www.sudzibas.lv SS.COM Nav latviešu valodas

Ss.lv - Nav latviešu valodas

Manuprāt, sludinājumu serviss ss.lv pārtop par portālu tikai krievu tautības cilvēkiem. Vai tiešām nevar uzstādīt noteiktumu - reklamējot savu pakalpojumu jābūt latviešu valodai? Šeit ir Latvija un ir jābūt latviešu valodai ! Pilnīgi vairs nevēlos izmantot šo portālu.

D

A Alla 1310 26.07.2016

Nu tad ej macities krievu valodu,pienacis laiks pierast!! Ja nezinaji tur vel ir angl.valoda !

P Pirmaunpedeja 27.07.2016

Pilnīgi to pašu pēdējā laikā domāju.

T Tong Po 27.07.2016

Da liec savus sludinājumus kaut ķiniski, un ceri ka no tevis ko nopirks vai tavu pakalpojumu izmantos. Kāda ir daļa interneta vietnei par to, kādā valodā klients raksta savu sludinājumu? Viņi nodrošina tikai vietu! Tāpat kā reklāmas stendi ielās - īpašnieks nodrošina vietu, uz kā līmēt virsū reklāmas. To, kādā valodā būs tā reklāma, nav viņu darīšana. Tad jau arī Facebookā apmaksātās publikācijas Latvijas lietotājiem drīkst būt tikai latviskas?!
Un protams, viņi seko līdzi tam, lai netiktu publicēts tas, kas ar likumu ir aizliegts. Moderatori to atseko pēc publicēšanas un nodzēs, ja nav kas kā vajag.

Tā ir "sludinājumu lapa", kurā lietotāji izvieto savus sludinājumus, un kurš gan vainīgs, ka tos izvieto vairāk krievu valodā runājošie? Kāda jēga man būtu no sludinājuma latviešu valodā, ja piezvanot neviens nerunātu latviski? Toties tā viss saprotams un apmeklēt vai neapmeklēt ss.lv ir katra brīva izvēle.

Не нра, не пользуйтесь. Не расстроимся. ????