Elvis Kurzemnieks ir krāpnieks

Pēdējie jautājumi

Noderīga informācija

Pēdējie komentāri

(Pirms 3 stundām 43 minūtēm)
Artūrs Leimanis
(Pirms 3 stundām 45 minūtēm)
Viktorija Kļaviņa
(Pirms 5 stundām 0 minūtēm)
Aleksandrs Redinskis
(Pirms 5 stundām 27 minūtēm)
Raivis Šukots, Marika Šukote
(Pirms 8 stundām 41 minūtēm)
Irēna Sauka
(Pirms 10 stundām 9 minūtēm)
Sia Translogistic
(Pirms 11 stundām 1 minūtes)
Ratu birojs
(Pirms 11 stundām 25 minūtēm)
Pēteris Aleksandrovs
(Pirms 11 stundām 26 minūtēm)
Gass.lv
(Pirms 11 stundām 36 minūtēm)
Loģistikas uzņēmums tel.28122572

Sliktākais reitings

Elier (-1)

Populārākās sūdzības

Turies tālāk

Tele2 (1)
Maxima (1)
LMT (1)
Rimi (1)
220.lv (1)

Sūdzība par ss.lv

Lasīt visas sūdzības par ss.lv

ss.lv

Publicēja:
 Arturas Jan 6, 2010
Naudas izkrāpšana
Informācija par kompāniju:
ss.lv
Rīga
www.ss.lv
Tikko saskāros ar klaju naudas izkrāpšanu. Ievietoju sludinājumus par ~ 12 ls. Saņēmu brīdinājumu, ka 1 neatbilstot noteikumiem (nepareizā sadaļā esot). Pieteicos, ka man ir vēl vairāki. Neviens neko neatbildēja, bet visus izdzēsa.
Klaja naudas izkrāpšana, pie kam anonīma, domāju, ka tas ir tāds biznesa modelis. Diez, vai īpašnieks par to informēts. Ja tā, tad tas droši vien ir kāds bandītisks tips, kooperatīvu laiku rudiments. Ja Jūs, ss.lv īpašniek šo lasīsiet, nepaslinkojiet ar mani satikties, es Jums varētu paskaidrot, ka izkrāpjot tos dažus simtus latu, Jūs zaudējat tūkstošus neiegūtu latu un daudzus lojālus klientus.
Kāpēc man netiek dota iespēja pārrakstīt sludinājumu? Kāpēc uz maniem e-pastiem neviens neatbild (pieļauju, ka izglītības līmenis šo cilvēku ierobežo)? Rēķinaties ar to, ka dažu latu dēļ neviens nerakstīs uz PTAC?
Jūsu noteikumi neatbilst LR likumdošanai, tie ir ļoti plaši interpretējami.
Un vēl... Zagt nav labi :)Lasīt komentārus Reklāma

Komentāri

Jautrakai ir tas, kā mūs neč...ē.vinalga tr liekam savus sludinājumus un maksajam ! Ir taču vēl sludinajumu vietnes kapec tad neviens neizmanto ?
Piemēram mani tas ss.lv piekāsa un es pārgaju uz citu majaslapu un problema atrisinata.
Komentēja: Jan 20, 2014
Līdaka

I am owner of company what deals as well with Real estate in Riga and I pay every day more of 40LS to Google for banners in all websites which uses ADS system.
SS.lv have bloked my Google advertisment only because want to get money directly from me and not from Google that is not paying so much!
Question is why ss.lv allowed banner of Google and after blocked client only because want to get money directly from client?
Only because I am in Latvia and for this reason I must accept any decision of this shit portal ss.lv?
Or other client jealous that my advertisment have so big success and visibility, called to ss.lv and asked to block my Google ADS?
If it is so, than it is more bad action of ss.lv!
SS.LV do not respect a client and want only get money with shit rules!
As I know, in Latvia internet have no rules but this is really too much!
I already speak with my manager of Google and they already started some actions for ss.lv to block ss.lv how user of ADS!

