautas 23.10.2016

A KADA STARPĪBA? Man patik taisnība!..

Nopietni? Es biju domājis, ka tev patīk Kents un viņa loceklis, bet taisnība katram ir sava.

Mazliet atgādināšu par sūdzību, tā ir par to, ka Swedbank plaši piedāvā savu dzīvokļu apdrošināšanu, taču apdrošināšanas prēmiju neizmaksā.

Latviešu tautas 24.10.2016

Ты стрелки то не переводи: разве не ты меня просил тебя трахнуть в зад, поклонник анального секса?

R Roberts Skrīvers 30.11.2016

Arī es esmu nonācis pie secinājuma,ka zābaki jālabo pie kurpnieka nevs pie galdnieka. Apdrošināt jebko vajag pie apdrošināšanas kompānijas kam apdrošināšana ir pamatnodarbošanās nevis papildus naudas ieguve , kā tas ir ar Swedbanku. Arī man pēc dzīvokļa applūšanas sāka pieprasīt izpildīt tāda lietas no kurām es atteicos.un pārtraucu līgumu ar Šwedbank apdrošināšanu. Desmit dienas bez mazgāšanās vannasirābā arī man ir par daudz ilgs laiks ,jo ūdens ir atslēgts lai neturpinātos plūdi

Aigars31 24.02.2017

jā būtībā bankā iestāties ir nopirkt zeķes un zeķi mēnesī. sanāk ka jābūt nevis vāverei vai ezim.. bet mēnesim ar zeķi galvā;) un vispār moonbank. .. reāli kruta . gudra banka kura neļauj sevi apmānīt human attack vs alien