www.sudzibas.lv SS.COM Tikai viens sludinājums viena reizi nedēļa

Ss.lv - Tikai viens sludinājums viena reizi nedēļa

Reāla zmotu veblapa. Gribēju ielikt sludinājumu ss.lv laj pārdotu auto filtrus. Nepareizi uzrakstīju numuru jo man dažas Pogas portatīvajā no viena uzspiediena izsit trīs vaj vairāk viena un tā paša numura. Gribēju labot tādas funkcijas tur nav tad izdzešu un ieliku pa jaunu, kad jau vajadzeju publicēt man iznāc tāds paziņojums:

norādītajā sadaļā atkārtota bezmaksas sludinājuma iesniegšana iespējama
tikai pēc 1 nedēļas no iepriekšēja sludinājuma publikācijas.

Jūs varat iesniegt tikai maksas sludinājumu.

Labi ja? Kas tur par zmotiem strāda ka pat līdz vienam sludinājumam nedēļa ierobežoja? Mazāk par vienu vienkarsi jau laikam nav iespējas iztaisīt. Bet nekas gribēju jau darīt maksas sludinājumu, tur ir tris varianti ka samaksāt ar ss.lv kontu ar sms un ar bankas karti. Gribēju no sakuma pamēģināt to vislētāko par 0.45 tik un ta jau juties ka izmet naudu uz gaisu kad maksa par kaut ko stulbu ka veblapas apmaksāšana. Neizdevās vajag reģistrēties un vel pārskaitīt naudu no bankas kontu, labi tad mēģināju no sms Cena uzreiz divas reizēs augstāka 0.97 karoch dod viņiem latu par kaut kādu stulbu sludinājumu. Beigu beigas vienkarsi ieliku savu sludinājumu zip.lv reklama.lv un olx.lv visi trīs labāk par ss.lv nav brīnums kad meklē google.lv "bezmaksas sludinājumi" ss.lv tur pat nav rezultātos bet tas taču ir ss.lv viņi laikam doma ka ir īpašie.

Dannii Disaster 18.02.2013

Tas ir pats suudiigaakais un bezkauniigaakais portaals. Palasi suudziibas un redzeesi, ka vinji jau pus Latvijas apchakareejushi. Cerams, ka driiz cilveeki saaks bojkoteet tos pokemonus un lietos citus portaalus (zip.lv, reklama.lv, dada.lv). Es buushu ljoti apmierinaata, kad redzeeshu, ka ss.lv ir tukshs. Ceru, ka tas notiks tuvaakajaa laikaa.

S sisisisi 27.02.2014

Jauns sludinājumu portāls.

Sakarā ar to, ka ss.lv ir sākuši pieprasīt mums visiem:
* reģistrēties,
** maksāt reģistrācijas maksu,
*** maksāt par sludinājuma ievietošanu,
**** maksāt par vairāku bilžu pievienošanu vienam sludinājumam,
***** apgrūtina iespēju sazināties ar sludinājuma autoru caur e-pastu,
****** bez brīdinājuma un iemesla izdzēš par maksu ievietoto sludinājumu, naudu neatgriežot.

Līdz ar augstāk minētajiem iemesliem mēs, vs.lv, esam nolēmuši izveidot sludinājuma portālu, kurš ir:
* bezmaksas,
** kurā nav ierobežots sludinājumu daudzums, variet kaut 200 sludinājumus dienā ievietot,
*** kurā nav jāreģistrējās, lai ievietotu sludinājumu,
**** kurā var bezmaksas sludinājumam pievienot 15 bildes,
***** kurā var pārdot bez maksas un bez ierobežojumiem,
****** kurā netiek dzēsti Jūsu sludinājumi pirmstermiņā un bez nopietna iemesla,
******* kurā vienmēr būs gaidīti Jūsu sludinājumi.

Ja Jums šī ziņa ir saistoša, tad veidosim šo sludinājuma projektu kopīgiem spēkiem.
Un uzspiedīsim "LIKE" - "SHARE" un, protams, apziņosim draugus/radus/paziņas - visus, kuri lieto datoru un vēlas pirkt, pārdot vai mainīt.

