AtrisinātaStockholm health - Ieteikums

Sveikas meitenes un zēni. Šī nav sūdzība, betieteikums. Ja kāda vēlas šo diētu pasūtīt, tad uzreiz varu pateikt, ka nav vērts. Vienīgais labi, ka summa ir maza, ka neesi īpaši neko zaudējis, bet vinnējis arī nē. Ja viņi saka, ka diēta tiks sastādīta tieši priekš tevis, tad tie ir pilnīgi meli. Man tika tādi produkti, pret, kuriem man ir ne - panesamība, kas jau liecina, par to, ka pietrūkst kādu jautājumu, lai sastādītu individuāli tev. Un pati diēta jau ir viens vienīgs izsmiekls:piemērs man vienai dienai:no rīta pus brokolis pusdienās zivs (Bez nekā) launags burkāns vakariņas pus brokolis, nu un pārējās dienas, aptuveni tādā pašā stilā :) pēc pusdienām iešana (Laikam bija 3 vai 5 km, vairs neatceros), interesanti, kā to strādājošs cilvēks var realizēt dzīvē, vakarā atslābinoša vanna (Nav man mājās tādas), patiesībā es šo te visu uztvēru kā ņirgāšanos par sevi. Un tad, kad izteicu savu neapmierinātību, teica, ka atgriezīs naudu, šobaltdien nav atgriezuši... Tā kā, ja kādam nav kur likt naudiņu un gribās pasūtīt šo diētu, tad labāk sūtiet man :) es arī jums tādu sastādīšu :) uz vieniem brokoļiem un pupiņām sēdēsiet... :)

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 17.03.2017

Uzņēmuma Stockholm Health pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

I ievucis! 27.04.2015

Jau iepriekš arī esmu rakstījus un vēljorjām par šo programmu neko sliktu nevaru teikt, man svars vēljoprojām krītas, pēc 7dienu programmas pieteicos uz līmeņiem un vēljoprojām neesmu pārstājusi ievērot šīs programmas uztura speciālistu ieteikumus.

Bet jā arī esmu bījusi līdzīgā situācijā, ka ir lietas, kuras ir grūti savienot ar darbu un kā piemēram es daru šādās situācijās - paskaidroju tieši kāpēc šo punktu nevaru izpildīt, šajā gadījumā šīs pastaigas un pēc kāda laika konsultans atbild, ko es varu darī citu, citiem vārdiem piedāvā alternatīvu variantu. Šādi arī rīkojos saistībā ar produktiem, kurus nevēlētos iekļaut savā uztura plānā vai arī burtiski nevaru sadabūt vai paņemt līdzi.

Īstenībā šī dzīvā čata sistēma ir baigi foršā priekšrocība.

Par naudas atgriešanu, varbūt ir vērts vēlreiz usrakstīt?

A antrakalva12345 20.01.2016

Ja arī raksta par naudas atgriešanu, viss tiek ignorēts. Tā kā nevajag, Jūs esat viena no kompānijas, kas savāc mūsu naudiņu. Līdzīgi raksti ir draugiem lv

S Sandraaka 21.12.2016

Kaads veel konsultants? Kaa juus zinat kas juus vispaar konsultee otraa galaa vai vinjai maz ir augstaakaa mediciiniskaa izgliitiiba un dietologa diploms? Peec vinju dieetas plaaniem var saprast ka vinjiem nev pilniigi nekaadas sajeegas kas ir veseliigs un sabalanseets uzturs. Un vispaar rodas taads iespaids, ka konsultants ir labi apmaaciita jaunaa maaminja dekreetaa, pensionaare kura veelas piepelniities vai kaads izmisis bezdarbnieks, kuriem iedod lapinjas ar 4 eeshanas pkaaniem un iemaaca kaa ar klientu sarunaaties lai klientam nerastos aizdomas ka vinju kraapj. Kaa var sastaadiit individuaalu eedienkarti nezinot par klientu pilniiigi neko? Tak domaashanu vajag iesleegt...lai zinaatu kaa aarsteet ir jaazina ko aarsteet un tam ir nepiecieshamas kaut visparastaakaas uriina un asins analiizes + klienta slimiibas veesture. Vinji tacju nemaz nepajautaa vai nav kaada slimiiba, nieru nepietiekamiiba, asinsvadu slimiibas, augsts asinsspiediens vai celiaakija utt utt. Visiem peec vienas receptes liek grauzt daarzenjus un dzert uudeni un kur nu veel taada aplamiiba kaa 10 min auksta vanna vai dusha. Vispaar nav saprotams kam taada ambraazja vajadziiga, iipsahi tiem kam ir probleemas ar asinsvadiem peec taadas aukstaas vannas var arii vairs aaraa neizkaapt.

