Stradiņa slimnīcas poliklīnika - neriloga konsultācija

Pierakstījos Stradiņa slimnīcas poliklīnikā uz konsultāciju pie neirologa, jo tirpst plauksta un pirksti, sevišķi naktīs, kad mostos un nejūtu pirkstus pavisam. Pierakstīja pie neirologa d-r I.Blūmes, palasīju internetā - it kā neirologs ar stāžu, dabūju norīkojumu no ģimenes ārsta un gaidīju rindā. Pēc vizītes pie ārstes esmu šokā un gribu padalīties. D-r Blūma pajautāja par sūdzību, uzklausīja, aptaustīja pirkstus ar zobu bakstamo un lika gaidīt slēdzienu. Uzrakstīja slēdzienā 3 pozīcijas - 2 zāles un fizikālās medicīnas ārsta konsultāciju. Uz jautājumi, vai tie ir recepšu medikamenti, atbildēja, ka jā. Receptes izrakstīs ģimenes ārste, jo "šeit tikai konsultē". Vai tiešām pēc neirologa apmeklējuma jāiet rakstīties pie ģimenes ārsta, lai dabūtu receptes? Sanāk, ka jā. Jo ārsti - speciālisti tikai konsultē. Konkrētajā gadījumā – nav skaidrs, par ko.

J