RSU stomatoloģijas institūts - neprofesionalitate

Ieva Buka ir bistama jusu bernu veselibai. manam bernam bez manas piekrishanas izneema prieksheejaa zobinja nervus. visi zobarsti shokaa par taadu riiciibu- uzmanieties!
Noteikti sudzeeshos Ombudam

P

S smaida 30.03.2012

Esmu Dr.Bukas paciente jau vairākus gadus un varu teikt tikai un vienīgi to labāko par viņu-ļoti profesionāla, iejūtīga un zinoša dakterīte un īpaši labi prot strādāt ar bērniem-mana meitiņa pat ar prieku iet pie zobārsta! Esmu priecīga, ka esmu atradusi šādu dakteri! Tāpēc iesaku arī citiem vecākiem, kam bērni baidās no zobārsta, iet tieši pie šīs dakteres!

N NMP_feldsheris 30.03.2012

Pats esmu mediķis, un varu droši apgalvot, ka Stomatoloģijas Institūtā nekompetenti cilvēki nepraktizē! Pēc statistikas šis institūts ir labākais Baltijas valstīs un droši varu apgalvot, ka Dr.Buka ir profesionāla, praktizēt spējīga medicīnas persona, kura savu kompetenci ir apliecinājusi ar sertifikātu(tiem).

Tāpēc lūdzu, cienijamie LV iedzīvotāji, lūdzu nerunājat par lietām, kuras jūs nesaprotat. Ja Dr.Buka izņēma priekšzoba nervu, tad tam NOTEIKTI bija PAMATOTS iemesls. Ja VISI zobārsti šokā, tad lai tie VISI 2-3 zobārsti (zobufejas visdrīzāk) paņem rokās jaunāko literatūru, vai vismaz medicīnas žurnālus (nejau LV "Cito").

Es uzskatu, ka šajā situācijā māmiņa, izmantojot savu bērnu, grib tikt pie financiāla labuma, piedzīt kompensāciju.
Citas ideju man nav! Domāju, ka viņa var Ombudam sūdzēties cik vēlās. Pēc katra pacienta sastādās pārbaudes/apskates/manipulāciju protokols, kur arī var redzēt visas manipulācijas un to pamatojumu. Kam ir taisnība - māmiņai imbicilam, vai sertificētam stomotologam - to izlems komisija, ja gadijumā tiks saņemta sūdzība!
Tieši šādu cilvēku dēļ, ka šī māmiņa, profesionāli, kompetenti ārsti brauc prom uz ārzemēm. Kaunējusies būtu!

Ar cieņu pret St.I.
Ar necieņu pret māmiņu panikotāju!
NMP feldšeris!

N Nešaubīgais 30.03.2012

Tas ir diezgan nožēlojami, ka katrs garīgi nelīdzsvarots cilvēks, sadusmojoties, var pretendēt uz zināšanām, kuras pašiem ārstiem ir jāiegūst mācoties gadiem ilgi.
Es gan ieteiktu Dr. Bukai izvērtēt šo sūdzību un ja šeit tiešām ir saskatāma ļaunprātīga ārsta nomelnošana, nevis problēmas ar garīgo veselību, tad pret šo neslavas cēlāju būtu jāvēršas tiesā. Tad viņa varēs arī tiesnesi mācīt, ka viņš neko no jurisprudences nesaprot.
Un protams, Dr Bukai vēlu būt tik pat jaukai ar bērniem kā līdz šim. Daudzi ārsti ar bērniem strādāt negrib, jo tas patērē daudz laika un spēka. Dr. Buka ir viens ārst pie kura bērnus var mierīgi vest un zināt, ka viņi nenāks mājās ar garīgām traumām. Jauka, patīkama un mīļa daktere.

F FlashForward 30.03.2012

Piekrītu komentētājiem, mamma izpūta no mušas ziloni. Latvijā tā jau sāk palikt par ikdienu, kā kaut kas nepatīk - stukačo visiem un visur, kaut gan PAMATA NAV!
Ārsts labāk zin, vai tur vajadzēja nervus likvidēt vai nē! Un ne jau par katru sīkumu ir jājautā mammai - vai drīkst izņemt nervu, vai drīkst iztīrīt zobus pirms plombes, vai drīkst urbt... Absurds!

Ausainītis 30.03.2012

Vajadzēja to zobu raut ārā uzreiz un bez kādām ceremonijām, kā padomjlaikos!

I inata 06.07.2012

Arī es jau pie Dr Bukas eju gadiem, esmu viņu ieteikusi savām draudzenēm, kuras ar iet pie viņas un ved pat savus bērnus.Agrāk man no zobārstiem bija bail, jo bērnības trauma.Nēsmu maziņa, man jau 33.Pie Bukas nonācu nejauši ar stiprām zobu sāpēm.Viņa bija tik profesionāla, jauka, saprotoša.Viņai ir apbrīnojamas spējas nomierināt ik vienu savu pacientu.Esmu ļoti apmierināta, tagat kad vajag iet eju ar prieku, un iesēžoties krēslā atslābinos un gandrīz pat guļu.:)))
Neko sliktu nevaru teikt, burvīga daktere.Un ja viņa tā izlēma, tad tam noteikti bija iemesls.Un parasti viņa pirms veic manipulācijas informē pacientu vai bērna gadījumā vecākus, kas ir klāt tai brīdī.
Mammai kura sūdzas vajag padomāt par apmelošanu.
Dr.Bukai ieteiktu sniegt sūdzību par neslavas celšanu.

I inata 06.07.2012

Mammai kura sūdzas vajag padomāt par apmelošanu.
Dr.Bukai ieteiktu sniegt sūdzību par neslavas celšanu.