Pēdējie jautājumi

(Pirms 10 minūtēm)
IKI
(Pirms 43 minūtēm)
Salons "Helga"
(Pirms 1 stundas 12 minūtēm)
KOLIBRI aptieka
(Pirms 1 stundas 27 minūtēm)
kilo.lv
(Pirms 1 stundas 52 minūtēm)
Bērnudārzs "Rotaļu nams"
(Pirms 2 stundām 16 minūtēm)
Wix kredit
(Pirms 3 stundām 26 minūtēm)
Rīgas Satiksme

Informācija par kompāniju:
Stabu 9 Bernu zobarstnieciba
Iļģuciems, Rīga
Stabu iela 9
Labdien! Man meita no bernibas apmekle vienigi un tika Bernu zobarstniecibu, kas atrodas Stabu iela 9.Vienmer uzticejamies šai klinikai.Savulaik vina ari apmekleja tur ortodonontu, vairakus gadus nesaja platīti.Tagad meitai jau ir 20.gadu bet vina vel jo projam ir uzticiga šai Zobarstniecibai.Tacu uzticiba zuda, kad šomeness apmekleja zobarsti kuras vards ir Aija Ezerta.Vina meitu rupji nolamaja ka esot absoluti nepareizs sakodiens, ka zobu esot par daudz:) ka vajadzigs ortodonts, vardu sakot, meitene jutas ta it ka butu pie kaut ka vainiga.Zobarste bija nesavaldiga un asa.Caurumus zobos neatrada, varbut ka vismaz par to meiteene bija pelnijusi kadu labu vardu.Un vai tad meitene ir vainiga ka tadu zobu sakodienu vinai izveidoja pasi Aijas Ezertes kolegi? Vai ta zobarsts drikst attiekties pret savu pacientu?? Protams tas ir ari raditajs kadi specialisti strada Stabu iela9!! Ka viens kolegis ir sausmas par otra kolega darbu taja paša iestade, bet vai tad pacients ir pie ta vainigs un vai vins ir pelnijis ka vinu par to nolama? Uzskatu ka tāda attieksme pret pacientu no zobarstes Aijas Ezertas puses ir amorāla un arsta necieniga.

Lasīt komentārus Veselība / Medicīna

Komentāri

hahahahaaaa. kaut ko tik stulbu veel nebiju dzirdeejusi- sakiet luudzu kaa citi zobaarsti var juusu beernam sataisiit sakodienu- taa jau ir maates dabas vaina!
Komentēja: Feb 26, 2009
slienis

Labdien!Izlasot sūdzību, biju pārsteigta, ka pacienta māte uzskata, ka satabu9 strādā tikai neprofesionāli ārsti.Gribu teikt tikai vienu, ka pēc darba vietas vien nevar spriest par ārstu profesionalitāti!
Komentēja: May 17, 2009
ilze

Nepiekrītu, pati esmu ārstējusies pie dr.Ezertas. Grūti iedomāties, ka viņa būtu tik asa, drīzāk jau meitene bija sliktā garastāvokli, kad viss kaitina, tad jau viens vārds uzreiz tā iet pie sirds, ka saturs tiek pārprasts.
Protams, ka sakodiena regulācija ne vienmēr ir mūžīga, īpaši ja regulē ar platīti, nevis ar breketēm, bet senāk, 80.gados, kad meitene auga jau nebija tādu iespēju. Kāpēc gan lieku reizi tagad neaiziet pie ortodonta uz konsultāciju, domāju, ka tieši to daktere pacientei mēģinājusi pateikt, bet viss izvērties par pārpratumu, jo meitene sapratusi, ka tas ir tāds kā "uzbrauciens".
Aija Ezerta ir laba daktere, man patīk, ka viņa strādā ātri un kvalitatīvi: nav stundu jānīkst vaļā muti, viens un divi - zobi salaboti. :)
Komentēja: Jun 3, 2009 Liene nosūtīt e-pastu

Manuprāt A.Ezerta ir profesionāla savā jomā. Esmu jau no 15 gadiem pie pie šīs dakteres. Tagad man ir 25. Teikšu tā, ka lai pie kādiem zobu dakteriem es nebūtu bijusi, Ezertu par neprofesionālu nosaukt nevaru. Taisnība augstāk minētajam komentāram, ka nav jāgaida vaļēju muti, jo Aija Ezerta strādā ātri.
Komentēja: Jan 20, 2010 Kristīne nosūtīt e-pastu

ezerta mani lamaja ka man bija 10 gadi !jo man ir bail no zobarstiem!vina kadreiz deva man 1 reize 2kozlenu pacinas!tagad vispar ne!VARDU SAKOT SUDIGS ZOBARSTS!!!(finger)
Komentēja: Mar 12, 2010 Liene nosūtīt e-pastu