------------------------------------------------------------------------------------

Man pieder uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu Rīgā un es ik dienas maksāju vairāk kā 40Ls Google par baneriem visās mājas lapās, kas izmanto ADS sistēmu.
SS.lv nobloķēja manu Google reklāmu tikai tā dēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no manis, nevis no Google, kas nemaksā tik daudz!
Jautājums ir šāds – kāpēc SS.LV ielika baneri no Google un pēc tam nobloķēja klientu, tikai tādēļ, ka vēlas iegūt naudu pa tiešo no klienta?
Tikai tādēļ, ka dzīvoju Lartvijā, man ir jāpieņem jebkurš lēmums, ko nosaka sūda SS.LV portāls?
Vai arī citi klienti ir skaudīgi, ka mana reklāma izvirzās pirmajās vietās un ir redzama biežāk, tādējādi, pieprasot ss.lv, lai nobloķē manu Google ADS?
Ja tas tiešām tā ir – tad ss.lv rīkojas tiešām pretīgi.!
Nerespektē klientu un vēlas iegūt naudu ar cūcīgiem noteikumiem.
Es zinu, ka Latvijā interneta izmantošanā nav nekādu noteikumu, taču šis ir par traku!
Komentēja: Feb 28, 2012
Mario

Ir daudz citas bezmaksas alternatīvas, piemēram - www.pardots.lv


Komentēja: Dec 19, 2011
Es

так как я лицо заинтересованное то попробовал дать вышеуказанное обьявление с другим телефоном -адресом- е майлом и тд. перетряс текст. после =подать обьявление= сначала обвинён был что текст содержит или телефон или е-майл и пока вчитывался появилась другая табличка = вы в штрафном списке на неизвестный период. и всё. значит комп их сравнивает тексты и при совпадении многих слов определяет (штрафников) см. выше мой текст про ремонт форсов и турбин. спасибо берут в петите пока без проблем. а эти литовцы * обули* многих моих друзей
Komentēja: Dec 7, 2011
jurij

5 раз давал следующее обьявление =sprauslas- turbīnas- dīzeļa dūmošana -dīzeļu sprauslu common rail- bosch - delfi - denso sprauslu sūkņu un citi remonts cena no 5 līdz 50 ls. Turbīna -dzit eļļu - remonts un balansēšana par cenu 80 ls. Dīzeļdzinēju dūmošanas samazināšana cena no 5 lidz 50 ls.Visas pārbaudes uz stendām un aparātiem bezmaksas klientu klātbūtnē.=
1.5 месяца обратно об.явление не приняли и я занесён в список штрафников. 1-то ли ошибался в тексте 2- на какой срок наказан. ни ответа ни привета. считаю что это грязная конкурентная борьба в которую втянут данный рекламный портал. а жаль
Komentēja: Dec 7, 2011
jurij

PIEKRĪTU, man neskaitāmas reizes ir izdzēsti pilnīgi normāli sludinajumi.
Nauda, protams, netiek atgriezta + ss.lv administrācija uz vēstulēm neatbild..
Biznesmeņi atradušies!
Vajag šo kantori klapēt ciet, ja reiz tāda attieksme!
Komentēja: Jul 16, 2011 Lara nosūtīt e-pastu

zip.lv un ss.lv ir iepazīšanās sludinājumu ievietošana par maksu. Es tikai priecājos, ka tomēr kāds grib revolūciju, tā teikt, izkokurēt ss.lv un zip.lv maksas iepazīšanās sludinājumu sadaļas, piedāvājot ievietot savu iepazīšanās sludinājumu bez maksas.

Es jau pievienojos domubiedriem:

http://www.draugiem.lv/group/115987/
Komentēja: May 9, 2011 BEZMAKSAS IEPAZĪŠANĀS nosūtīt e-pastu

Зачем Вам сс.лв, есть же альтернативы...например ebay24.lv. Там можно и свой магазин бесплатно открыть и продавайте на здоровье.
Komentēja: Apr 25, 2011
Drums

Я просмотрела свой аккаунт - там отмечены только деньги, которые я платила им в мае. Но после этого я подавала еще несколько объявлений, и выписка в моем банковском счете об этом есть. Если подавать в экономическую полицию - это главный аргумент. А остальное лирика. Нет ни малейшего желания топить полезный и раскрученный портал, но убивает их хамство. Возможно, у них какая-то проверка и они прячут рекламодателей. Но в этом случае удобнее просто отвечать на письма тех, кто их кормит. А то - то ли ты карова через "а" написал, то ли ты продавец наркотиков - непонятно. Тем более, несколько лет подавалось ровно такое объявление ровно в этом месте.
Komentēja: Feb 2, 2011 Nadežda nosūtīt e-pastu

