www.sudzibas.lv Superdarbs.lv pedejas jaunas 20 vakances arzemes no superdarbs.lv

Superdarbs.lv - pedejas jaunas 20 vakances arzemes no superdarbs.lv

Pedejas jaunakas vakances www.superdarbs.lvvai darbsarzemes.lv, , , , sakara ar piedavajumu stradat Anglija. Manchester, vieniem pat ir sava majas lapa www.manchester.lv, piedavatie darbi ir slovaku un anglu biznes, nekada gadijuma nesasienieties ar to firmu, es pats pagajushaja gada stradaju tani kompanija tu strada lielveikala Tesco Noliktava WIdnes anglija tu, parmaksasi par dzioshanu krietni un maksasi vel par transportu lielu naudu, cik nopelnisi tik apmeram adosi par transportu un dzivoshanu, darbs ir agenturas, kontraktu neispejami ir dabut, tukshi solijumi, ieksha noliktava strada, poli un slovaku agenturas menedzheri, varbut kads ari jau tagad anglu, bet ta atieksme, ir tada ka tu esi pilniga paka...la, un doma ka atrak atrast citu darbu ja ir protams angluvaloda, un ir lidzekli par ko, dzivoshan parasti maza istaba ir divi cilveki, videji jamaksa no 180-220 poundi menesi un tev jadzivo divata istaba anglija parasti dzivo viens pa tadu naudu istaba, ir ari vietas manchstera kur tu vari noiret dzivokli 2istabu pa 300 poundi menesi un viss samaksats, agentura staffline nekada gadijuma nesasienieties, es patas nostrdaju tani noliktava 3meneshi, un tas bija murgs tev ir jastrada ar skaneru un tavu muguru, tevi dzena ka pedejo vergu, katru stundu parbauda cik esi izsdarijis ja, mazs tad iespejams ka rit tev nevajadzes iet jau uz darbu busi samaksajis par dzivoshanu utt, un naudu atpakal tu nedabusi jo tada ir noruna ka pa pirmo menesi nesanemsi ne depozitu naudu kas videji ira 50 poundi ne iras maksu, no slovakijas firmam esmu dzirdejis vel nem naudu par iekartoshanu, EU ir tads likums ka jebkura firma kas nodarbojas ar darba iekartoshanu nedrikst nemt ne santimu par to aceretiers tie kas brauks uz arzemem stradat.ja velies ko vairak uzinat pa darbu iespejam anglija utt likumi utt raksti epastu bezmakasa [slēpt]@inbox.lv

J

K kiki 25.10.2011

ritigs klacju portals

A Anna 26.10.2011

Niepiekritu viennozimigi .Pilniigas mulkjiibas .Atbraucu caur www.manchester.lv, nu jau gadu straadaju Tesco Widnes, caur Staffline.Viss ir kaartiibaa, esmu laimiiga un alga tiek maksaata laika, un attieksme ir normala, dzivessvieta tiek nodroshinaata un tikko iekaartojos Tesco man tika piedaavaata dziivesvietas 20 minusu gaajienaa no Tesco, darbs nav atpuuta un nav viegls, bet tas ir darbs un labs darbs, arii dziivesvietaa tiek nodroshinaats ar visu nepiecieshamo, mums ir televizors, internets, par ko maksaa kompaanija, visi reekjini tiek iekljauti, un nekas vairaak kaa 220 funti meenesii, ne Widnes ne Manchestera nav iespeejams atrast leetaaku apmeshanaas vietu .vienistabas dziivoklis meenesii maksaa saakot no 400 funtiem, plus visi reekjini.
Atvainojiet, bet kas neveelas straadaat tik seedeet un shuupinaat kaajas, tam neviena darba vieta nebuus pietiekami laba.

I Igors 15.11.2011

Velams irakstit ari registacijas numuru tas firmas

S superadmins 07.11.2014

Čau, esmu superdarbs.lv admins - ja Tu cilvēks būtu kārtīgāk iedziļinājies, tad neizplatītu neslavu manam sludinājumu portālam!
Tā ir vieta, kur firmas un privātie liek sludinājumus par darbu ārzemēs - un man diemžēl nav iespēja visus izkontrolēt kurš būs un kurš nebūs krāpnieks :) Aptuveni 2x gadā pie manis vēršas policija ar lūgumu nosūtīt kādu konkrētu sludinājumu IP adreses, kad kāds ir uzrāvies uz krāpnieka. Tāpēc tur jau kādu laiku ir arī sadaļa kurā esmu apkopojis info par krāpniekiem.

Apvainot manu darba sludinājumu lapu būtu tas pats, kas nolamāt SSlv portālu par to ka tu esi no kāda caur turieni nopircis neejošu mašīnu :))

Cilvēki, nejauciet lūdzu lietas un lūdzu cieniet viens otru!