Arī par savu zobārsti esmu izvēlējusies Aiju Ezerti, esmu ļoti apmierināta, nju jau kā 11 gadus, manuprāt jauka zobārste, katram cilvēkam mēdz būt kādreiz slikts noskaņojums, bet es, nju nekādi nevaru apgalvot, ka zobārstes uzvedība kaut reizi ir bijusi asa.
Komentēja: Jul 18, 2010 Anna nosūtīt e-pastu

Mana zobārste jau kopš 6 gadu vecuma ir Aija Ezerta / Man ir 14 / un jā viņa ir bijusi sliktā noskaņojumā, bet nekādas problēmas man ar viņas saumu vai kotkā tamlīdzīgi NEKAD nav bijušas ..
Jāāsaka atklāti viņa ir vienīgā zobārste visā tajā klīnikā kas man neizraisa nekādas bailes
Tā kā tas raksts ir vienkārši smieklīgs :D
Komentēja: Aug 15, 2010 Laura nosūtīt e-pastu

Es jau 11. gadu apmeklēju Aiju Ezertu..
Nu ja kas 17.08.10 apmeklēju viņu / giggle /
Pati labākā zobārste ko zinu ..
Un es piekrītu ugstākajam komentāram raksts ir nedzudz smielkīgs :P
Nu tas lkm arī vis :)
Komentēja: Aug 15, 2010 Sintija nosūtīt e-pastu

Nepiekrītu sūdzībai par Aijas Ezertes attieksmi pret slimniekiem. Mani bērni un es pati ārstēju zobus jau daudzus gadus pie dakterītes. Ne reizi neesmu dzirdējusi sliktu vārdu vai jutusi sliktu attieksmi pret mani vai bērniem. Mēs būtu priecīgi, ja būtu tik profesionālu dakteru vairāk.
Vēlu dakterītei labu veselību un vēl ilgi priecēt mūs ar savu darbu!
Komentēja: Oct 4, 2010 Vija Rumkovska nosūtīt e-pastu

Es ārstējos tur. Man patika. Tikai dakterīte bija cita.
Komentēja: Oct 4, 2010
Ilžuks

Es gribētu pateikt lielu paldies dakterītei A.Ezertai par profesionālo pieeju un darbu.Mums ļoti patika kā viņa strādāja un salaboja mūsu mazajai meitiņai zobiņus. Ļoti jauka dakterīte! :)
Komentēja: Dec 2, 2010 Sanita nosūtīt e-pastu

Pirms septiņiem gadiem(man bija 19 gadi) pārcēlos uz Rīgu. Radās vajadzība un sāku iet pie zobārstes Ezertes Stabu ielā. Ietiecu arī savam draugam šo zobāsti. Abiem joprojām apbrīnojami turas zobu veselība un nav problēmu kā citiem maniem paziņām - ar plombu izkrišanu, attieksmi no zobārstu puses utt.
Patīk dakteres Ezertes nopietnā, bet arī tai pat laikā iejūtīgā izturēšanās. Profesionāli!
Komentēja: Feb 17, 2012
Inese Da

Visus 15. gadus apmeklēju Dr. Ezerti. Līdz šim esmu saņēmusi tik daudz pozitīva un atbalstu, ka visu dzīvi būšu pateicīga viņai. Pateicoties viņai, par kvalitatīvu pakalpojumu! Ceru vēl uz ilgu sadarbību.
Vēl arī pieminēšu šeit pat par ķirurgu Sergeju arī strādā Stabu ielā 9, Bērnu zobārstniecībā, par iejūtību un profesionālu darbu.Visi labākie ieteikumi tiks par šo iestādi sniegti arī citām personām, kas interesēsies par šo iestādi.

Ar cieņu,
Pastāvīgais klients.
Komentēja: Oct 22, 2012
neapmierinatslops

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
    Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu

Parole
    Kods
    Reģistrēties

Piereģistrēties

Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
    Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
    OK

Autorizācija

Parole
    Sūtīt     Atpakaļ
    Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

Ienākt ar Facebook profilu

Ienākt ar Draugiem.lv profilu