www.sudzibas.lv SS.COM Krāpnieki aizdod naudu ss.lv

www.ss.lv - Krāpnieki aizdod naudu ss.lv

Sveicnāti visi.Gribēju visus brīdināt par kārtējo krāpniecības shēmu ar naudas aizdevējiem.Tātad sludinājums ir iekš www.ss.lv sadaļā,vajadzīgs kredīts.Tiek piedāvāts kredīts neliekot ķīlā neko,kā tekts sludinājumā uz goda vārda.Neatdošanas gadījumā varot rasties nopietnas problēmas.Nolēmu paspēlēties jo ticības nebija.Neslēpšu arī ka nauda ir vajadzīga ja jau reiz tur ielīdu,bet nav tā ka rīt man ir bezizeja.Pieteicos 6000eiro kredītam jo norādītā maksimāla summa bija 7000.Sludinājumā bija norādīts arī tālruņa numurs uz kuru protams neviens neatbildēja.Aizrakstīju e-pastu ar jautājumu kas nepieciešam kredīta noformēšanai un kāds info ir vajadzīgs kredīta saņemšanai,ja nemaldos atbilde atnāca pēc stundām trim četrām.Aizrakstīju latviski,uz ko atnāca atbilde ,rakstīt tikai krieviski un brīvā formā.Ok,par cik labi pārvaldu krievu valodu aizrakstīju ar ,vajag 6000 uz trim gadiem,darbs ir,atdot varēšu utt.Laikam pienāca nākamā diena,atbildes nav.Zvanu uz norādīto numuru ,protams neceļ.Aizrakstu e-pastu un prasu kas notiek,var dabūt aizdevumu vai nē un kapēc norādītais numurs klusē!?Atbilde atnāk pēc pāris stundām,ka aktīvs numurs tiks izsūtīts tikai pozitīva rezultāta gadījumā,un tiek izsūtīta instrukcija ko vēl vajag.VSAA izdruku,ja nav izdrukas domāšot kā var aizdot bez tās,tātad ja ir izdruka varot aizdot naudu 15% ja neesot būšot lielāki procenti.15% būšot uz norādīto summu uz visiem trim gadiem,nauda tikšot pārskaitīta tajā pašā dienā.Banka varot būt jebkura tikai ne swedbanka jo laikam jau loģiski no tās tiks skaitīta nauda :).Pie līguma parakstīšanas esot līdzi jāņem 250eiro par pirmo mēnesi.Tikšot iedots aktīvs telefona numurs un jau tad kad viss tikšot akceptēts varēs sazvanīties ar cilvēku kurš pateiks kādi dokumenti vajadzīgi un kad tiks aizdota nauda.Izdruku es protams aizsūtīju,kārtējo reizi ilgi bija jāgaida atbilde,laikam pagāja divas dienas ,iespējams par mani bija jau aizmirsuši bet es atgādināju.Aizrakstīju e-pastu,vai saņēmāt visu ko sūtīju,atnāca atbilde ka nekas neesot saņemts.Pārsūtiju.Vēl pēc dienas atnāca atbilde ka viss esot kārtībā un man tikšot iedots numurs kuru es nevienam nedrīkstot dot jo cilvēki kuriem es zvanīšot esot ļoti nopietni :D.Jāzvana esot šodien pēc astoņiem vakarā,laikam tā bija piektdiena un es nepiezvanīju.Piezvanīju sestdien,atbildes nebija.Svētdienas vakarā nosūtiju sms kad var piezvanīt jo esmu izlaidis norādīto laiku.Nākamās dienas rītā saņēmu e-pastu,ka cilvēks kuram es esot zvanījis ir nodevis lai es atsūtot uz e-pastu vārdu uzvārdu,personas kodu,summu ko vēlos aizņemties,termiņu,un cik esot aprunātie procenti.Visu nosūtiju.Nolēmu arī piezvanīt kompanjonam :),nav grūti iedomāties ka neviens klausuli nepacēla.Aizrakstīju e-pastā kas notiek,kapēc nevar sazvanīt norādīto telefona numuru uz ko atnāca atbilde... kapēc tad nevarot,piezvaniet un viss būs oki :DLaikam piezvanīju pēc stundām divām,aleluja pacēla ... saku kas un kā ,kā tad būs un kad?!Naudu vajag saku :D Protams,būšot rīt līgums gatavs un naudu skaitīšot parīt no rīta līz 12:00 kontā jābūt