www.sudzibas.lv SS.COM Krāpnieks

www.ss.lv - Krāpnieks

Caur ss.lv tika iegādāts telefons takā pats atrodos Jelgava bet viņš Daugavpilī sarunājām ka caur pastu visu izdarīsim. nosūtījām pusi naudas viņš sevi uzdeva par Vladimiru Silovu, pēc paris dienam teica ka sūtījums esot Jelgavas pasta nodaļā, bet dabūjām gaidīti vel līdz iedeva viņš pasta sūtījuma kodu kas nebija pareizi pēctam nevarēja vairs to cilvēku sazvanīti, meklēju sociālajos saitos kas viņš ir tas Vladimirs, bet beigas ierakstos viņa telefona nummuru googlē izrādījās ka tas ir vildus persona ar īsto vārdu Emīls Buš, un jā ja ir ieteikumi vēlos dzirdēti šeit info par viņu :) Emil BušBirthday:April 22, 1994Hometown:ДаугавпилсRelationšip status:Actively searčingStudied at:DU (ДУ) '14Languages:Русский, Engliš, Latviešu, DeutsčHide full informationContact informationCurrent city:Hof an der SteinačMobile:+37120309827Skype:emsbušHouse:Daugavpils, Ģimnāzijas iela, 19 - 27EducationCollege or university:DU (ДУ) '14Department:Mūzikas un mākslu (Музыки и искусств) Study program:DizainsMode of study:Full - timeSčool: J. Raiņa Daugavpils 6. vidusskola '13Daugavpils, 2001–2013

V Veron762 07.10.2015

Обращайтесь в полицию, это не дело

P pukitis 12.10.2015

kāds bija šī cilvēka konta numurs?

P pukitis 12.10.2015

un kāds telefona numurs, e-pasta adrese?

U Uldis 04.04.2016

es gribētu,lai tu atbildi,ziņas ievietotāj!