B borhasa 16.05.2011

что такое ? почему и на каком основании я должен показывать свой бензобак охранной фирме suv9 при выезде со стоянки завода? я хочу справедливости.Какое вобще имеет право охрана заставить меня открыть бензобак если это я не хочу делать?

STUKACHS 28.05.2016

В городе Елгава, на объекте расположенному по адресу Aviācijas 18, старший объекта Ilgvars водителям спрашивает солярку на продажу...

E Edgars 12.06.2011

Delo eto sugubo indevidualnoje. Hotes ostatsa bez raboti??? pasilai ih... A s drugoi storoni ne varui i pokazivat budet ne straschno:)

J juvi3 20.07.2011

Suv9 prasa lai rada somas vala, kapec man vinai ir vina jataisa vala ja grib redzet kas ir ieks soma tad lai nem un tasa somu vala pats, ka saka kam vajaga tas ari lai dara.un vispar vai tas ir likumigi jo nievienu papiru parakstijis es nesmu mar personigo mantu parbaudi, itka jau nau gruti paradit to somu bet sajuta nau patikama itka butu kats zaglis

J Jur.Konslut.Sud.lv 27.07.2011

Tu parakstIji darba līgumu un tātad piekrītis uzņēmuma iekšējam kartības noteikumiem. Kuri savukārt paredz augstāk minētās darbības. Tas nav pretrunā ar LR līkumiem.

I indrans 30.09.2011

ja jus tur sava darba vieta nezagtu tados apmeros neviens jus neaiztiktu, pirmstam bijat pieradusi visu ara stiep, tagat ir samazinajusas jusu izredzes, un tas jus besi

G gomuncul 03.05.2016

Meneša alga uz rokam videji 260 eiro menesi, no tiem 140 uz konta, pareja nauda konverta. Nauda par ikgadejo atvalinajumu 100 eiro konverta par pagajušo gadu, ja par atvalinajumu naudu neprasit, tad vispar neizmaksa. Pedeja laika algas izmaksu kave uz 5 lidz 10 dienam.