www.sudzibas.lv Somese Baltic Neprofesionāla personāla atlase

Somese Baltic - Neprofesionāla personāla atlase

Labdien!Vēlos painformēt darba meklētājus par SOMESE Baltic nekompetento personāla atlasi. Skatos, uzņēmums no jauna ir ielicis sludinājumu uz vakantām projektu vadītāja/koordinatora un 3 projektu vadītāja asistenta vakancēm, tāpēc uzskatu, ka šī informācija būs noderīga potenciālajiem darba meklētājiem.13.augustā biju uz atlasi. Pa telefonu aicinot uz interviju piedāvāja tikai vienu dienu un divus laikus: 16:00 vai 17:00 (loģiski secinot, ja piesakos uz 17:00, tad atlasei nevajadzētu būt ilgākai par stundu). Dienu iepriekš uz e-pastu atsūtīja oficiālu uzaicinājumu uz interviju, kur bija norādīts intervijas laiks (17:00) un ierašānās (16:50). Tas, protams, radīja jauku un profesionālu iespaidu par firmu.Darba intervijas dienā ierados 16:45 uz darba interviju, kur lielā telpā pavērās 3rindas pa 7/8 krēsliem... un tātad bez manis bija ieradušies +/-21 cilvēks!!! Ja tā būtu grupu intervija, varbūt tas būtu normāli. Plkst. 17:00 ieradās 2 sievietes, t.s., vadība (no kurām viena bija ģērbusies vasaras pludmales kleitā!!!) un pastāstīja, ka mēs visi esot atnākuši pareizajā laikā, intervijas notiks pa vienam (citā kabinetā), ja mēs tiešām vēlamies šo darbu (atlase notika uz 2 pozīcijām- asistenta un vadītāja), tad jāpaliekot līdz beigām, ja mūs kaut kas neapmierina varam doties projām kaut tūlīt pat. Jāatzīst, ka viena meitene piecēlās un to arī izdarīja! Malacis, ieekonomēja savu laiku un nervus. Diemžēl tiem cilvēkiem, tai skaitā man, kuri bija atnākuši uz 17:00 un nu jau bija 17:10 atlase vēl nevarēja sākties, kamēr intervijas nebija beiguši tiem, kuri bija ieradušies uz 16:00. Skaidrs, ka 18:00 neviens uz mājām netiks,bet visu laiku bija attieksme - neviens Tevi šeit neutr, pats atnāci, Tu gribi darbu paliec, negribi - ej prom. Lai gan man bija šim vakaram plāni, likās, nu, paskatīšos, aiziešu vismaz uz interviju.Sākumā vēl domāju, ka šai atlasei ir izvēlēta ļoti profesionāla metode, ka, piemēram, mēs visi, gaidot interviju, lielajā telpā, tiekam novēroti stresa apstākļos un pētīti pēc kādas īpašas skalas vai tml. Laiks gāja. Bija daži cilvēki, kuri pēc intervijas uzreiz aizgāja prom, bija tādi, kuri atnāca no intervijas ar loģikas un personības testu, kuriem pēc tā aizpildīšanas bija jāgaida, kamēr tiek vēlreiz izsaukti. Bija arī tādi, kuri atnāca bez testa, nogaidīja vēl kādas 40minūtes, līdz kāda no "kompetentajām atlases speciālistēm" paziņoja, ka viņi šo atlasi nav izturējušies un var doties mājās. Tikai pēc 2,5h sākās individuālās intervijas ar cilvēkiem, kuri bija atnākuši uz darba interviju 17:00. Protams, man netika izteikts darba piedāvājums un kādam var likties, ka tā dēļ šī sūdzība tiek rakstīta, nebūt nē. Vēlos pabrīdināt darba meklētājus, lai taupa savu laiku un pašcieņu! Intervijā pret mani izturējās ļoti necienīgi, pat paņirgājās par manām atbildēm. Esmu bijusi uz samērā daudz intervijām un zinu, kā notiek personāla atlase - katrā ziņā vienmēr tika cienīts cilvēks, kurš ir atnācis meklēt darbu. Pēc šīs mokošās 3 stundu gaidīšanas un darba intervijas, kurā pret Tevi izturas kā "sū..", tā arī jutos, likās, ka vaina ir manī, profesionālajā pieredzē, prasmēs, vai tml. Ziniet, kas patiesībā zem tā visa slēpjas?Tas viss bija milzīgs farss! Tā lielā gaidīšana kopā ar citiem uz darba interviju atnākušajiem, uzpūstā, "profesionālā" atlase, ko viņi centās parādīt, bija nekas cits, kā sagatavota platforma tiem, kuri šo darbu dabūtu - lai viņi, ieejot jaunajā kolektīvā, justos kaut ko sasnieguši, nu tādu atlasi izturējuši, labākie no labākajiem, jo algas ir smieklīgi mazas!!! Projektu vadītājam tika piedāvāta tāda alga kādu Latvijā vidēji saņem asistents! Viņu svarīgākais kritērijs bija mazā samaksa! SOMESE Baltic atlase ieilga līdz pusnaktij!!! Iedomājieties?! - Jūs atnākat uz darba interviju, kurā pavadāt +/-7stundas sēžot un gaidot, bez ēdiena!Vai tiešām Jums gribētos strādāt tādā darba vietā pēc tik neprofesionālas, cilvēku izsmejošas un uzpūstas personāla atlases?!Prieks redzēt, ka neviens no 13.augusta atlases cilvēkiem nav piekritis šeit strādāt, jo viņi CV-Online mājas lapā ir izsludinājuši jaunas vakances. Darba meklētāji, taupiet jau laikus savus nervus un piesakieties 3 citām vakancēm tā vietā, lai dotos sevi pazemot uz SOMESE Baltic personāla atlasi!!! Veiksmīgi! ;)

