www.sudzibas.lv SportBike.lv Elptisko trenažieri

Sport Bike Garantija - Elptisko trenažieri

Pagāja tikai pusotra mēneša no pirkšanas brīža. Cienījamie pircēji nopirku eliptisko trenažieri SB. Rēzeknē SIA" Planēta"tā saucamā SPORT PLANĒTĀ Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 117, konstatēju, slēpto defektu sportojot ar trenažieri atriezās skrūve no kreisās pedāļas nokrita bērns sasitās. Garantija 2 gadi atvedu uz veikalu parādīju, pirmais kas mani pārsteidza pārdevējs saka, mums tādā krāsa nesot bijis, uz ko otrs pārdevējs atbildēja, ka esot bijis - es nodomāju laikam kaut kāda brāķa partija, saliekot trenažieri piedāvāja kautko salīmēt ar līmi, biju pārsteigts- tā esot Eiropas garantija 2 gadi. Atsūtīja vēstuli ka esot skrūve nepietiekoši pieskrūvēta ka man nepietika spēka, piedāvāju kādi ir citi risinājumi- risinājumu nav -man nebija spēka piegriezt pedāļas skrūvi. Pirmo 14 dienu laikā jau viņš man nepatika .Ja gribat problēmas droši iepērkaties šajā veikalā..

J

D Dontkillmyvibe 31.05.2016

Cik mēnešus var malt vienu un to pašu? Neapnīk?

A AGr 31.05.2016

Acīmredzot mēģina kaut ko atrisināt. Tikai grūti saprast ko.