www.sudzibas.lv Svētki Jums Gandrīz izbojāja kāzu ceremoniju

Svētki Jums - Gandrīz izbojāja kāzu ceremoniju

Pasūtījām kāzu uzkodas.
Sākumā neatbildēja uz e-pastiem. Jāraksta 3 reizes, lai atbildētu. Tad pieradām un samierinājāmies, jo menu izklausījās fantastisks.
Satikāmies degustēt uzkodas un nedaudz vīlāmies, ka ēdiens bija vienkāršs, tikai aprakstīts ļoti skaisti. Toties kontaktpersona bija ļoti pozitīvs un jauks vīrietis.
Sarunājām, ka ēdienu piegādās pa saimniecības vārtiem iepriekš sazinoties ar viesu nama saimnieci, lai neiztraucēt ceremoniju un viesus.
Svētku dienā pieveda pasūtīto ēdienu 1 stundu ātrāk nebrīdinot. 5minūtes pirms ceremonijas, kad viesi jau sēdēja un mūzika tūlīt sāktu spēlēt. Protams aizkavējām ceremoniju. Svētki Jums buss iebrauca pa galvenajiem vārtiem pat nesazinities ar saimnieci. Divi jauni puiši visu izkrāmēja no busa pat neatvainojoties un aizbrauca. Tas mūs šokēja! Jo līgumā bija teikts, ka ēdienu arī izliks uz galda, bet tas protams netika izdarīts! Nācās visu likt pašiem!
Jāatdzīst, ka uzkodas likās nesvaigas/sausas.
Neviens nezvanīja un par atsauksmēm nejautāja protams.

D dumbassmofucka 26.07.2017

Vienkāršāk bija pasūtīt no "Lido"

Ar šo servisu ir bijušas ļoti daudz problēmas, personīgi man.

A ampers12 27.07.2017

Vienreiz arī iekritu uz šo "Kantori" pasākuma dienā kavēja aptuveni 2.5h, sazvanīt arī nebija iespējams

š Šulcīte 15.10.2017

Pieredze ļoti laba, ēdiens laikus piegādāts, pat siltais tika ielikts uzsildīšanai uzpariktēs, ēdiens gards un glīti sapakots, ka pa taisno mājas viesībām likām uz galda, nepārliekot keramikas traukos. Esam ļoti apmierināti ar izvēli. Mums bija pasūtījums 16 personām. Noteikti nākamajās reizēs izvēlēsimies šo uzņēmumu.