Super action - Vadītāja

Sveiki!
Super Action iegriežos diezgan bieži, neteikšu, ka esmu sajūsmā par to veikalu, jo diezgan bieži veikals ir bardakā. Vairākas reizes mani arī ir apkalpojusi tā saucamā veikala vadītāja. Biju šokā,kad ieraudzīju viņu stāvam pie kases bez darba formas,ja citām pārdevējām viņas bija.
vai tas nav mazliet neētiski? Varētu padomāt,kad kāds ir vienkārši ienācis veikalā un tagad strādā.
Tāpat arī vairākas reizes esmu redzējusi vadītāju kārtojot plauktus un darot visus citus darbus arī bez darba formas.
vai tas ir tā pieņemts? Visos citos veikalos cik zinu...neatkarīgi no amata..arī vadītāja nēsā savu darba formu.

Papildināts E.M.H 07.09.2016

Bauska

E

Oļegs Zatlers 07.09.2016

Ko? Nopietni? Laikam jau jums darbiniekiem nu ļoti sava vadītāja nepatīk.

B Bambooz 08.09.2016

dzīve tik bēdīga, ka nav par ko sūdzēties :(

Plānprātības kalngals! Katrs plānprātiņš tagad izdomās kādā apgērbā jāstaigā darba vietā, lai atbilstu viņa izdomātajiem standartiem.

T tiesnese 05.10.2016

Ja diezgan bieži iegriezties šajā veikalā,tad noteikti zini,cik daudz preces tur ir un,cik mazs ir veikals,gribēdams visu nevar salikt kā nākas! Un ja katrs,kurš izdomā apčamdīt preci noliktu to vietā,tāda bardaka nebūtu! Par vadītāju-noteikti, pie kases apkalpos svešs cilvēks? Kas par murgu? Kam traucē tas,kā ģērbusies vadītāja-ja viņa ievēro lietišķu stilu ir taču ok! Ar grebeni un notetovētu seju nestaigāt! Un ja tā arībūtu-priecājies kā laipni apkalpo,jo Bauskā reti kurā veikalā pret klientiem tik laipni izturas!!!