www.sudzibas.lv Stiga RM Slikta attieksme

Stiga RM - Slikta attieksme

Vadības attieksme ļoti drausmīga un bezatbildīga. Regulāri liek strādāt virstundas un brīvdienas. Darba stundas 240h/mēn. Meistari staigā apkārt un draud ar sodiem. Atvaļinājumu dod tikai 2 nedēļas gadā un japiesakas pus gadu ātrāk. Par slimības lapu jamaksā pašam, 3 mēnešus atvelk 10% no algas par slimošanu. Atvelk no algas nebrīdinot. Tagad kā cietumā viss uz minutēm pēc direktora rīkojuma. Attiet no savas darba vietas nedrīkst. Direktors jānis vislaik trenkā pīpētājus, jo ražosanu nepārzina un nespēj uzlabot neko. Un šobrīd uzņēmumā tik daudz visādi "speciālisti" un visādi kontrolieri trauce strādat un ar darbu nevar nodrošināt.

RAMONA👀 17.12.2018

Ko saka vid? Paceĺ augšā kontu izrakstus, grafikus, līgumus...lai skatās kas ir kas. Nevajag baidīties, lai izdr*** viņus, a informē VID anonīmi. Tad nu gan problēma!

S Stradnieks_2019 11.04.2019

Algas lapiņas ari netiek izsniegtas.
Nemaz nesaprotu, ka tas viss tiek uzrādīts.
Un šķiet, ka vid nekas neinteresē, jo valsts budžetā nonāk liela naudas summa .

G Gateris 21.12.2018

Attieksme slikta pret darbiniekiem piekritu un algas smieklīgas vergo pa naktim garas stundas apstākļi slikti bet nevienam neinterese.direktors neredzams nemaz nezinu kāds vins izskatas meistari tāpat draud ar atlaišanu paši neko nesaprot tikai vienam galva uz pleciem bet pārāk blatnijs un lamā visus. Slimot nevar savādāk no darba atlaiz pipet arī jaiet ka cietuma arpus rupnicas.cilveki salikti vadiba kam nekas neinterese tapeec parejie ciesh.