portals SS tiešām nodarbojas ar krāpšanu, iespējams ka tiešām cilvēks var kļūdīties, bet tad vajag dot cilvekam iespēju rediģēt sludinājumu vai arī vispār to nepieņemt apmaksai(ja jūs rakstat vētuli no e-pasta atsauces ss sludinājumā, jūs to nevarat nosūtīt ja ir kāda neatbilstība tekstā)bet apmaksu gan viņi pieņem un tie vairs nav 0, 98 santīmi bet gan 3 -, LATi vai tad tā nav īsta krāpniecība?
Komentēja: Jan 8, 2011
Agnis

he-he :) Agrāk man dzēsa bezsakarīgi visādus sludinājumus, bet tagad konkrēti - Ziemassvētkos pērkamas preces, kuras mēģinu pareklamēt. Izskatās, ka SS.lv īpašnieki piedalās kādos citos biznesos un labākus konkurējošus piedāvājumus vnk nodzēš, citādi nevaru izskaidrot viņu nekaunīgo rīcību un absolūto klusēšanu ...
Komentēja: Dec 29, 2010 Artūras nosūtīt e-pastu

ss.lv - IZKRĀPJ NAUDU !!!
liku 2 sludinājumus, par abiem kopā samaksāju 6 Ls, neviens sludinājums tā arī neparādījās saitā. Redaktors neatbild.
Viņiem viss vienalga, ka tik naudu iekasēt.
Komentēja: Dec 14, 2010
Ella

Dzeki, mozh uzrakstam kolektivu sudzibu uz PTAC?

Es viniem atdodu daudz naudas un sitie debili visu laiku dzes ara NORMALUS sludinajumus.

UN "saruna ar administraciju neko nemainis".

Es taisos rakstit uz PTAC, bet butu labak ja mes visi kopa uzrakstam.
Komentēja: Jun 17, 2010
Vlad

Man arī tika liegta iespēja sūtīt e-pastu uz sludinājuma adresātu.
Uzrakstot ss.lv redaktoram un jautājot, kāds iemesls un kāpēc nevaru izmantot doto iespēju sūtīt e-pastu, tik saņēmu vienīgo atbildi, ka man esot iespēja izmantot telefonu. Tas arī viss ! Lieliska attieksme !
Atliek domāt ka vai nu redaktoram nepietiek laika atbildēt uz visām iesūtītajām pretenzijām, vai nu ir problēmas sastādīt tekstu valsts valodā, vai vienkārši ir uzspļaut ...
Komentēja: Mar 19, 2010 Ivars nosūtīt e-pastu

Mes labprat piedavatu Jums izvietot pasam savus (BEZMAKSAS) sludinajumus musu jaunaja, konkurejosa sludinajumu portala W.W.W.TAVAPILSETA.L.V Atbildot mums uz e-pastu, un noradot savu sludinajumu temu, tas tiks izcelts.

Ar cienu tavapilseta administracija.


Komentēja: Mar 1, 2010 Tavapilseta nosūtīt e-pastu

Identiska situācija, ieveitoti sludinājumi bija uz 9Ls, visa izdzēsti bez paskaidrojuma, bez pamata, lieki piebilst, ka nauda nav atgriezta. Iesaku visiem kas cietuši no šo kretīnu izdarībām, rakstīt uz PTAC, kaut arī tā nauda nav milzīga, šādu cūcību nepamanītu nedrīkst atstāt. Kas ir gatavi rakstīt, rakstat man uz e-pastu o-world@inbox.lv
Komentēja: Feb 17, 2010 Oļegz nosūtīt e-pastu

Vienu reizi es ari nevareju ss.lv ielikt sludinajumu, jo ieprieks esot it ka parkapis vinu nolikumu. Izlasiju nolikumu, pec tam sapratu, ka kadu laiku atpakal pardevu Javu un ieliku, ka pardodu JAWA, bet ar lieliem burtiem nedrikst rakstit, ja gribi sevi izcelt, tad japerk bolda sludinajums. Tagad viss normali, nevar sudzeties vel aizvakar ieliku sludinajumu.
Tad vel ir tada lieta, ka nedrikst rakstit tiesus tekstus, apmeram ta tev ir reala iespeja nopelnit 500Ls diena, jadara tas un tas, pilnigi garantets, zaudet nevar utt. Kaut kadas noteiktas grupas vardi, vai izteicieni neiet cauri un tavs konts tiek blokets uz kaut kadu laiku. Sito es piefikseju. Man ta gadijas, ka noblokeja, bet tad ieliku sev velamo sludinajumu no brala telefona un uzrakstiju sev velamo daudz sakarigaku vien beigas noradot, vairak informacijas pa e-pastu vai mob. un tas gaja cauri. Vienu vardu sakot ieks ss darbojas kaut kada cenzura, it ipasi tas attiecinams uz darba, finansu sludinajumiem.
Komentēja: Jan 23, 2010 Er nosūtīt e-pastu