līdz 17:00.Gaidu nākamo dienu,atbildes nav,piezvanu ,nepaceļ.Aizsūtu sms vai vis rītā spēkā.Ap deviņiem vakarā atzvana un saka,viss ir sagatavots tiekamies nākamajā dienā ap vieniem,līdzi jāņem 250eiro un pase.Saku ,paga a kā es zināšu ka naudu jūs pārskaitījāt.Būšot bankas maksājuma izdruka līdzi :) ,es saku es tādas izdrukas varu sadrukāt simtiem,viņš saka tas jau tad ir kriminālatbildība :D :D :D.Ok es saku rīt tiekamies ,nauda būs līdzi.Ieejam swedbankā un jūs man parādat ka esat aizskaitījuši uz manu kontu naudu un tad es parakstu līgumu un iedodu jums naudu par pirmo mēnesi.Jā protams ... neesot problēmas.Cilvēki mīļie,nav grūti iedomāties ka neviens man nav atzvanījis līdz šim brīdim un nauda protams aŗī nav ienākusi.Man vienkārši pat nepiezvanīja lai tiekamies jo saprata ka neko no tā ko es prasīju viņi uzrādīt nevarēs.Kad sapratu ka tas viss ir uzmetiens,mēģināju aizsūtī lojālu vēstuli kad tad tiekamies lai varu to purnu apskatīt bet diemžēl neviens neko neatbildēja.Sludinājums joprojām ir portālā ss.lv,zip.lv un kautkādā finanšu reklāmas portālā.Sludinājumā ir norādīts telefona numurs +37127150575Telefona numurs kuru man iedeva lai zvanu kredīta saņemšanai ir +37123777727,vārdu man neviens savu nenosauca.Tātad rezumē ir tāds:Naudu aizdod uz nekāda pamata,nav nekas vajadzīgs ne ķīla ne kāds cits pamats.Banka no kuras skaita naudu ir swedbanka (it kā),jūsu konts var būt jebkurā bankā tikai ne tajā no kuras skaita.Tas laikam tapēc ka var ātri saprast ka nekāds darījums nenotiks.Ir kādi trīs starpnieki,iespējams ka tas ir viens un tas pats cilvēks.Komunikācija notiek tikai tad kad jūs paši par sevi atgādinat.Biedē ar nopietniem cilvēkiem,apmēram nekādu info kā arī telefonu nedrīkstot nevienam ne rādīt ne dot. :)))Pie satikšanās pēc līguma parakstīšanas ir jāsamaksā par pirmo mēnesi uz priekšu avansā ,summa laikam atkarīga no aizdodamās summas,pieļauju.Kā garantu uzrāda bankas pārskaitījuma izdruku (kuru es varu uzmiksēt ar kādu summu vēlaties mājas apstākļos)Kredīta pārrunas vilkās apmēram divas nedēļas.Saucamo aktīvo aizdevēja telefona numuru pārbaudīju :) ,nav paaugstinātas maksas.Numurs arī nav nesen reģistrēts,pieslēgums TELE 2.Zelta zivtiņa (loģiski)Esiet modri cilvēki,neviens mūs šajā smirdīgajā valstī izņemot mūs pašus nepasargās,nekāda policija un nekādi citi pārspēki.Atvainojos visiem par valsts zaimošanu,bet tikai šajā valstī krāpnieku sludinājumi var mētāties portālā gadiem ne tikai tādi kuri aizdod naudu jo policija tādiem neko nevar padarīt.Godīgi sakot prasītos aiziet uz policiju bet saprotu ka no tā nebūs jēgas,jo nav cietušo.Sevi es par cietušo nosaukt nevaru jo neko jau viņi sliktu nav man nodarījuši.Mani šie aizdevēji nepiekrāpa bet es ceru ka kādam tas palīdzēs nepazaudēt vismaz kādus 200-300eiro.Es centos cik vien iespējami detalizēti izklāstīt manu gadījumu jo domāju ka shēma šiem krāpniekiem ir vienāda.Lai jums veicās un lai jums nekad nebūtu nekur jāaizņemās ne pie kādiem apstākļiem.Sludinājuma detaļas.Tālrunis:(+371)271-50-575E-mail: [slēpt]@inbох.lvVieta: Rīgas rajonshttps://www.ss.lv/msg/lv/work/finance/credits-and-leasing/credit-is-required/fhifb.html

