www.sudzibas.lv Super Netto Supernetto kasieres mēdz "kļūdīties", dubultojot preces pirkumā

Supernetto - Supernetto kasieres mēdz "kļūdīties", dubultojot preces pirkumā

Iesaku kontrolēt kopējo pirkuma summu, jo esmu pamanījis, ka, pie kases norēķinoties, vienas preces vietā kasierēm "mēdz" izsisties divas. Ja pirkums lielāks, varat nemaz nepamanīt, ka, piem., pērkot vienu sulas paku, starp visiem pārējiem pirkumiem reāli samaksājat par divām. Varbūt to iespējams izdarīt arī nejauši, tomēr dažreiz tā neliekās.. Varbūt vienkārši vadībai ir jāpakontrolē kasieru atpūtas režīmu?

Z

Ontūns 23.10.2014

Un regulāri tu to pamani? Laikam dzīvo pie kasēm un skaties uz citu pirkumiem :D

H heedija 13.01.2015

arī man tā ir gadījās pirku divas lietas un biju aprēķinājusi cik naudas vajadzēs, kad tiku līdz maksāšanai man prasa ievērojami lielāku summu.Kas tad tik daudz maksā, beigās izrādās viņa man divu preču vietā uzrēķinājusi 3.Otreiz kad iekritu, konstatēju aizbraucot mājās un paskatoties čeku.

Ausainītis 13.01.2015

Super getto-bomžu veikals!

Latviešu tautas 13.01.2015

Super getto-bomžu veikals!

А тогда МАХИМА что? ПРИЗМА...

Ausainītis 13.01.2015

Vladlat в Maxime вонь по меньше чем в Super Getto/

S spoks 20.02.2015

supernetto ir suņa darbs (no pieredzes), viss ir jāpaspēj nenormālā ātrumā. tie plusi, ja kautko izsit lieku kasieres kontā neieiet, tā visbiežāk kļūdās steigā, kad ir ļoti garas rindas un daudz darba...

I irina_K 26.10.2016

На мне таким образом "ошиблись" уже ПЯТЬ раз за короткое время в одном и том же магазине Supernetto. Я писала в центр клиентов RIMI, но никто не отреагировал. Просто прислали "спасибо за сообщение, мы свяжемся с вами в ближайшее время". Сегодня снова та же история. Ошибиться можно один раз, но не раз в неделю. Складывается впечатление, что кассиры так покрывают недостачи магазина, чтобы с них не высчитывали. Но почему за наш счет? Нам ведь тоже деньги с неба не падают. Лично я в этот магазин больше не пойду.