AtrisinātaSudraba nams - vilšanās

Sveicināti!
Esmu lielā šokā.
Palasot sūdzības,mati cēlās gaisā. Nodomāju ka nē tas jau nav patiesi,ko raksta.
Esmu daudzus gadus pirkusi rotas "SUDRABA NAMĀ"
Bieķensalas ielā, tad meklēju viņus pa Līvu laukumiem,Esplanādēm, pirku dāvanas un priecājos.
Bet! Nolēmu pirmo reizi doties uz veikalu Matīsa ielā. Jo gribēju šoreiz pasūtīt rotu,nevis pirkt gatavu.
Pēc darba skriešus devos uz veikalu lai tik nenokavētu. Iegāju jauks gaišs veikals. Pārdevēja aizņemta ar klientu,staigāju skatījos.
Viņa pievērsās uz brīdi man, jautāju vai meistars ir uz vietas,vēlos pasūtīt kulonu.
Pasauca Kasparu vai Kristapu neatceros vairs no šoka.Rādu foto un jautāju kad varētu būt gatavs.
Tas meistars pūš man virsu alkohola dvašu un saka ka ne ātrāk ka pēc 2 mēneši.( Man tas ir par ilgu)
Izgāju no veikala jau noreibusi,jo tā dvaša ir neaprakstāma.
Zinu tikai vienu vairs es tur rotas nepirkšu. Kaut gan ir smukas. Tagad juvelieru ir pa pilnam.
Un runājot par melniem pirkstiem- mana draudzene vēlējās sudraba laulības gredzenus,ieteicu doties tur.
Viņa iedeva savu sudrabu (latus) un pagāja labs laiks un tik un tā pirksti melni. (un nevajag teikt ka viņai veselība) Jo cits pirkts sudrabs melnumus neatstāj.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 06.01.2016

Uzņēmuma "Sudraba Nams" pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

S SN VADĪTĀJS 24.11.2014

VADĪTĀJA KOMENTĀRS.
Redz, kā sanāk-var gadiem ilgi pirkt rotas mūsu veikalā un priecāties, taču atliek izdarīt kaut ko "ne pa prātam", un tiek rakstīta gara sūdzība!:) Vai tiešām būs jāpiekrīt teicieniem par latvieša nešpetno būtību?
Pirmkārt, neviens ar vārdu Kaspars vai Kristaps šeit nestrādā.Bet tas sīkums
Otrkārt, mēs nekad un nekur neesam apgalvojuši, ka izgatavosim Jums individuālu pasūtījumu Jums vēlamā laikā! Individuāi pasītījumi tiek veikti tikai iespēju robežās, un mūsu firma uz tiem nespecializējas! Un tas, ka Jums tiek nosaukts tik ilgs izgatavošanas laiks, nozīmē tikai vienu-mēs esam ļoti noslogoti, izgatavojot pašu veidotās rotas!
Treškārt, ja reiz pati minējāt, ka ieskrējāt īsi pirms veikala slēgšanas, tad protams, ļoti iepējams, ka kāds meistars pēc smagas darba dienas nebija nocieties. Neapveicu, bet arī nepārmetīšu. Bet aizrādīšu gan. Un atvainojos viņa vietā!
Ceturtkārt, latu sudrabam ir 830 prove-tātad ļoti zema! Mēs, lai izvairītos no smērēšanas iespējām, pēdējos gadus sudrabu iepērkam tikai no pārbaudītiem sudraba ražotājiem/tirgotājiem, un nekādām reakcijām nav nekāda pamata.

E Eduards Grecs 01.03.2021

Заказал кольцо к помолвке.

Кольцо сделали в обещанный срок, прямо к запланированной дате помолвки.
При получении кольца не обратил внимание на то, что кольцо сильно отличается от заказанной заготовки, да и времени уже не было разбираться.
После празднований сравнил с фотографией заказанного и это просто 2 разных кольца, вложенный желанный смысл попросту пропадает.
Сделали очень кустарно, где нужно было сваритьприпаять выглядит словно автосварщик это делал.

Очень обидно, что такая необыденная вещь так испорчена, а вместе с этим и само прекрасное событие.

A Alvis Bitenieks 31.01.2022

Pasūtīju zelta Nameja gredzenu, uztaisīja, iegravēja, saņēmu. Esmu apmierināts ar darbu rezultātu, pasūtīšu vēl.