Stradiņa Klīniskā Slimnīca - Attieksme

Labdien, vēlējos visiem izklastit savu pieredzi ar dr Benita Krumina, strādājoša Stradinu klīniskajā slimnīca, ka ari uzņēmuma headline.lv, kas atrodas uz Kalnciema ielas - 98 - 16 Rīga. Tātad man dr B. Kalnina tika ieteikta ka viena no Latvijas labākajam lor man interesējoša sakara - deguna starpsienas operācija, jo man bija traucēta elpošana caur degunu, kas izpaudās pat ar loti nepatīkamiem reiboņiem, pastāvīgam iesnām, uttl! Ierodoties pie viņas konstatēju ka attieksme bus, ka konveijeri! Paķer pagrābj, kko iespauz deguna utt, līdz beigas saka jāoperē! Jāstājas rinda, kas pienāks apm pēc gada! Domāju nu labi ja jau viņa profesionāle, iešu pie viņas un taisīšu to operāciju! Ierodoties Stradiņos noraidītāja datuma ieraugu, ka tādi ka es tur priekša apm 6gb! Domāju nu ok profs, tāpēc ari tauta pavelkas! Aizgāju uz uzgaidāmo palātu ar pārējiem kara biedriem gaidām uzķeršanu! No viena no viņiem uzzinu, ka pa atsevišķu samaksu var iegadāties silikona tamponus ko ieliek deguna pēc operācijas, kas nopietni atvieglo tamponu izvilkšanu no deguna pēc 2 dienam! Nu ok, samaksāju naudu un māsiņa saka, ka tamponi bus! Aizeju uz operāciju zāli, iemidzina mani, atnāku atpakaļ un tad sakas jautrākais! Atiešana no narkozes ļooti nepatīkama! Deguna tamponu izņemšana no deguna - ļooooti nepatīkams process, divas pilnīgi neguletas naktis, jo deguns pilnigi aizbāzts ar marlēm lai asinis netek straumēm no deguna, ko apgrūtina dr Kruminas kokaina attieksme, nekaa neizskaidrošana! Viss tālākais ir jāuzmin pašam, jājautā, jāskraida jāmeklē daktere, lai saprastu vai operācijai bija jēga? Ok, ceturtajā diena izrakstos - 3 nedēļas atkopos kamēr sadzija deguns, regulāri braukšot uz apskatēm, pārsiešanām pie dr Kruminas, vairs gan ne uz Stradiniem kur tas bija pa velti, bet uz Benitas Kalninas privātpraksi, kas atrodas uzņēmuma headline, Kalnciema 98 - 16 un apkopite maksāja vel latos 20ls - procedura apmēram 10 minūtes gara, deguna izskalošana - apskate! Vārdu sakot rezultāts bija tāds, ka izmainu nebija nekādu! Un pēc gada ta pati dr Benita Kalnina nozīmēja man nākamo operaciju pie vainas Stradiņos kas ilgšot 30 min un tad pēc tas jau nu gan viss būšot kartība! 2. Operācija tiek uztaisīta, process viss tas pats - slikta narkoze, slikta attieksme pret pacientiem, cik manīju visiem! Apejas, ka ar lopiem lopkautuve! Cik uzskerz- sanāks nesanāks, uzskerz vēlreiz! Pēc 2. Operācijas elpošana ļooti minimāli uzlabojas, iesnas nepazuda! Izmainās minimālas ņemot vēra piedzīvoto un kopējo operaciju ilgumu - stunda un trīsdesmit minūtes! Nerunājot par iztērēto laiku un naudu!!! Protams biju neapmierināts un neizārstēts, kas nozīmēja ka jāmeklē jauns lor! Griezos pie dr. Kondratisko, kas strādā uzņēmuma consilum medicum, Rīga! Apskatot manu deguna rentgenu dr. Kondratisko man uzjautāja, ko tādu no ka es paliku uz pauzes - vai šī ir bilde pirms operācijas? Man bija šoks! Jo bilde tika taisīta pēc dr. Benitas Kalninas operācijas! Izrunājoties un apskatot manu degunu dr. Kondratisko konstatē, ka ir jātaisa vel viena 30 min gara operācija! Sajuta bija tāda, ka es vairs neticu nevienam lor, bet dr. Kondratisko mani pilnigi pārliecināja gan ar vārdiem gan ar darbiem! Operācija tika uztaisīta ar nosūtījumu pa pilnīgu velti! Attieksme burvīga, tika lietoti Amerika ražoti pēc operācijas deguna tamponi, kurus es pēc operācijas pat nejutu deguna! Sajuta bija tāda, ka nekādas operācijas nebija, lai gan bija gan un pie pilnas narkozes! Tiku māja tajā paša diena pēc kādam 4 stundām! Un pats galvenais, ka tagad elpoju labi un iesnu praktiski nav!!! Tad ari sapratu, ka dr. Benita Kalnina ir slikts ārsts!!! Vislielākie viņai fui!!! Neiesaku nevienam!

I Ināra Kozlovska 31.07.2019

Privātklīnika Headline, Kalnciema ielā 98, Rīgā. Mana pieredze pie dr.Benitas Krūmiņas bija pretīga. Atnācu izskalot ausi. Tā vietā lai skatītos ausis centās pārbaudīt manas balss saites, no kā es kategoriski atteicos. Un tad notika sliktākā manā mūžā auss skalošanas procedūra ar aukstu ūdeni - aizlēja man visu ausi, ka pat kaklā skrēja un galva reiba. Tik lopisku attieksmi nebiju sastapusi nekur. Parasti ausi skalo delikāti un tas nerada nepatīkamas sajūtas. Šodien sajutos kā lopkautuvē. Neiesaku doties vizītēs pie manis pieminētās ārstes.

R Raimonds Poga 10.12.2019

Paldies, par brīdinājumiem! Noteikti ņemšu to vērā.

J Jevgenijs 10.08.2020

Man ir tieši tāda paša pieredze ar Dr. Krumiņu. Vienīgais man bija četras operācijas gandrīz bez jebkāda rezultāta, un tas bija briesmīgi :((( Viss pārējais arī taisnība (attieksme, konveijers u t.t.).

A Andzhey Verbitski 15.09.2020

Palies visiem par atsaukumiem. Tiešām domāja, ka to operēja šis "ārsts"