www.sudzibas.lv Auto Sos Drausmīga kvalitāte

Sos Taxi - Drausmīga kvalitāte

Jau vairāksu gadus izmantoju SOS TAXI pakalpojumus, bet pēdējā laikā pamanīju, ka kvalitāte kļuvusi briesmīga:

1. taksometrs vēl nav piebraucis, bet dispečere jau zvana un saka, ka gaidot - tā ziemā, -20 grādos pie mājas gaidīju vēl 5-10 minūtes, tā ir bijis vairākas reizes.

2. vairākas reizes taksometrs neatbrauca vispār, kaut izsaucu no rīta, lai dotos uz darbu, zvanot dipečerei, atklājās, ka šoferis nemāk atrast adresi, bet dispečere man spītīgi apgalvo, ka tas tūliņ piebrauks, rezultātā nokavēju darbu, braucu ar tramvaju, kā arī biju spiesta klausīties dipečeres rupjības par to, ka viņa jau nepieņemot šos šoferus darbā, ka visi normālie šajā kompānijā esot atlaisti un paņemti vietā jauni, kuri neko nemāk.

3. Tas varētu arī būt tiesa, jo vēl bijuši pāris gadījumi - vienreiz, no rīta vedito, šoferis vienkārši iepērās pretī braucošajā mašīņā, avarēja, atkal bija jāskkrien uz trolejbusu, tikai iztērēts laiks.

4. Neseko līdzi, kas iekāpj mašīnā, ir bijis, ka izsaucu uz slimnīcu, bet jau aizbrauc ar citu klientu projām, jāgaida atkal...

5. un kur nu vēl līkumotie maršruti un viss pārējais.

6. jāmeklē cita kompānija.

I

E Esesesseseseseses 02.04.2011

Nu vispār afigeķ! Taxi viņai podavai! Pizduj ar kājām uz darbu, princese herova! Citi cilvēki visu savu mūžu brauc ar sabiedrisko vai arī iet ar kājām. Kas, gaļas gabals nokritīs no Tavas resnās nosēdētās pakaļas ja pastaigāsi mazliet ar kājām līdz sab.tr. pieturai?

č ČangalsPleška 02.04.2011

Ti kak skaze6!:)

E Eseessesesesesees 03.04.2011

Cik reizes tev vajag sanjemt nekvalitatiivu pakalpojumu vai vispaar to nesanemt, lai paartrauktu lietot konkretas kompanijas pakalpojumus? Ar 1-2 reizeem nepietiek?