www.sudzibas.lv suņu audzētāji Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS

suņu audzētāji - Kucēnu pārdevēja no BOLDERĀJAS

sveiki! Uzkeros uz jorku pardeveju Bolderaja~. Mans mazais kucens tagat gul zem sistemas un es nezinu vai vins izdzivos! Pec paris dienam kad es nopirku vinam saakas vemsana un caureja! Vetarsts skaidri neko pateikt nevar! Itka posu pase ir! Tikai tagat ieveroju ka suns jau bij nopirkts Kuldiga un parpardots! Potejis itka Kuldigas vetarsts! Bolderajas pardeveja itka noradijaka ke kucens ir vinju bet vinja ir tik stulba ka pase ir rakstits kas ir audzetaja! Man taja bridi visi skatieni bij tikai un vienigi uz mazo kucenu! Vina ir viltniece! Un nau zinams vai mazais kucens bij attarpots un potets! Nedod dievs ja kas notiks ar Manu Jorku Tev bus lielas problemas es tev to apsolu! Rit vinai zvanisu! Ja kadam ir bijusas lidzigas problemas rakstat man! [slēpt]@inbox.lv ir kautkas jadara lai tadas lietas neatkartojas vnk skatos un brinos tas jau notiek no 2008 gada un vel turpinas sobaltdien! ceru uz atsaucibu!

R Rodžers 08.04.2012

Pirms pērciet suni, kārtīgi izpētiet audzētāju. Jorku pārdevēja no Bolderājas ir bēdīgi slavena ar ''krutajiem'' kucēniem. Un ko Jūs gribat, pirkdams kucēnu pa ''sotku'' no kaktu audzētāja, bez ciltsrakstiem? Brauciet uz klubu, vai audzētavu, nepažēlojat tos 300.ls un nopērc kucēnu ar ciltsrakstiem. Lai gan domājams, ka tagadējā ārstēšanā aizies pamatīga nauda un labāk jau bija no sākuma piemaksāt un nopirkt normālu jorku.

K kamols 09.04.2012

pilnībā piekrītu rodžeram.