www.sudzibas.lv Stacionārs Gaiļezers attieksme pret pacientu

Gaiļezers Stacionārs - attieksme pret pacientu

Gaiļezera slimnīcas uzņemšanas nodaļā stradā cietsirdīgi cilvēki ar pilnīgi pofigistisku attieksmi pret pacientu. Ceturdienas vakarā, plkst. 19.15 atveda uz slimnīcu manu vecmāmiņu, cilvēks ir guļošs, pilnīgi nevar pati sevi aprupēt un kaut ko teikt. Nogulēja uzņemšanas nodaļā no 19.15 līdz 8.00 !!! Nosedējam ar mammu uzgaidīšanas telpā līdz plkst 1.30 nakti, neviens pat nav iznācis pateikt vismaz kādu informāciju! Paši dabūjam telefona numurus, jo jau nelaida iekšā, zvanijam uz 4 numuriem, pirmais sūtījis pie otra, otrs pie trešā un t.t...Beidzot sazvanījam kādu arstu, kura teica ka vecmāmiņu pat neapmeklēs, jo gadījums ir ļoti smags, un cilvēks ir ļoti vecs, nav ko gaidt brīnumus, paveiksies ja viņa iztiks līdz rītam, bet paliks vienalga uzņemšanas nodaļā, jo brīvu vietu tapat nav. Burvīgi, ar to ari saruna beidzās...Bet KAPĒC neviens nevarēja iziet pie mums atrāk un to teikt? Aizbraucam mājās ar visādām domam, gatavojoties morāli, ta sakot. No rīta, plkst. 8.00 atbraucam uzņemšanas nodaļu, vecmāmiņa joprojām gulēja tur, pamperu neviens nav mainījis, apčurājusies lidz kaklam, goda vārds...uz muguras izveidojies izgulējums, kas noteikti ir ļoti sapīgs, un gar kāju ir milzīgs zilums. Cilvēks nevar ne pateikt, ne parādīt kas ir noticis, kur sāp...Neviens netic ka pa nakti var izveidoties izgulējums, bet tā ir. Mājās vecmāmiņas aprūti veicam paši, mazgājam, grozijam uz sāniem, un nekad nebija izgulējumu, bet te...neviens neuzskata ka noticis kaut kas šausmīgs...izskatās ka cilvēka vecums un stāvoklis ir kaut kāds kritērijs, pēc kā vertē, kadai attieksmei ir jābūt :( Noteiktu sudzēšos veselības inspekcijā!

L lēdija77 05.10.2014

Tas par izgulējumu pa diennakti nav reāli, fufelis. Un ar kādām sūdzībām tad vedāt omi uz Gaiļiem??? Cik gadu omei?

Latviešu tautas 05.10.2014

Un ko jus gribiet? Vecmamiņai drošīvien pari pa 80... Jautajums: priekškam viņu jus vispar atvedat uz slīmnicu?

B Brenda 05.10.2014

Ja nav cilvēks grozīts, var rasties izgulējumi, pat vienas dienas laikā.Un te vecmāmiņa, , tik daudzas stundas nogulējusi, ārprāts, protams, ka būs izgulējumi, un ar to kāju, vajag skatīties, jo var izveidoties gangrēna, un tas var novest pie kājas amputācijas.
Man šajā jautājumā ir pieredze ar vīramātes, kas arī tā nomira.
Obligāti vajag sūdzēties, kā var atstāt cilvēku uzņem nod. un nelikties nezinis, turklāt vecu cilvēku, šausmas.

L lilly 05.10.2014

Ledija un Vladlat, nav starpibu cik gadu, un kada iemesla del, bet ja interesanti, tad cilvekam ir insults un gremosanas problemas. Kas mums bija jadara? Jaatstaj majas mocities un skatities ka cilveks nomirs?
Paldies dakterei no 5 nodalas, tagad ar gremosanu ir labak...visticamak ka tas ir no zalem, kurus izrakstija cita arste, izradijas ka pec insulta tos vispar nedrikst dzert...bet tas jau pavisam cits stasts...
Un atkal, ka jau teicu, daudziem maz ticams ka var izveidoties pa nakti izgulejums, bet tomer var.