A Alexa 27.04.2015

Uzrakstīt jau varētu, bet es taču neiešu 10eur pēc, katru nedēļu rakstīt, lūgties utt? Nervu šūniņas taču neatjaunojas? Tā kā katram viss paliek uz viņa sirdsapziņas...
Es vienkāŗši gribu citus klientus atrunāt no bezjēdzīgas naudas izmešanas...
Savas draudzenes esmu atrunājusi, tā kā jau ir progress... Man pat īpaši pūlēties nevajadzēja, parādīju man paredzētos visu dienu plānus... :)

M mimoprohodil 06.06.2015

Развод на деньги. Обычная полуголодная диета, которых в интернете полно за бесплатно.Только заплатила, сразу ИНДИВИДУАЛЬНЫЙ план был прислан( и когда специально для меня разработать успели?). Ещё и на купонном сайте продают -типа с офигенной скидкой.

A antrakalva12345 20.01.2016

Labdien!
Vēlētos brīdināt, ka šī ir konkrēta krāpšana. Summas ir mazas 9.95 EUR. Bet dienā šī kompānija savāc tūkstošus. Neko nesaņemsiet nekādas diētas, ja arī esi pārskaitījusi uz kontu naudu.
Žēl ka esmu kārtējā lētticīgā, kura vēlējās izmantot šī uzņēmuma pakalpojumus.
Ļoti bieži reklāmas ir populāros portālos, kā draugiem.lv unc.Sliktos komentārus izdzēš, bet savus atstāj it kā no citiem cilvēkiem.
Nekādu individuālu plānu neesmu saņēmusi, kad uzrakstīju komentāru par krāpšanu, nobloķē, lai vairāk nepiedalītos atsauksmēs!!!

Z Zenta Pakere 20.01.2016

Lai nu kā, bet svars krīt. Nevienu diētu līdz šim nebiju mēģinājusi, jo likās sarežģīti un slinkums gatavot sev atsevišķi utt.Šoreiz saņēmos, ievēroju pusotru mēnesi viņu ieteikumus, vienīgi Ziemassvētki un Jaunais gads izjauca visu. Ieteicams nepārtraukt iesākto, ja grib efektu. Ja tiešām ir vēlme notievēt, tad iesaku tieši šo.

A Anita K. 22.05.2016

Reāls drausmas, ne diēta, totāla uzmešana. Tik nesakarīgu diētu vēl nebiju redzējusi. Redzēju tās no paziņā, kas uz to iekrita. Nez cik ilgi viņi vēl krāps cilvēkus?

Q Quattro 24.03.2016

Dabūju pacīnīties ar viņiem,bet atguvu naudu!

S Sandraaka 09.12.2016

Pilniigi pareizi! Vajag ciiniities kaut par 2 e, jo kaa jau sheit mineeja, meenesii shie liekeezji savaac smuku summinju, kaapeec taadus uztureet? Ar tiesu un VID piedraudeet un fiksi naudu atgrieziis, jo ja VID saaks raknjaaties pa papiiriem, ticiet man, aatri to kraapnieku kantori aizklapees un ja tas nelliidz tad patieshaam aizstaigaat liidz polocijai un iesniegt suudziibu par apzinaatu veseliibas bojaashanu. Ja kaadam dietologam atraadiitu sho eeshanas plaanu, neviens zem taada apakshaa neparakstiitos, ka ir sabalanseets un veseliigs, taatad, nekaitiigs veseliibai.

D droshaa 11.06.2016

Man jau pagajusi 4 dietas diena,bet ne grama neesmu nokritusi svara,vienigais nejutos tik uzputusies.Vel ceru uz rezultatiem.

