www.sudzibas.lv SS.COM Naudas izkrāpšana

www.ss.lv - Naudas izkrāpšana

Tikko saskāros ar klaju naudas izkrāpšanu. Ievietoju sludinājumus par ~ 12 ls. Saņēmu brīdinājumu, ka 1 neatbilstot noteikumiem (nepareizā sadaļā esot). Pieteicos, ka man ir vēl vairāki. Neviens neko neatbildēja, bet visus izdzēsa.
Klaja naudas izkrāpšana, pie kam anonīma, domāju, ka tas ir tāds biznesa modelis. Diez, vai īpašnieks par to informēts. Ja tā, tad tas droši vien ir kāds bandītisks tips, kooperatīvu laiku rudiments. Ja Jūs, ss.lv īpašniek šo lasīsiet, nepaslinkojiet ar mani satikties, es Jums varētu paskaidrot, ka izkrāpjot tos dažus simtus latu, Jūs zaudējat tūkstošus neiegūtu latu un daudzus lojālus klientus.
Kāpēc man netiek dota iespēja pārrakstīt sludinājumu? Kāpēc uz maniem e-pastiem neviens neatbild (pieļauju, ka izglītības līmenis šo cilvēku ierobežo)? Rēķinaties ar to, ka dažu latu dēļ neviens nerakstīs uz PTAC?
Jūsu noteikumi neatbilst LR likumdošanai, tie ir ļoti plaši interpretējami.
Un vēl... Zagt nav labi :)

Mario 28.02.2012

I am owner of company what deals as well with Real estate in Riga and I pay every day more of 40LS to Google for banners in all websites which uses ADS system.
SS.lv have bloked my Google advertisment only because want to get money directly from me and not from Google that is not paying so much!
Question is why ss.lv allowed banner of Google and after blocked client only because want to get money directly from client?
Only because I am in Latvia and for this reason I must accept any decision of this shit portal ss.lv?
Or other client jealous that my advertisment have so big success and visibility, called to ss.lv and asked to block my Google ADS?
If it is so, than it is more bad action of ss.lv!
SS.LV do not respect a client and want only get money with shit rules!
As I know, in Latvia internet have no rules but this is really too much!
I already speak with my manager of Google and they already started some actions for ss.lv to block ss.lv how user of ADS!

------------------------------------------------------------------------------------

Man pieder uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu Rīgā un es ik dienas maksāju vairāk kā 40Ls Google par baneriem visās mājas lapās, kas izmanto ADS sistēmu.
SS.lv nobloķēja manu Google reklāmu tikai tā dēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no manis, nevis no Google, kas nemaksā tik daudz!
Jautājums ir šāds – kāpēc SS.LV ielika baneri no Google un pēc tam nobloķēja klientu, tikai tādēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no klienta?
Tikai tādēļ, ka dzīvoju Lartvijā, man ir jāpieņem jebkurš lēmums, ko nosaka sūda SS.LV portāls?
Vai arī citi klienti ir skaudīgi, ka mana reklāma izvirzās pirmajās vietās un ir redzama biežāk, tādējādi, pieprasot ss.lv, lai nobloķē manu Google ADS?
Ja tas tiešām tā ir – tad ss.lv rīkojas tiešām pretīgi.!
Nerespektē klientu un vēlas iegūt naudu ar cūcīgiem noteikumiem.
Es zinu, ka Latvijā interneta izmantošanā nav nekādu noteikumu, taču šis ir par traku!

L Līdaka 20.01.2014

Jautrakai ir tas, kā mūs neč...ē.vinalga tr liekam savus sludinājumus un maksajam ! Ir taču vēl sludinajumu vietnes kapec tad neviens neizmanto ?
Piemēram mani tas ss.lv piekāsa un es pārgaju uz citu majaslapu un problema atrisinata.

A administrators1234 14.10.2015

Uzņēmums "SS", kam pieder sludinājumu portāls "ss.lv", pērn strādāja ar 3, 67 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 10, 6% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt tā peļņa pieauga par 6, 4% - līdz 2, 463 miljoni eiro, liecina datubāzē "Lursoft" publiskotais uzņēmuma finanšu pārskats.

"SS" vadības ziņojumā teikts, ka 2014.gadā uzņēmums turpināja attīstīt web projektus kā rezultātā palielinājās "SS" apgrozījums no ieņēmumiem, kas gūti no web projektu pakalpojumu sniegšanas. Kompānija arī šogad plāno paplašināt interneta pakalpojumu piedāvājumu un uzlabot to sniegšanas kvalitāti.

"Salīdzinot 2014. pārskata gada radītājus ar 2013.gadu varam secināt, ka sabiedrības rādītāji kopumā ir apmierinoši, likviditātes rādītāji liecina par sabiedrības spēju segt savas īstermiņa saistības jebkurā laikā, " atzīmē uzņēmumā.

Finanšu pārskats liecina, ka pagājušajā gadā ieņēmumi no interneta portālu darbības bija 2, 507 miljoni eiro, kas ir par 29, 5% vairāk nekā 2013.gadā. Ieņēmumi no interneta portāla nomas bija 597, 7 tūkstoši eiro, ieņēmumi no pakalpojumiem par sms servisu - 539, 7 tūkstoši eiro. Vēl 24, 9 tūkstoši eiro gūti no automašīnu nomas un 321 eiro no preču pārdošanas.

"SS" vadība uzskata, ka 2015.gadā jāturpina sāktie projekti, sekojot līdzi tirgus attīstībai.

2013.gadā uzņēmums strādāja ar 3, 317 miljonu eiro apgrozījumu un 2, 315 miljonu eiro peļņu.

Uzņēmums "SS" reģistrēts 1994.gadā un tā pamatkapitāls ir divi tūkstoši latu (2, 8 tūkstoši eiro), liecina datubāzes "Lursoft" informācija. Tas vienādās daļās pieder privātpersonām Andrejam Kivackim un Jurim Līnim.
BNS