www.sudzibas.lv Stilīgi apavi Garantijas atteikšana

Stilīgi apavi - Garantijas atteikšana

Nopirku šeit apavus, saņemu pēc 4 dienām, uzvilku uz 3 septembri, pēc 2 h nēsāšanas apavi visi atlīmējās, bija sausa diena. protams griezos pie pārdevēja, vienmēr visur ir mainījuši, jo tas skaitās brāķis, bet šie saka , ka nepareizi nesāti. sopļāvios uz zemes nomestiem 30ls un aizmirsu par viņiem. NEIESAKU PIE VIŅIEM NEKO PIRKT. otrs viņu kantoris ir DEISY APAVI , kā es saprotu. domāju tāda pati attieksme vien būs. neperciet neko Stilīgie apavi Saldus, Rīgas iela 8

J

I Ingrīda 12.09.2012

Tur ir tādi tiešām stilīgi apavi. Reiz biju Saldū un speciāli iegāju veikalā. Iepatikās vairāki modeļi. Man ir standarta 38 izmērs, velc kuru gribi- vienmēr der. Šeit nederēja. Derēja cits 37, cits 39, cits 38 par lielu, cits par mazu, ja būtu pasūtījusi pa pastu, noteikti nederētu. Meitai laiviņas nopirkām. Dikti nav valkātas, bet pagaidām turās.

A adri 04.10.2012

Es ar nevarēju ilgi sagaidīt atbildi no Stilīgiem apaviem, tāpēc kārotos zābaciņus iegādājos Deisy apavu pasaulē. Kopumā esmu jau iegādājusies 3 apavu pārus, un esmu ļoti apmierināta.

V Vijav 26.09.2013

Es arī tagad eju ar līkumu veikalam "stilīgi apavi".Arī saskāros ar nepatikšanām

M Mornie 05.07.2014

Identiski līdzīga situācija ar garantījas atteikšanu! Neperciet apavus šajā bodē!

S Svetlana35 28.07.2016

Es ari saskraros ar to fitmu.neiesaku nevienam!!!