zdplus.lv

Ludzu liekat bezmaksas un cik vien velaties tos sludinajumus, un cik ilgi vien velaties ... tacu ir citi portALI ARI tapec ludzu velrie www.zdplus.lv :)
Komentēja: Jan 8, 2010 Vitols nosūtīt e-pastu

U menja bilo takoje uzhe neskolko raz. Tozhe nichego ne piwut i udalajut, prichom v sms net nichego, chto mozhet rashoditsja s ih pravilami. ja vam tozgno govorju, ja dazhe pisala im, zhalovalasj, no oni konechno nichego ne otvetili, do nih tam ne dostuchatsja. konechno mnogije s etim ne vstrezhalisj, no dovolno mnogo i teh sluchajev, gde prosto berut dengi, a objavlenije propadajet. I dengi nikto ne vozvrawajet. vori!!!
Komentēja: Jan 7, 2010 Julja nosūtīt e-pastu

Nu nezinu, es ieliku sludekli, ka pārdodu tačku, man nekas neidzisa, zvana no visam pusēm.Viens pat no USA raksta, lai aizsutiot adresi, viņa cilvēki atbrauks, savaks un viss.Naudu jau iepriekš skaitisot uz pipel...
Komentēja: Jan 6, 2010
Hugo Djego

Pievienot komentāru

Pārbaudiet pareizrakstību, pirms ievietojat komentāru
  Jūsu attieksme Piekrītu Neitrāls Nepiekrītu
  Pievienot bildes
  Apstiprināšanas kods

  Pievienot

  Šodienas bilde

  Kategorijas

  Apģērbs / Apavi
  Atpūta / Izklaide
     - Viesu nami
  Auto / Transports
     - Autoskolas
  Avīzes / Žurnāli
  Bizness / Finanses
     - Bankas
  Būvniecība
     - Celtnieki
  Ceļojumi
     - Viesnīcas
  Datori / Pakalpojumi
  Drošība
  Dzīvnieki
  Elektronika un Tehnika
  Iepazīšanās
  Internets
     - Web lapas
  Izglītība
  Jurisprudence / Konsultācijas
  Kafejnīcas, bāri, restorāni
  Karjera / Darbs
  Kino / Teātri
  Literatūra / Grāmatas
  Māksla / Daiļrade
  Mēbeles / Iekārtas
  Mobilie telefoni
  Mūzika
  Nekustamais īpašums
     - Kaimiņi
     - Īre
  Pārējās
  Pārtikas produkti
  Politika / Valsts struktūras
  Reklāma
  Reliģija
  Skaistumkopšana
     - Kosmētika
  Spēles
  Sports
  Telekomunikācijas
  Televīzija / Radio
  Veikali / Tirdzniecība
  Veselība / Medicīna
   Ieteikt jaunu kategoriju

  Video

  No 1.jūlija par 1% samazināts PVN
  No 1.jūlija par 1% samazināts PVN
  Vairaki video


  RSS Feed
       
   

  Piereģistrēties

  Lietotājvārds
  E-pasta adrese
  Parole
  Kods
  Reģistrēties

  Piereģistrēties

  Apstiprināšanas vēstule tika nosūtīta uz norādīto e-pastu "".
  Lai apstiprinātu jūsu profilu lūdzu uzklikšķiniet uz e-pastā nodarīto linku.

  Ja jūs neatradāt pie ienākošajam vēstulēm šo e-pastu, lūdzu pārbaudiet Spam kastīti.
  OK

  Autorizācija

  E-pasta adrese
  Parole
  Autorizēties
  E-pasta adrese
  Sūtīt     Atpakaļ
  Loading...
  Jūsu parole tika nosūtīta uz norādīto e-pastu. Autorizēties

  Ienākt ar Facebook profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties

  Ienākt ar Draugiem.lv profilu

  Lietotājvārds
  Autorizēties