www.sudzibas.lv Stellux Australiam Crystal Parastus auskarus pārdod kā apzeltītus, savu vainu neatzīst

Stellux Australiam Crystal - Parastus auskarus pārdod kā apzeltītus, savu vainu neatzīst

Nopirku apzeltītus auskarus veikalā “stellux australiam crystal”, kas atrodas olimpijā, āzenes ielā, pie pirkšanas jautāju pārdevējai (kā vēlāk izrādījās, arī veikala vadītāja / īpašniece) , vai auskari patiešām ir apzeltīti, jo esmu ļoti alerģiska un varu nēsāt tikai zeltu, no citiem metāliem manas ausis struto. Bet zinu, ka apzeltītus auskarus varu nēsāt – bija man viens pāris, to nēsāju jau gadiem un ausis nesāp un nepūžņo. Pārdevēja apgalvoja, ka arī šie ir apzeltīti.
Auskarus nopirku, pamēģināju, bet diemžēl ilgāk par stundu tos nēsāt nevarēju, jo ausis sāka kasīties. Pēc kāda laiciņa mēģināju vēlreiz – diemžēl rezultāts bija nemainīgs. Auskari kādu mēnesi nostāvēja plauktiņā, kad izdomāju, ka nesīšu tos atpakaļ uz veikalu, jo esmu apmānīta – tā nav apzeltīta prece, turklāt no auskaru kājiņām jau sāka nākt nost “zelts” – vai patiešām apzeltīti???
Ierodoties veikalā, saskāros ar ļoti nepretimnākošu attieksmi – pārdevēja minēja, ka auskari esot apzeltīti un, ka preci atpakaļ neņems jo tai neesot nekādi defekti. Kad teicu, ja jau defektu nav, lai atgriež man naudu un ņem atpakaļ savu preci, jo es to nevaru lietot, viņa ieteica auskarus kādam uzdāvināt!!! Turklāt, nevarot tos tirgot, jo tur esot “nolobījusies” kārsa (kaut tikko bija bez defektiem!) . Tad atkal jautāju, vai patiešām apzeltītiem auskariem tik viegli lobās krāsa (jau pēc divām reizēm – jo tieši tik reizes auskarus biju lietojusi) – uz ko veikala vadītāja atbildēja, ka es neesmu vienīgā, kura auskarus ir mērījusi un taisījusi tos ciet un vaļā – pirms manis taču tos esot mērījuši vēl citi cilvēki.
Kad piedāvāju visu atrisināt mierīgā ceļā, jo man nebija ne mazākās vēlēšanās kašķēties, veikala vadītāja par mani tikai pazobojās un paņirgājās un minēja, ja gribu varu vērsties ptac, bet diez vai viņi man varēs palīdzēt...

R Ritvars 27.09.2016

kaut ka negribas sitam ticēt. protams ja lobas nost zeltījums nav īsti labi bet apgalvot ka auskari nav apzeltīti balstoties uz to, ka jums kasās ausis nav īsti pareizi. Ptac jums palīdzētu, ja jūs aizvedīsiet auskarus uz ekspertīzi dabūsiet atzinumu, ka auskari tiešām nav apzeltīti jums būs taisnība un pardevējam ar to bus jāreķinas. Šobrīd jūs runājat pilnīgas muļķības- pirms kādu apvainot vajag argumentēt ar faktiem nevis sava organisma pieņēmumiem. Kad cilveki restorānos sainējās ar pārtiku, vainīgos sauc pie atbildības tikai pec analīžu rezultatu sanemšanas nevis kaut kādas Annas teiktā, ka vēdars sāp jo sliktas bija pankūkas tajā kafejnīcā.

Jā, diemžēl bez ekspertīzes šajā gadījumā neko nepanākt. Taču būs vismaz citiem brīdinājums uzmanīties.