H hellena4 23.07.2016

Vairākas reizes izpildot testu, izmainot nesvarīgas lietas, rezultāti ir dažādi - tas liek domāt, ka testa pildīšanai nav jēgas.
Par individualitāti - šaubos par individuāli sastādītu testu, jo vairākiem cilvēkiem ir ļoti ļoti līdzīgas diētas - tie paši produkti, izmainīta to lietošanas diena u. tml. Kad teicu, ka nevaru lietot konkrētus produtus, jo pēc analīžu rezultātiem un ārsta norādījumiem nedrīkstēju lietot lielāko daļu produktu, to rakstīju čatā, nosaucot visus produktus, ko nedrīkstu lietot. Diēta netika man pielāgota, vien teica, lai saku, ja konkrētā dienā būs konkrētais produkts.
Notievēt var, personīgā pieredze, bet svaru saglabāt nevar, ja vien neturpina to pašu.
Katram jāizlemj, vai grib ziedot naudu "stockholmmas diētas" cilvēkiem. Saprotot, ka katrs pats var kontrolēt savu ēdienkarti, porciju lielumu un fizisko slodzi, balstoties uz sava ārsta ieteikumiem, zināšanām par savu dzīvesveidu, ieradumiem, dienas kārtību, materiālo nodrošinājumu. Tikai paēdis, ar sevi un dzīvi apmierināts cilvēks var būt laimīgs.

A Angielana 29.07.2016

Mana pieredze ir laba. Nesaprotu ko tad jums, cilvēki vajag? Plāni protams ir līdzīgi, bet ne vienādi. Es jau vairāk ka gadu pieturos pie šīs ēdienkartes, ko sūta. Viss forši! Vienīgais, ko varu ieteikt tiem, kuriem nesanāk - meklējiet iemeslu kāpēc jūs palikāt resni, lai būtu nepieciešama diēta. Un ja tā ir tiešām slimība, nevis nolaidība - tad jāgriežās pie ārsta.

Lai visiem veicās!

S Sandraaka 09.12.2016

Un juus tieshaam naivi ticat, ka otraa galaa juus konsultee aarsts? Vai vinji vispaar staadas priekshaa, vaards uzvaards, kad mediciinas instituuts beogts un kad dietologa diploms izdots? Juus tacju kad ejau uz polikliiniku gribat tikt pie konkreeta aarsta speciaalista, kuram iz attieciigais diploms pakaarts pie sienas un kurjs uznjemas atbildiibu par katru savu darbiibu? Tad kaapeec pienjemat kkaadas aplamas konsultaacijas no sazin kaa, kurjs nenes pilniigi nekaadu atbildiibu par juusu veseliibu?? Mekleet un atrast liekaa svara iemeslu var tikai aarsta kabinetaa klaatienee, kurjs liks jums nodot pilniigi visas nepiecieshamaas analiizes un aizsuutiis pie gastroenterologa. Sheit vispaar ko pajautaa par juusu veseliibas staavokli, liek nodot analiizes? varbuut man ir augsts asins spiediens, celiaakija, 1 niere un kungja cjuula, bet vinjiem tak neinteresee, ka tik 10e kontaa!!

M Marija 567 30.09.2018

Gadu? Tad Tev jau sen bija jābūt kapā! 700kcal dienā dzīvot? Tas NAV NORMĀLI!

R Robciks_L 06.09.2016

Tiem kas ir maksājuši ''stockholm-health'' ar BANKAS norēķinu KARTI internetā.Pārbaudiet savu konta pārskatu,man viņi pa kluso katru mēnesi bija čiepuši apmēram pa 2,80 ! pēc gada pamaniju,nācās anulēt norēķinu kartiņu un pasūtīt jaunu!

L Linda Bāra Jonāne 02.03.2017

man tieši tāpat, tik tas nebij mans pakalpojums..apmaksāju pirmo maksājumu draugam, un pēc gada secināju, ka ir katru mēnesi novilkuši naudu.
tagad cīnos, lai to atgūtu..

S saminaeli 15.09.2016

Kāds "pa kluso"? nu nopietni, ļaudis, tak palasiet noteikumus, pirms spiežat "apstiprināt".

Mani diēta apmierināja, un arī pats serviss. Tā kā turējos pie sastādītā uztura plāna veselus 4mēnešus, man tiešām nebija žēl ik mēnesi par visām konsultācijām, receptēm un uzmundrinājumiem arī samaksāt tos nepilnos 3€.

S sana_melani 10.10.2016

Es arī šito nesaprotu! Paši nelasa lietošanas noteikumus, apstiprina tos un beigās firma ir krāpnieki!

