www.sudzibas.lv SS.COM tiek tirgots aktīvie mobīlo telefonnumuri

www.ss.lv - tiek tirgots aktīvie mobīlo telefonnumuri

ss.lv vai SIA Internet (Reģ.nr.40003411866) pārdod aktīvos mobīlo telefonu numurus.. kā ielieku sludinājumu serverī sludinājumu, tā tiek zvanīts vai nu no viasat vai dīvainas aptaujas tiek veiktas, pašam ir vairāki telefonumuri, tādējādi varu apliecināt to 100%

R

J jaunnais 23.09.2014

Paldie

Inženieris 23.09.2014

Pēc ss.lv izmantošanas tieši tāda paša aina, ik pa laikam zvana uzbāzīgie telemārketinga darboņi.
Jūsu numuri un dati jau sen tiek nodoti gan reklāmas aģentūrām, gan VID un Valsts policijai.
Kā savādāk šīs krāpnieciskais "kantoris" varētu vēl eksistēt.
Tāpēc arī tika ieviesta obligāta reģistrācija portālā.

BondsBonds 24.09.2014

Taču jebkurš var izlasīt sludinājumu, attiecīgi pazvanīt. Taču gribi lai tavu sludinājumu izlasa vairāk cilvēku. Par ko te vari būt pārsteigts? Tas ka ir cilvēks, no kādas trešās puses, kurš vāc telefona numurus ir pilnīgi iespējams. Iespējams ka kādam tas ir darbs. Muļķīga sūdzība manuprāt. Tā pat nav sūdzība. Kreivu valodā to varētu nosaukt prišol pap-zdetj kaka plahaja žizņ.