www.sudzibas.lv Sparlats Uzmetēji, krāpnieki

Sparlats SIA - Uzmetēji, krāpnieki

Labdien!
Gribu padalīties ar pieredzi strādājot ar kompāniju "Sparlats" Sia, noliktavas atrašanas vieta - lv 3931, gailīšu pag. , Anduļas, Bauskas Nov. Esmu no transporta kompānijas, organizējām kravas piegādi šai kompānijai no Zviedrijas, nebija pirmā reize, kad kravām aukcionā nopirktas preces šai kompānijai, ka saņemam (pircējām un maksātajam par transportu) . Viena no pēdējam tādiem reisiem, esam atbraukusi fiksēta datuma uzkraušanas žviedrijaa, mums iekrāva pats zviedru akciona parstavis, bija iekārta apjomīga, to iekraujot, pārējie sīkumi sakrāva blakus, aizņemot vairāk vietas treilera fure neka bija pieteikts un atrunāts ar kompāniju "Sparlats" Sia. Sākam runāt par frakta cenu ar "Sparlats" Sia, tie saka pretoties un izdomāt ka šoferim vajadzēja sekot līdz iekraušanai, ka sīkumu vajadzēja iekša un virs lielas iekārtas kraut, uz ko es reaģēju adekvāti, lūdzu, varam ari tā. Paprasiet zviedru cilvēku ar tehniku parkramet to ka vēlaties, tie teica lai šoferis pats prasa, ok, paprasot dabūjis atpakaļ 3 "jautrus" vārdus, teicu tad lai "Sparlats" Sia piezvana Zviedrija un mēģina pats to sarunāt uz ko tie teica neko nevaram izdarīt. Es tad teicu kraujam ara visu, meklējāt lētāko variantu vai piemaksājat klāt atrunātai cenai proporcionāli aizņemtai vietai. Ilgi domājot un necelot telefonu "Sparlats" Sia, Iveta Dička piekrita piemaksāt, viss it ka ok, atvedam, izkravam piegādes vieta. Mēnesis pagāja un sākam sūtīt atgādinājumus par rēķina apmaksu, neviens neatbildēja, laiks gāja, bet rēķins tas ari netiek apmaksāts. Tad es saku zvanīties un prasīt par apmaksu, sazvanot ofisu, dabūju pozitīvo atbildi, jautājums tiks atrisināts. Paejot vel nedēļa, atnāk maksājums bet ne pilna apmēra, uz 130eur mazāk, tadejadi acīm redzot tie piekrita uz atrunātu frakta cenu. Zvanot tiem prasot, kadeļ tā, ja viss bija atrunāts, tie vienkarši atbildēja tur bija pretenzija, neviens to pretenziju neesot redzējis tas pirmais, prasot to neviens to neatsūtīja arit - otrais, rēķins joprojām nav apmaksāts līdz galam - trešais.
Neiesaku nevienam strādāt ar Sparlats Sia, cilveki muld un mēģina pārvadātāju izdarīt par vainīgo!!!

I

U User9597 19.07.2016

Lidziga situacija bijusi! Nedomaju ka par viniem kads uzrakstis :) Paldies!

I IsterijaL 26.08.2016

Labdien! Nakama diena pec sudzibas ievietosanas ar manim kontaktejas SIA Sparlats darbiniece, cilveks piedavaja samaksat rekinu lidz beigam, bet velak... jasagaida nakamo algu. Pagaja vairak neka menesis, cilveks ta ari neko neatbild un neiet uz kontaktu, divaina uzvediba darbiniekiem... Kaut ka taa...