L liigucis 12.10.2016

Starp citu,noteikumos nekas netika teikts,ka katru mēnesi bez manas piekrišanas un bez pāriešanas uz jaunu līmeni nekas nav teikts.Pie tam-nekur vairs nevaru savā profilā atrast ,lai atkārtoti izlasītu un atteiktos no turpināšanas,šos noteikumus.

S sana_melani 13.10.2016

Jā, izpētīju, ka ar noteikumiem atkārtoti iepazīties neviens nepiedāvā, bet atteikties no pakalpojuma gan iespējams jebkurā brīdī, apmeklējot savu profilu, augšpusē nospiežot uz sava vārda un sadaļā "Produkti" izvēloties iespēju "pārtraukt pakalpojumu".
Izdarīt tā aizņem krietni mazāk laika kā rakstīt komentārus šeit ;)

S Sandraaka 09.12.2016

Melji un kraapnieki!! Tur tacju nevienam nav dietologa diploma! Kaa ir iespeejams iekustinaat vielmainju dienaa apeedot 3 aabolus, 1 selerijas kaatu, 200g vaariitu kartupelju un vakarinaas padzert tikai siltu uudeni??!!! Tas ir vistaisnaakais celjs un vielmainjas aptureeshanu! Vinji patieshaam juus par mulkjiem uzskata! Neviens pasaules dietologs un gastroenterologs neatbalsta aatraas dieetas, jo taas darbojas iislaiciigi. Ar sho dieetu juus pavisam sabojaasiet savu vielmainju un hormonaalo sisteemu! Ja tieshaam grib nomest svaru ar badoshanos, tad tacju nav liela maaksla visu dienu dzert uudeni un eest aabolus, kaapeec par to nauda kaadam veel jaamaksaa? :) Ieejiet www. edununsporto.lv un jums visu smuki pa plauktinjiem saliks ko eest, kad un cik. Internets pilns ar informaaciju, un pie tam par velti!!

K Kalina 20.12.2016

Noteikumus atkārtoti būtu gan vērts nosūtīt tiem klientiem, kas dažādu apsvērumu dēļ ir reģistrējušies un samaksājuši reģ.maksu, bet nav uzsākuši pakalpojumu izmantot, nospiežot "zaļo pogu".
Rezultātā kompānija vēsi katru mēnesi nočiepj tā saucamo abonēšanas maksu par neko!
Varbūt ambīcijas izgājušas "out of control" un STH iedomājas sevi salīdzināt ar Latvijas gāzi vaiLattelekom! Godīgi sakot, gaidīju personalizētāku attieksmi...

S sana_melani 23.12.2016

Kad Tu pērc abonamentu trenažieru zālē, bet to neapmeklē, trenažieru zāles pārstāvjiem arī vajadzētu Tev zvanīt un atgādināt, ka Tev taču ir abonaments??? Tas pats ar Spotify! Tā ir normāla abonamenta tipa pakalpojumu sniedzēju prakse!
Nevienam neinteresē, ja nelieto! Pakalpojums Tev tiek nodrošināts. Bet, ja to neizmanto, jāsazinās ar SH pārstāvjiem, lai pakalpojumu slēdz.

Cilvēki, attopieties, jūs paši apstiprinājāt noteikumus! Nav tā, ka šī informācija nav bijusi jums nodota.

9 9wave 19.03.2017

Sākumā ir milzīgi solījumi, vēlāk no šiem netiek vaļā ne ar labu, ne kā... Tīrā naudas izmešana un apbrīnojama nekaunība! Plus vēl viņu mājas lapā sēž vīruss, labi, ka Nod-32 to veiksmīgi ķer!

M MaMar 18.05.2017

Cilvēki, mazāk vajag RĪT!
Es varu pateikt no personīgās pieredzes, ka šī diēta darbojās, ēdu mazāk un svars pazūd, šo pirmo 7 dienu diētu izmanto, lai attīrītu organismu un tādu pirmo 7 dienu diētu var izmantot tikai gadā reizi! Vielmaiņu toč nevar sabojāt, taisni organismam iedod šoku un šis atjēdzas!
Ja nespējiet atteikties no mīļākajiem ēdieniem, sāls un cukura, tad ēdiet un resnējiet tālāk, kāda jēga te rakstīt idiotiskus komentārus, ja neko dzīvē negribiet mainīt! Es nēesmu resna, bet ja vēlos dabūt pāris kg nost uz peldsezonu, tad man nesagādā grūtības šīs 7 dienas! Ja kuņģis ir izstaipīts ar nenormētiem uzņemtajiem pārtikas daudzumiem, tad nav ko brīnīties, ka ir grūti! Es vispār tik daudz sākumā pat apēst nevarēju! Paldies Stocholm Health Diet! Čīkstuļi ejiet pie dietalogiem, kuri pa dārgu naudu dos to pašu ēst, tikai varbūt fiziski rociņu paturēs!

