www.sudzibas.lv StockholmHealth Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu.

AtrisinātaStockholmhealth diēta - Krāpšana/ Samaksā vienreiz un Tev katru mēnesi no konta novelk naudu.

Izdomāju tad nu arī es vienreiz izmēģināt šo brīnum diētu. Jāsaka, ka pirmās dienas braši turējos, bet tad man apnika. Biju jau naudu samaksājusi, nospļāvos un miers. nav tik liela motivācija. tad Pēc mēneša pamanīju, ka tā pati naudas summa no mana konta ir novilkta vēlreiz. zvanu uz banku un jautāju, kas tad tas. viņi man atbild, ka konkrēti ar šo Stockholmhelath sūdzības ir Ļoti bieži. un banka tur neko nevar izdarīt. pati neesmu kaut kur kādus mazus burtiņus pamanījusi, kuros piekritu, ka man katru mēnesi novilks naudu. bet tas jau tā arī atklāti netika pasniegts. Nu vienvārd sakot - krāpšana kārtējā

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 30.08.2016

Uzņēmuma Stockholmhealth pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

A Artaz 25.05.2016

Nezinu vai skaitās krāpšana, ka pati nevar izlasīt, ka pakalpojums ir abonementa tipa. Es kaut kā spēju saredzēt tādu informāciju. Turklat tā summa nekāda lielā nav, zem 3eiro.
Es ar pakalpojumu esmu apmierināta un man nav žēl 3 eiro samaksāt par noderīgām receptēm, no tā nekāds bankrots nav. Es esmu diētu izturējusi līdz galam un beidzu ar labiem rezultatiem.
Vnk mācieties izlasīt noteikumus, pirms tiem piekrītiet, neko citu man nav ko teikt!

S santa1132 25.05.2016

Neko citu Tev arī nevajag teikt! Ja tas būtu skaidri pausts, tad to noteikti nepalaistu garām tik daudzi lietotāji.

R Rude Saule 02.10.2016

Normāli. Neizdodas nodibināt kontaktu un tā skaitās atrisināta sūdzība. Ja jau abonoments tad kāpēc vilina kā lamatās cilvēkus, ka jāpamēģina, ka vienreizējs maksājums. Tādi viltnieki. Vispār neko labu nevaru pateikt. Nekas nav kā normālā pasaulē skaidri un gaiši saprotams, viss sīkā šriftā un aiz puķu puķītēm. Lai iebāž vienā vietā tos 20 eur ko nokāsa ne par ko, man karte tāpat nākošmēnes mainīsies un neko tie šakāļi vairs nevarēs novilkt. Lai uzskata, ka arī mana sūdzība ir veiksmīgi atrisināta. Būs viņiem slikta slava starp visiem maniem paziņām, jo sliktais izplatās dubultātri!

P puke47 03.07.2018
Nevēlos turpināt pakalpojumu

Lūdzu pārtraukt atvilkt no mana konta ikmēneša maksājumu, jo atkārtoti! lūdzu pārtraukt [slēpt]@inbox.lv