Ātrā Medicīniskā Palīdzība - apkalpošana

Šorīt plkst.2.25.izsaucu ātro palīdzību mammai(89 g.v.). Attieksme totāli nekulturāla. Jauna māsiņa kliedz virsū vecam cilvēkam.Otra dāma gultā sēdeja un rakstīja visu notiekošo, žāvājās, likās ka iztraucēta nakts vidū, garlaicīgi skatījās uz notiekošo...jutos slikti šo dāmu sabidrībā..Lielaku uzmanību abas pievērsa manam papagailim būrī nekā guļošajam cilvēkam, kam sāpēja...

B

V Vikija 31.07.2011

Vai bijāt pārliecināta ka tā bija māsiņa? Viņas ātrajos strādā ka var uz vienas rokas saskaitīt...

T ToVikija 31.07.2011

Droši vien tie bija ļaunie marsieši!

K kuuka 31.07.2011

nesatraucies, man arī tā ir bijis...

S santa 01.08.2011

oooo jaaa, man arī savulaik netika pievērsta uzmanība, bet gab būrī esošajam trusītim!

* ***** 05.08.2011

Var padomāt, ka ātrie naktī sēž un tik gaida, kad viņus kāds beidzot pasauks :))))

Z Zance 13.08.2011

Droši vien tad, ja izsauc 2:25, tad tiešām ir iztraucēti nakts vidū un pilnīgi dabīgi tad ir žāvāties. Arī papīru kaudze ātrajiem ir obligāti jāsaraksta un tur nav nekāda sakara ar nekulturālu attieksmi. Bļaušanu gan tas neattaisno un tam nav nekāda sakara ar to vai tas ir vecs vai jauns cilvēks (ja nu vienīgi attaisnojums tas, ka problēmas ar dzirdi un citādi nedzird)..

B Beta 15.08.2011

Pati strādāju medicīnā - un ar bļaušanu ir tā, ka patiešām ar gados veciem pacientiem pārsvarā jārunā skaļi, dažkārt pat ļoti un tad tie daži, kas dzird normāli, prasa, kāpēc bļauju. Tāpēc vienkārši vajag pateikt, ka labi dzird un viss.

* ***** 21.08.2011

Vairākus gadus strādāju uz ātrajiem un zinu, ka LIELĀKA daļa pacientu mēģina ar mediķu palīdzību atrisinār savas personīgās problēmas un tik tiešām ĻOTI RETOS gadījumos ir vajadzīga medicīniskā palīdzība.

M Mrs Fabian Lukas 21.08.2011

Vai jums ir nepieciešams kredīts? Vai arī jums ir apnicis meklē aizdevumus un finanšu no bankām un citām iestādēm? tad sazinieties ar mums pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com vairāk informācijas ir!
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumi reneging no € 2000 līdz € 15.000.000!
Mēs specializējamies uz:
konsolidācija aizdevumu?
Studentu kredīti?
hipotekāro kredītu?
mājas aizdevumu?
ir pakete ir ātri un dinamiski sazināties ar mums šodien pa e-pastu: [slēpt]@globomail.com saņemtu sīkāku informāciju.
Kontaktpersonas vārds: Mr Fabian Lukas
E-pasts: [slēpt]@globomail.com

Paldies.

Kundze Fabian Lukas (Ass direktors C.E.O)