M Marija 567 22.01.2018

Nevajag atteikties no sāls un cukura - vienkārši ēst vajag norm;ali, bez pārrīšanās! Un šis, ko piedāvā šie "biznesmeņi"ir vienkārši cilpa kaklā..Vislabākā bija 5 diena kādai manai paziņa: no rīta: auksta duša...Tālāk: jums nekas vaiers nepienākas...badojieties! Sviests totāls!

K kristine pilscikova 05.10.2017

Labdien vispār esmu pārsteigta, kur man griezties man jau vairakus mēnešus atskaita no konta automātiski 4.95 eiro . Nekad vairāk nepasūtīšu . Laikam Bez Tabu palīdzēs. Diemžēl tagad tikai pamanīju. [slēpt]@inbox.lv Kā man atgriezt naudu atpakaļ, jo nekādus diētas plānus arī nesaņemu? Bet viņi taču redz ka nauda ienāk...bet es vienu reizi pasūtīju un viss ...
Saņēmējs stockholmhealth.comT
EL +37120023472 GI 3246279
Maksājuma detaļas 01/10/2017 541264******6720 MCC-8299 REF: 155761
Jūsu PIRKUMS izpildīts ar valutēšanas datumu 03.10.17
Pārveduma summa: EUR 4.95
Šis ziņojums ir izveidots un izpildīts elektroniski un ir derīgs bez bankas darbinieka paraksta/zīmoga.

Z Zane Persidska Dz 17.10.2017

Labvakar, es arī tikko sava konta izrakstā pamanīju par trim mēnešiem novilkti nepilni 15eiro. Kā jūs naudiņu atguvāt?

K kristine pilscikova 05.10.2017

Saņēmējs stockholmhealth.comT
EL +37120023472 GI
Maksājuma detaļas 04/04/2017 541264******6720 MCC-8299 REF: 184629
Jūsu PIRKUMS izpildīts ar valutēšanas datumu 06.04.17
Pārveduma summa: EUR 4.95

Nē nu šausmas man jau no aprīļa atskaita no konta naudu...

M marvals 16.10.2017

stockholmhealth.com arī man jau vairākus mēnešus zog naudu (4.95) no mana konta. mana [slēpt]@inbox.lv

M MaMar 17.10.2017

Cilvēki mīļie, cik var sūdzēties par šo mājaslapu. Aktivizējot kontu Stocholmhealt, tiek piedāvāts izlasīt līgumu, līguma 3.punktā skaidri (melns uz balta) esiet informēts, par faktu, ka automātiski pēc 30 dienām, no konta tiks noskaitīts katru mēnesi, 4.95 Eur. Jums ir visas iespējas (turpat savā profilā), šo līgumu laicīgi pārtraukt un neviens neko nenoņems, ja kaut kas nav skaidrs, tad aktīvajā čatā vienmēr laipni Jums tiks viss izskaidrots, kas un kā jādara! Kad pirmo reizi reģistrējos, izgāju divus līmeņus un tad noslēdzu kontu, jo zināju, ja to neizdarīšu, pati vien būšu vainīga, tagad reģistrējos otreiz, lai parādītu visiem tiem Auniem, kur ir viss rakstīts! Mums katram ir jāuzņemās atbildība, par to, ko mēs darām, vai nedarām, kādas tam ir sekas!
Ja nelasiet līgumus un visu akceptējiet, tad esiet Aunu bars! Ja līgumā būs rakstīts, ka parakstiet sev nāves spriedumu un pats nelasot tam arī piekritīsiet, kuru tad tur var vainot? Līguma nelasīšana, tāpat kā nezināšana, neatbrīvo no atbildības, variet kaut uz tiesu skriet, bet ja ir akcepts no Jūsu puses, tad nevajag sašutumā acis bolīt!