www.sudzibas.lv Sportland Slikts serviss, braķēti apavi

Sportland - Slikts serviss, braķēti apavi

Nopirku botas par 80.00 euro, rakstīs brīvā laika apavi un var staigāt pa āru, jau pēc 8 mēnešiem abām botām sāka atkrist zole. Aiznesu uz veikalu aizsūtīja uz ekspertīzi, pateica ka novalkāti apavi, kā jau bij gaidāms, jēga pirkt botas par 80,00 euro, lai pēc 8 mēnešiem būtu jāpērk citas? Un paskatījās ka papēdim protektors nedaudz padili, un pēc tā sprieda ka novalkāti, uz jautājuma kāds zolea atdalīšanai sakars ar novalkājumu, tikai atsmaidīja. Vienkāršāk nopirkt 3 pārus nike botas 100% sportā un staigāts 3-5 gadus bez raizēm ;)

serviss vetspils fileālē ļoti apēdināja, jo veica vienu zvanu man lai mani informētu, konkrētā brīdī nebiju sazvanāms, un uzskatīja ka savu darbu izdarījuši un pat nepacentās pazvanīt 2 reizi, pēc kāda laiciņa! Pats strādāju klientu apkalpošanas sfērā, man par tādu attieksmi firma izteiktu rājienu.

Ventspils sportlandā noteikti neiesaku pirkt botas, un protams ka pats vairs nepirkšu nekad!

06.02.2019

really? 06.02.2019

Labak sakraj naudu un janvari aizbrauc uz kadu izparodanu Vacija, tur tad ari outletos nike nocenti lidz 20! euro par paari un vari vairakus paarus sapirkt pa to naudu un staigat uz nebeedu. LV bodes nav ko barot!