R

T trakotais 02.03.2015

kredīts nav brālis

Mangust25 11.03.2015

Labs ziņojums! Īpaši patika nobeiguma daļa - trāpīts desmitniekā, korekti un precīzi!
Krāpnieķeļi var plosīties nebaidoties par to, ka viņus var saukt pie atbildības un neko neviens viņiem nevar izdarīt!

A Atsleegas 20.04.2015

Paldies! Labs ziņojums. Šādu meistaru Rīgā "netrūkst". Viņi iemontē dzīvokļa durvīm atslēgas un pievieno signalizācijas ierīces, pēc tam paši atslēdz durvis un tamlīdzīgi.

T toliksm 30.05.2016

ss.l. lieku reklamas samaksaju par 130 reklama bija visas nodzestas pac nedeļas it ka nau pareizas reklamas parak daudz bildes uztaisiju jaunas saliku vairak par 100 gb ar vienu bildi atkal pusi nodzesa naudu neatgriež

Необоснованно поднята цена на размещение рекламы . Без предупреждения с 0.77 до 1.54 подняли стоимость обьявлений . Бардак и беспредел.

B b234 27.12.2016

Lūk "aizdevējs" jau sen te ir: http://www.sudzibas.lv/arturs-savenkovs-krapnieciba-c32345

E Edīte14 04.02.2017
bļoķē kontu, naudu neatgriež

iesniedzu maksas sludinajumu, caur banku samaxaju 4,47, sludinajumu nepublicēja, konta netieku jo prasa jaunu paroli, uz jautājumiem neatbild, naudu neatgriez...

K kaspersky 08.02.2017
Slikts servis. Problēmas ar SV nosūtīšanu

No jaunajām datorprogrammām nav iespējams nosūtī CV uz vakantajām darba vietām.Neesmu speciālists,bet vai tas nav morāli novecojušās sistēmas vaina. Ja ta ir ,tad jaizsaka līdzjūtība. Nabadziņi - naudu iekasē ,bet sistēmu uzlabot nevar.

J Jānis Rebainis 18.06.2017

Portāls SS.LV pats kā tāds te vainīgs nebūs. Šādu krāpnieku liktie sludinājumi pilnas interneta malas. Pašiem ir jādomā līdzi. Kā saka - sargā pats sevi , tad dievs tevi arī sargās ! Esam kļuvuši par krāpnieku lielvalsti , sākot jau ar pašu valdību.

D Daila Pinzule 12.11.2018

Finansu aizdevumi nak uz inbox.lv
katru dienu bet neviens aizdeveis
nopietni nevar aizdot credit.24
aizdeva500 maksaju, parads tik aug
paskatijos, citiem aizdod1000euro
par 47 menesi, es paniemu 500 un
maksaju 56 un vel maksaju, bet profile
tikai dzesti procenti.

A Aigars Liepins 29.12.2018

Nekad nenemiet kreditus no sadiem cilvekiem,pasarg dievs.Latvija ir tik daudz krapnieku.Izlasiet kautvai ko viens sads aizdevejs pret nekustama ipasuma kilu sarakstijis.Ar virsrakstu Aigars Liepins apkrapj vecu kundzi..un vel viens krieviski..ka iedzivojoties uz pensionaru rekina.Diemzel nokluvu negodigu cilveku vara.Nelicenceti kreditu starpnieki izradijas.Apskatiet dokumentus ko vini pec tam jums suta,kad pretojaties vinu netaisnigajiem liguma noteikumiem.PTAC atzinumu izlasiet.