L lēdija77 05.10.2014

Kăds vēl insults, mājās ar insultu nevienu nelaiž, jāguļ reanimācijā!!! Tā kā man ir medicīniskā izglītība tad zinu, ka nevar būt izgulējums, pašas droši vien omīti mājās spīdzinājāt, un sabarojāt ar āboliem un nu omei slikti, šausmas! Un zini, tur arī jauniem cilvěkiem netiek sniegta adekvāta konsultācija, tā kā Tavai omei vēl noveicās.:-)

L lilly 05.10.2014

Insults noticis 14.09.14, bet 22.09.14 vinu izrakstija, jo arste teica ka nekas vairs nevar izdarit, un ka stavoklis neuzlabosies...aizvedam majas, bet ceturdien atkal nonaca slimnica. Aprupe majas bijusi 24 stundas nepartraukti, istaba aprikota ar specialu funkcionalu gultu un matraci pret izgulejumiem! Kadi aboli??? Cilvekam par zobu nav, ko Jus muldat??? Bija sastadita sabalanseta dieta, ediens tiks gatavots pec laika un tikai noteiktas konsistences...Spriezot pec ta, ja Jums ir med.izglitiba, tad nebrinos ka ir tada attieksme pret cilvekiem!!! Nedod Dievs Jums pardzivot kaut ko tadu...kaut Jusu rupjuma del, varbut noderetu lidziga prakse lai saprastu ka cilveks nemelos tada situacija!!!

L lēdija77 05.10.2014

Man bija vēl trakāk ar sev Tuvu tuvinieku! Nesatraucies, mazā! Nav ko vest uz Gaiļiem, jāved uz speciālo nodaĺu Stradiňos!:-)

L lilly 05.10.2014

Ha ha, par Stradiniem vispar kluseju, jo pat teret laiku uz sudzibu negribas...bet ja, vienu tur arsti prot darit - nogalinat cilvekus.

M marinaa 06.10.2014

Šajā valstī nedriks slimot, izkropļos vai nu palīdzēs aiziet citā pasaulē.Ko var rakstīt un diskutēt par attieksmi? dariet tak kautko paši!!!, rakstiet Veselības ministrijai, sūdzeties slimnīcas vadībai, bet nedarīt NEKO(kā te viens raksta negribās tērēt laiku)-tā jau mēs dodam valju tiem dakteriem, māsiņam-slepkavam!neteikšu ka visi ārsti, bet vairākums!

Piekrītu Marinai!!!

L lēdija77 06.10.2014

Harijs, par to arī es domāju!

Latviešu tautas 06.10.2014

Марина! Самое смешное что латыши опять выбрали в Сейм тех же воров и ставлеников уголовного мира Латвии типа Парадниекса и Думбравы из Вису Латвией!ТБ-ДННЛ... Тот же вор, что пустил под откос и разворовал сахарную промышленность и открыл свой сахарный завод опять станет депутатом Европейского парламента... Цирк уехал - клоуны остались!(с)

Latviešu tautas 06.10.2014

lilly! Tomer cik gadu Jūsu vecmamiņai? Dod Dievs viņai izveseļoties!!!

