SV Mēbeles - SV Mēbeles

Uzķeros uz cenu mēbelēm SV-MEBELES atkal salīdzinot..līdz šim tāpat iegādājos tehniku citā veikalā un ieklupu,bet tālāk runājot īsts ūķis Neiesaku SV-MEBELES.LV Netērējiet savus nervus un naudu! Tagad sanāk...Скупой платит дважды, тупой трижды!

B

J Juris Muzis 16.03.2016

Esmu izmisumā! Pasūtījuma izpilde no SIA SV mēbeles puses ir iespējama pusgada laikā. Neskatoties uz to, ka nauda no pasūtītāja puses ir samaksāta un līgums parakstīts par 20 darba dienu izpildi. Nav nekādas reakcijas no firmas SIA SV mēbeles puses. Viņi reti ceļ telefonu, regulāri pārceļ un atliek veicamos darbus. Firmas darbinieki bieži slimo, tā viņi aizbildinās ar darbu neveikšanu saskaņā ar parakstīto līgumu. Tas mums izvērsās kā pusgada gaidīšanas projekts!

2024 07.02.2017
Laba apkalpošana

Šodien nopirku SV Mēbeles dīvānu no ekspozīcijas, un stundas laikā man viņu piegādāja uz mājām. Laipna apkalpošana, atsaucīgi darbinieki un ātrs serviss. Visu izstāstīja un parādīja. Un ja kāds sūdzas ka ir apkrāpts, jo prece ir aizkavējusies, tad tā notiek visiem interneta veikaliem jo tie ir atkarīgi no poļu ražotājiem. Paldies SV Mēbeles labprāt iepirkšos pie jums vēl.