www.sudzibas.lv Staige.com Stājas KOREKTORS

Staige.com - Stājas KOREKTORS

Esmu viegli šokā par Stājas KOREKTORS, ko pasūtiju no kuponiem:
1. Nāk ļoti ilgi ar pasta piegādi;
2. Saņemot aploksni ir skaidrs, ka sūtījums nāk no Ķīnas, kas nav minēts kuponu aprakstā ( man nav brīnums, ka preces ražo Ķīnā, bet ražotāju pirms tam vajadzēja brīdināt, jo ši valsts apšauba manas domas par preces kvalitāti tieši tik daudz muguru slimībām kā ostihondroze, spondiloze, spandiloze)
3. Prece neatbilst ārstnieciskajiem līdzekliem, kā piemēram- kakla apkakle pēc avārijām vai skriemeļu stabilitātei;

!4.Diemžēļ atkal pierādās, ka kuponu spēks ir -pirkt šādās jostas, kas ir līdzvērtīgas sieviešu krūsturiem!

Dacīte

K Krishinjsh 07.08.2012

Vispār jau saiteg.com
Nu kuponu portāli pārdod atlaides attiecīgajā veikalā nevis labākos veikalu piedāvājumus.
Līdz ar to Jums kā pircējam jānovērtē vai attiecīgajā veikalā preci vēlaties vispār pirkt un tad skataties uz atlaidi.