RSU stomatoloģijas institūts - Šausmīga zobu raušana

Dva raza rvala zubi v Stomotologiceskom institute i oba raza uzasnoooo... Pervij raz menja posadii v kreslo, poprosili polezatj podazdatj, ja spokojno lezu, zdu oceredi. Pro6lo okolo casa+ okolo casa ozidanie v koridore. Smotrju ostalosj minut 15 do zakritija, vstaju sprasivaju v cem delo? Okazivaetsa pro menja zabili. Ladno, dalj6e ese huze stali virivatj zub. Virvali s uzasnoj bolju. Zatem idu za kurtkoj, uze vse zakrito, vraci domoj idut, vstrecaju svoego zubnogo, ona v 6oke, smotrju v zerkalo vse lico v krovi, vobsem uzas. A zatem ese okazalosj cto vracj ne do konca korenj vitasil.

2 moj pohod bil tuda ze, ponadeev6isj, cto v prevedu6ij raz bilo nedorazumenije. Vobschem, virvali mne zub, prihozu domoj bolit uzasno. Vobsem okazalosj, cto infekcija v zub popala. Stomatit u menja bil. Boli uzasnie... Vobsem nikomu ne sovetuju tuda idti...
3 raznih vraca- rezuljtat odin i totze...

K Krista 06.12.2008

Soketa, varu tev ieteikt Andri Ābeltiņu!! Cik man ir nācies saskarties, nekas slikts nav sakāms.

L Lote 04.03.2009

Nezinu, varbūt mana pieredze ar šo iestādi vēl ir pārāk neliela, taču pagaidām esmu saņēmusi gan pietiekoši laipnu attieksmi, gan normālu ārstēšanu. Pirms gada man tur izrāva divus zobus bez jebkādām problēmām. Tagad staigāju pie labas protēzistes. Par cenām gan man nav īsti skaidrība. Esmu bijusi dārgākās iestādēs arī. Tomēr nesaprotu, kā tas iespējams, ka te zoba raušanai vajadzīgi 20Ls, bet laukos var izraut par nepilniem 5Ls...
Vienīgais negatīvais faktors ir tā garā, dzīvā rinda, kas parasti veidojas pie zobu ķirurgu kabinetiem jeb raušanas... Sēdēt tur stundām ilgi un vērot, kādi notikumi risinās kabinetā un kādi cilvēki nāk no tā ārā, nav ne patīkami, ne iedvesmojoiši:)

K Krista 06.03.2009

Arī es šajā iestādē apmeklēju ortodontu, neko sliktu nevaru teikt. Nesen uzlika breketes, cerams rezultāts būs labs:D
Un attieksme cik man ir nācies saskarties ir laba, vienmēr visu paskaidro un pajautā vai man nav vēl kādi jautājumi!

H hmm 06.03.2009

nu man ar bij iekaisums un ar bij jarauj zobs (gudribas ) lauka.. nez izrava ta ka pat pec tam nesapeja.. un mazakai lika breketes virsu.. man atsauksmes tikai labas!

K ko-ko 06.03.2009

Paldies dievam, mums labi gaja ar d.Sokolovski. Ne bija iekaisumu pec zobas izrausana.

K KarinaM. 07.03.2009

Jūtu līdz visiem kam sagāja viss ar zobiem ne ta kā vajadzētu...
Es arī vakar biju Stomatologijas centrā, man ieteica draudzene, teica, ka esot labi tur..
Bija lebi, gribētos lai būtu lētāk, bet es nodomāju, ka nevajadzētu ekonomēt uz pašas veselības.
Atnācu pie dežūrārsta, rindas nebija, dabūju nosūtījumu pie ķirurga, raut ārā zobu. Baidījos raut, jo nekad nebija man to darījuši un anastezija man ir vispār nepazīstams vārds. Bet kad ieraudzīju ķirurgu, sapratu, ka viss būs labi. Jauns, smaidīgs, visu izdarīja ātri un ar perfektu attieksmi. Dēļ tādiem ārstiem kā Vadims Kļimecs var pārstāt tīrīt zobus, lai kādreiz atkal varētu tikt pie viņa un izraut vēl kādu zobu... :) 10+ ;)

J jugu 07.03.2009

Prieks par Tevi, Karīna, bet tādus humoriņus kā pēdējā teikumā gan nevajag!

Pirms pāris gadiem biju SI pie ķirurga Sējas uz konsultāciju, jo mans ārsts pie viņa sūtīja. Varu teikt labus, atzinīgus vārdus, vajadzēja samaksāt tikai par panorāmas Rtg-uzņēmumu, bet dr. naudu par konsultāciju nepaņēma vispār!!! Varbūt "vainīgs" bija Ziemassvētku tuvums?

! !!!!! 29.03.2009

Jā dr.Ģirts Šalms ir labs ārsts

K K.M. 07.04.2009

Katram savs stāsts. Manējais ir ļoti pozitīvs. Divus ar pus gadus regulāri apmeklēju ortodontu. Varu teikt tikai pašus labākos vārdus par visu darīto, kas tika veikts šajā laikā. Man nedrīkstēja iznākt gudrības zobi, tie bija jālikvidē pirms tikuši laukā, tādēļ devos pie sejas un žokļu ķirurga. Gribēju izņemt visus četrus vienā reizē, tā arī vienojāmies ar dakteri. Es pat teiktu, ka šis pasākums bija pat ļoti jautrs, viena no pozitīvākajām tikšanām ar ārstu manā mūžā, vēl tagad pēc vairākiem gadiem atceros ar smaidu. Nu jau trīs gadus arī apmeklēju stomotalogu un higēnistu institūtā. Esmu ļoti apmierināta. Ceru, ka tas nemainīsies.