L lilly 06.10.2014

Viņai ir 88 gadi, un es nesudzos par to ka nevar izarstēt, jo negaidu brīnumus, un loģiski ka saprotu kads ir vecums un kāda ir diagnoze. Es sudzos par attieksmi no personāla puses. Ja nevar izarstēt, tas nenozime ka janoliek cilvēku maliņā miršanai. Paldies Dievam ka viņa izturēja to šausmīgu nakti, uz pateicoties dakterei un 5.nodaļas personālam, ir jau labāk. Saprotu ka pavisam labi nebūs, bet tomēr...savas pēdējas dienas, cik viņai palicis viņa pavadīs mājās, ar tuviem cilvēkiem, un vismaz nejūtīs tas briesmīgas sāpes. Nevaru iedomāties kaut ko tādu, ko cilvēks jūt tādos brīžos...kad viņu liek kaut kur maliņā uz visu nakti, nedod kaut kādas pretsāpju, vai vismaz ūdeni, un tu nevari ne pakustēties, ne kaut ko teikt, un tavus radienikus nelaiž iekšā. Es laikam neizturētu. Bet viņai neskatoties uz to visu ir joprojam milzīga griba dzīvot. Katru dienu skatos ka viņa cinās, ka mācās no jauna turēt krūzi un karoti, normāls cilvēks nevarēs cietsirdīgi tādu cilvēku atstāt bez aprūpes uz 12 stundām, pat ja tas ir svešs cilvēks.
Par to izgulējumu - visi skatos ir tik gudri, daudziem ir med.izglitība, bet neviens nav pieminējis, ka tām ir 4 stadijas, un 1 stadija sakās ar apsārtumu, 2 - izskatas no noberzums, un tieši tas noberzums ir izveidojies, es neteicu ka ir 3 vai 4 stadija, ta jau loģiski ka nevarētu izveidoties pa 12 stundām. Bet ja cilvēks slapjā pamperī nogulējis 12 stundas, un vel uz saburzitas gultas veļas, tad mierīgi. Tā jau ir, vieglāk teikt ka paši vainīgi, nekā atzīt savu vainu. Sudzība ir jau veselibas inspekcijā, un noteikti vēl veltīšu laiku lai uzrakstīt uz pāris avīzēm. Protams tas nepalidzēs manai vecmāmiņai, bet varbūt kadā veidā palidzēs citiem.

L lēdija77 06.10.2014

Zinot mūsu birokrātiju diez vai kaut jo panāksiet, jo tas ir kā vāvere ritenī, ārsts ārstu aizstāvēs, tā tam būt un tā tas būs, iesaku palietot Nervostrong un nesačakarēt sev nervus, un dzīvot tālāk. Diemżēl šāda ir situācija mūsu medicīnā. Nożēlojami vai nē, nav zināms nevienam. Saudzējiet vismaz savus nervus!

Latviešu tautas 06.10.2014

Turies! Es jUs varu saprast... Manai matei 82. 2007 viņai diagnosceja Hemolitisko anemiju (asiņvēzis). Bet viņu Linezerā "izvulka"... Pagaišgadā manam draugam diagnosceja taisna zarna vēzi. Viņam tikai 69...

Latviešu tautas 06.10.2014

Turietits! Es Jūs varu saprast... Manai matei 82. 2007 viņai diagnosceja Hemolitisko anemiju (asiņvēzis). Bet viņu Linezerā, paldies arstam, "izvilka"... Pagaišgad manam draugam diagnosceja taisna zarna vēzi. Viņam tikai 69...

S Shatira 07.10.2014

lilly, у меня такое же впечатление от этой больницы. 22.09.2014 моему отцу стало плохо и симптом скажу был устрашающий - сильная жгучая боль в грудию. На скорой был доставлен в приемное отделение, через 3 часа после анализа крови и кардиограммы так называемый "врач" САНИТА ЯНКА решила, что у него радикулит и отпустила со спокойной душой домой, а через 9 часов он умер от разрыва аорты. Ему было 67 лет и она не подумала даже отправить его на компьютерную томографию. ПОЗОР таким "специалистам". Обязательно пишите жалобы во все инстанции, мы это уже сделали.

L lēdija77 07.10.2014

Laikam neviens nesaprot, kāds ir vecums, ka veci cilvēki mirst!!! Ja Jūs runātu par 20-30 gadīgiem, bet Jūs jau par većiem runăjat..besī ārā...

L lilly 07.10.2014

Ledija, tu acimredzot lasit neproti, kur es sudzos par vecumu??? Nu kur??? Es sudzos par attieksmi!!!