Būsim priecīgi par Jūsu ievietotajiem sludinājumiem un atbalstu mēdijos.
Tikai pateicoties Jums, šis portāls varēs augt un būt pieejams visiem un vienmēr.

mans domas 11.02.2015

ss.lv - odna iz samih normalnih kontor v LV, tak cto ne gonite gusej

I Illuminate Reincarnate 29.09.2016

Vai jums ir nepieciešams tieši, ātri un viegli piegādi kredītu no bankas vai privātpersona. Mēs dodam kredītu 3% procentu likmi. Lūdzu, pastāstiet mums, ja jums ir nepieciešams kredīts. Sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pastu: [slēpt]@gmail.com

K Karlis Melnbardis 27.12.2016

ko tur ko čakarēties... atver savu interneta veikalu un maksā tikai par reāli pārdoto. www.elcot.lv

P Pretenzija Pretenzija 31.01.2017

O, jā šitie un tamlīdzīgie āži ir apcēluši mājas lapu www.atdot.lv

Kretīnu bars. Laikam ka kādi naivi cilvēki ir uzķērušies uz šiem balagāniem:

Illuminate Reincarnate 29.09.2016

S spain78155144 22.06.2023

ozempic cena , Pirkt saxenda , Rybelsus cena

Vai meklējat pieejamus un uzticamus svara zaudēšanas risinājumus? Nemeklējiet vairāk! Pērciet Ozempic un Saxenda par nepārspējamām cenām. Ja atrodaties Ādažos, Ainažos, Aizkrauklē vai jebkurā citā vietā, piegādāsim līdz jūsu durvīm. Tūkstošiem cilvēku visā pasaulē uzticas mūsu produktiem, tostarp Rybelsus. Izmantojot Chama Low Weight, jūs viegli varat sasniegt savus svara zaudēšanas mērķus. Mūsu zāles ir drošas un efektīvas un palīdz jums zaudēt šīs papildu mārciņas. Nepalaidiet garām šo iespēju. Peça tagad un sāciet savu ceļojumu uz veselīgāku dzīvi!

ozempic Latvija, ozempic pirkt, ozempic pārdošana , ozempic pirkt tiešsaistē, rybelsus cena Latvija, rybelsus Latvija, Rybelsus Pirkt Latvijā, saxenda Ādaži, saxenda cena Eiropa, saxenda cena, saxenda

G Global Ventures 24.12.2023

Vai meklējat garantētu finansējumu? Piesakieties personīgam vai biznesa finansējumam, Mēs nodrošinām finansējumu uzņēmējdarbības paplašināšanai, ieguldījumiem nekustamajā īpašumā, celtniecībai un personīgajam finansējumam ar ļoti zemu procentu likmi. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums jau šodien, izmantojot privātu e-pastu: fortisglobalventures [slēpt]@) gmail.com

H Hopkinson Lance 06.02.2024

Laba diena,

Tālāk mēs piedāvājam šāda veida aizdevuma pakalpojumus.

Personīgais aizdevums
Naftas un gāzes aizdevums
Rehabilitācijas kredīts
Parādu konsolidācija
Projektu finansēšana
Sazinieties ar mums zemāk.
E-pasts: [slēpt]@outlook.com
Whatsapp / Viber: +337 5314 7557
Vietne: https://hopkinsonloan.wixsite.com/hopkinsonloan/

Paldies.

A Aslam Mahdi 06.03.2024

Sveiki,

Vai esat biznesa vīrietis vai sieviete?, Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jūs interesē jebkura veida aizdevuma saņemšana? vai jums ir kāds finansiāls juceklis, vai jums ir nepieciešami līdzekļi sava biznesa uzsākšanai? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nokārtotu parādu vai nomaksātu rēķinus vai sāktu labu biznesu? Vai jums ir zems kredītreitings un jums ir grūti iegūt kapitāla aizdevumu no vietējām bankām/citām finanšu iestādēm?
sazinieties ar mums, izmantojot uzņēmuma e-pastu: [slēpt]@gmail.com

Ar laba vēlējumiem,
Jerome Burchael