! !!!!! 15.04.2009

ha ha ha tonny instituts ir privats

! !!!!! 15.05.2009

Nevajag jau visus ārstus apvainot! citi ir normāli tāpat kā Tonco pieminēja Dr. Ģirtu Šalmu ļoti labs ārsts esmu bijis pats un mani kvalitāte pilnīgi apmierina!

A Aiga 26.06.2009

Es tajā iestādē laimīgi tiku vaļā no visiem četriem gudrības zobiem, kuri sagādāja man ne tikai galvas sāpes vien. Lai arī ķirurgs bija gados jauns, viņa paveiktais darbs un attieksme pilnīgi apmierināja. Cītīgi pildīju visus viņa norādījumus, lai nerastos sarežģījumi un tādi arī neradās. Maksa, manuprāt, pilnīgi adekvāta, jo neviens cits zobuārsts neuzņēmās tik sarežģītu ķirurģisko iejaukšanos veikt.

E Endija 30.08.2009

Rodas iespaids, ka citās klīnikās ārsti neko nejēdz, bet stomatoloģijas centrā protams strādā visgudrākie un vislabākie.Muļķības...naivie cilvēki.

M meiteniite 30.09.2009

Tik daudz nejauki vārdi.. man ir liela pieredze institūtā, zinu, ka ķirurgi tiešām te labi strādā.. Jā, ja kādam sāpējis raujot zobu, tad vainot var tikai sevi, jo anestēzija neiedarbojas tad, ja ie iekaisums un strutas.. Tad nu padomāsim, kurš vainīgs pie tā, ka zobs nav ārstēts un nolaists li'dz brīdim, kad viss sapampis un sastrutojis..

J Jānis 05.11.2009

Šodien divus izrāva. Ja ko varu teikt, tad tikai to labāko, jo piegāja ar sapratni un rauj viņi visiem vienādi. Tai vietai ir sava reputācija, un nedomāju, ka kāds tur nedara savu darbu.
Ja iet runa par naudu, darbs ir lai pelnītu. Arsti savu padara, tikai pašiem vajag jautāt un interesēties, lai vēlāk nebūtu neskaidrības.
No citiem esmu dzirdējis, ka vēl 4.polikkliinika laba.
Vispār brīnos, ka Latvijai vēl ir neaibraukuši ārsti.

K karlis 05.11.2009

man liekas ka ja rokas aug ne no istas vietas tad vecumam un profesosr vai ne nekadas starpibas jau nav
zobiem jaseko laicigi, tas tiesam nevis jaiet pedeja bridi sapuvusas saknes makskeret ara.

M mazaa 06.11.2009

St.institūta attieksme ir ļoti laba, cik esmu tur pabijusi. Uzskatu ka man bij llootttiii labs ortodonts, vienmeeer visu kaartiigi izstaastiija no A liidz Z!!! vairaakas reizes veel pajautaa vai ir kaaadi jautaajumi!!!

S signe 09.11.2009

piekrītu Karinai par ārstu Vadimu Kļimecu! Pie viņa varētu piestaigāt bieži. ātri, ērti un bez sāpēm tā teikt :))

I ildze 21.11.2009

Stomatoloģijas institūts nav valsts iestāde. Tiem kas nezin Vienā ēkā ir 2. iestādes: 1. stom.inst. un orta Valsts zobārstniecības centrs, kas ir divas dažādas lietas, kas starpcitu cenu ziņā ir lētāks, kā stom. inst.
Visiem tiem, kas vīlušies es gan varētu teikt, ka pirms iešanas pie ārsta ja nav neviens zināms, vajadzētu ievākt informāciju un pierakstīties pie konkrēta ārsta, jo tā uz dullo tas nav prātīgi, tāpēc jau ir visādas nepatikšanas. Toncu: piekrītiu. dr. A. Mindere arī man ir zināma, ļoti gudrs izglītots cilvēks, kurš darīs visu, lai jums palīdzētu, tas ir viņas aicinājums, tā pat arī Dr. Šalms un dr. Bigistāns, V. Kļimecs cilvēks ar zelta rokām. Un vēl virkne citu!!! Un es zinu par ko runāju, jo man ir darīšana ar šo iestādi.
Redziet mīļie lasītāji, tas liecina par to, ja tev ir problēma un tu šajā jomā nevienu nezinu, tad tik vajag pajautāt un viss būs lieliski:)) Mēs taču zinām, ka nekas nav perfekts, jeb kuram cilvēkam lai arī kādā iestādē var gadīties kļūmes, tādēļ mums kā pacientiem, jāizvērtē pie kā iet kur iet, un ja gaidāma nopietna procedūra vienmēr ir jāpainteresējas, pie kā labāk.
Bet vēl es gribētu ieteikt, ka nav jāgaida brīdis, kad zobs jau sāp un jārauj laukā, bet labāk regulāri apmeklēt stomatologu, kontroles nolūkos.

V Viktorija 21.11.2009

pati biju raavusi visus 4 gudriibas zobus SI un biju loti apmierinaata...rauj aatri un kvalitatiivi(vispaar jau kvalitaate shajaa jautaajumaa ir svariigaaka par aatrumu)..Prieks, ka Latvijaa veel ir tik laipni un uzmaniigi kirurgi..Un pilniigi nepiekriitu tiem, ka raxta ka ja esl dzimis 1977.gada, tad esi slikts kirurgs...ja ir galva uz pleciem un zelta rokas, vecumam nav noziimes-to pieraada loti jaukie un zinoshie jauni kirurgi A.Voistroilovs un K.Stameers...Nerunaajot jau par taadiem kirurgiem kaa dr.G. Shalms un prof.onkologs E.Kornevs-tie ir aarsti no Dieva.Kaut vairaak buutu taadi aarsti kaa vinii.