Speciālo Piegāžu Dienests - Darba atalgojums

Sveiki !Gribēju pabrīdināt cilvēkus , kas meklē darbu Dānijā , neuzķerties uz sludinājumu ,kas ir ievietots portālā ZIP.LV http://www.zip.lv/show/?i=2998035 vai SS.LV(firma "Speciālo Piegāžu Dienests" reģistrācijas numurs: 40103677635i ). Tiek solītas lielas algas , bet realitāte ir pilnīgi cita .Darbs ir saistīts ar avīžu un reklāmu izvedāšanu. Pirmajā mēnesī sola 600-800 EUR lielu algu, pēc tam pat varot 3x vairāk nopelnīt ,bet pat nostrādājot stundu skaitu, kas pārsniedz 40h nedēļā jūs nesaņemsiet tik lielu atalgojumu, kā sola šis cilvēku vervētājs Rūdolfs Pamparam.

G

N Navsavarīgi 02.03.2016

Patīkami pašam par sevi palasīt. Spriežot pēc datuma sūdzību ir ievietojis kāds no Kurzemnieku trijotnes kas bija atbraukuši strādāt, lai gan vairāk izskatījās ka laimi meklēja nostrādāja nepilnas 3 nedēļas(slinki), 70% no algas izņēma avansos viens vel pacentās un uz radaru sodu dabūja par 130euro, neskatoties uz norādēm kā un ko darīt strādaja pa savam, 3 nedēļu laikā iedibināja sava veida dedovčinu par cik bija vecākie starp pārējiem kurjeriem kopmītnē un tad vienā brīdi neko nesakot, nebrīdinot par to ka pārtrauc strādāt saleca autiņā nedēļas vidū un aizbrauca prom plus vēl paķēru vienu no jaunajiem kurjeriem līdzi, neskatoties uz to ka bija nedēļas vidus un 4 šoferi neiznāca darbā mēs vel kaut kā tikām galā. Neskatoties uz to ka šie šmurguļi aizbrauca prom nebrīdinot un noraujot darba ritmu, viņiem visiem tika izmaksāta alga kas nebūt nebija arī tik maza vidēji 200 euro nedēļā, esiet uzmanīgi ja saskaraties ar šiem fruktiem Valdis Grudkins, Ivo Krēgers, Eriks Nikolaisons.Ja nu gadījumā gribat apšaubit manis teikto es varu šeit Jūs algas apreķinu un pārskaitījuma izdruku iekopēt.

S snuffsnuff 18.04.2016

Sveiki, netīšām uzdūros uz šo sūdzību, pats arī esmu strādājis caur šo cilvēku Rudolfs Pamparam, izstāstīšu visu īsā formā, no solītajiem 600 eur par pirmo apmācības mēnesi, tie tiešām ir meli, lieta ir tāda, ka jums maksā par padarīto, pašā sākumā vienkārši nav iespējams veikt pieprasīto normu, jūs nopelnīsiet ap 400 EUR max,(parasti cilvēki nopelna tikai 250-300) pēctam ja jums viss sāks iet labi, pēc kādiem 2 mēnešiem, jums alga varētu būt 900-1000, pēctam atkarīgs cik daudz darba ir pieejams, jebkurā gadījumā vairāk par 1300 jūs nenopelnīsiet, tikai vienīgi, ja strādāsiet katru dienu.Tad vēl ļoti svarīgi ir apzināties, ka jums būs jāvadā avīzes un reklāmas(kā pastniekam, jāliek gandŗīz katrā pastkastē), kas ļoti bieži ir daudz vairāk nekā avīzes, jums būs pašiem no rīta jābrauc un jākrauj viņas automašīnā, par ko nemaksā papildus, tas dāžreiz var aizņemt ļoti ilgu laiku,līdz pat stundai un vairāk,ja ir daudz darba.Tad ļoti svarīgi ir zināt, ka Dānijā ļoti biežī līst un jums ļoti bieži nāksies strādāt lietū un stiprā vējā( var aizpūst avīzes utt.) Tad vēl jārēķinās, ka pašiem būs jānopērk telefona simkartes ,kas maksā ap 20EUR, lētāk vnk nav, papildus lietas, ja jums vajag cimdus un ko tamlīdzīgu, ticiet man,cimdus vajadzēs, un sava drēbes, jo neko nedod, tikai maksā par jūsu piegādātajām avīzēm un reklāmām.Tas ir cik vien īsi es varēu uzsrakstīt, vienkārši, ja jums liekas, ka tāds darbs patiktu, droši varu pateikt, ka pēc laika jūs savus 800-900 saņemsiet noteikti.

S snuffsnuff 13.08.2016

Šobrīd firmas nosaukums ir Special Logistic Services Reg. Nr. 40103954781, jau paspēts samainīt.

S snuffsnuff 13.08.2016

Šobrīd firmas nosaukums ir Special Logistic Services Reg. Nr. 40103954781, jau paspēts [slēpt]@transportejam.lv Tel. Nr. 25729841.

J Janis. Peters 09.10.2016

Sveiki.
Es atradu netīšām šo sūdzību.
Es pac strādāju šeit un mani vis apmierina. Ja protams sākuma nopelnīju līdz 600€. Bet nav jāmaksā par dzīvokli internet ūdeni siltumu elektrību mašīnu degvielu Remontu vis tiek iedots. Taka rekiet. Cik tas ir kopā

Šo darbu dara šeit pat 13 gādīgi bērni.

Bet tagat jau pelnu uzrukas ap 1500€ mēnesi taka ir super. Un vis iedots.
Darbs ir tik 4 dienas nedēļa
Teiksu godīgi vis grūtāka diena ir trešdien bet nekas šeit maksa par padarīto darbu jo vairāk dari jo vairāk pelni.

Man šeit patīk visu laiku prieksnieks darba laika esi pac cikos gribi ēd pīpe kad gribi nekadu problemu.

Mans uskats nekur nav viegli.

G gengstrs 17.10.2016

Hmmm ..... Tikai man rodas jautājums ,kopš kuriem laikiem pats ,,priekšnieks ,, iznēsā avīzes ,ja vēl ņem vērā to ,ka pats atrodas invalīda krēslā.

Mīļie cilvēki ,neuzķeraties uz šo nu tik pozitīvo kometāru /.Skaidrs ir tikai viens ,ka šajā vietā ir ieperinājušies paši ,,priekšnieki,, ,,uzņēmēji,, kā paši sevi dēvē.

D dvesele 10.10.2016

Šeit nav nekāda laimes zeme, bet tāda nav nekur ja nestrādā pie tā, lai to sasniegtu lūk video kura ir pastāstīts kā šeit strādājam un dzīvojam, sākums protams nebija viegls, bet ar neatlaidība un pacietība, var saniegt daudz. https://m.youtube.com/watch?v=6mt0ro9HmJE

D dvesele 10.10.2016