I

K kristyy 01.09.2015

Mani šodien uzaicināja uz darba interviju! Pēc šī raksta sāku pamazām pārdomāt, vai vispār doties! Vai tiešām ir tik slikti, kā izklausās?

S SIA SOMESE Baltic 03.09.2015

Labdien, Cienījamā ingriida!

Paldies Jums par veltīto laiku gan konkursa laikā, gan rakstot šo ziņu. Jūsu plaši izklāstītais viedoklis ir uzklausīts, izskatīts un ir ņemts vērā.

Varam piekrist daļai no informācijas, t.i., jā, konkurss ir garš un noteikti tas var šķist grūts.

Sekojot mūsu klientu novērtējumam un atsauksmēm, esam sapratuši, ka cilvēki ir izsalkuši pēc augsta un kvalitatīva servisa, kā arī doto solījumu izpildes. Tomēr ne vienmēr pašsaprotams ir fakts, ka mēs esam šī servisa radītāji – cilvēki, kuri izpilda darbus.

Satiekoties nepazīstamiem cilvēkiem (darba devējam un ņēmējam) nekad nevar zināt, kādas patiesībā ir kandidāta zināšanas un psiholoģiskais stāvoklis. Risks ir augsts un diemžēl jāatzīst, ka ir vairāk cilvēku, kuri ir neprofesionāli, nekā cilvēki, kuri ir savas nozares speciālisti, ar tādām vērtībām, kā cieņa, sava vārda uzņemšanās, abpusēju interešu izskatīšana un produktīva komunikācija.

Mūsu kompānijas politika ir balstīta uz rūpēm par klientu un darbiniekiem. Mums kā reiz ir svarīgi pildīt klientam doto vārdu un radīt labiem, profesionāliem, uz izaugsmi tendētiem darbiniekiem darba vietu, kurā viņi var realizēt savu potenciālu.

Konkursa atlase veidota, kombinējot Eiropā vairāku plaši izplatītu un pārbaudītu personāla atlases modeļu standartus, novērtējot cilvēka stresa izturību, reakciju nestandarta situācijās, uzmanības un precizitātes spējas, kā arī citus, tieši mūsu darbības sfērai un kompānijas politikai svarīgus faktorus.

Konkursa laikā ejam cauri vairākiem punktiem, pēc kā pārbaudām kandidātu prasmes un CV norādītās informācijas patiesumu. Tai skaitā arī izvērtējam, vai cilvēki dzird vitāli svarīgu informāciju un dotos norādījumus, piemēram, amata nosaukums, uz kuru pretendē kandidāts, norādes uzaicinājuma zvanā, ka konkurss aizņems vairākas stundas un vakaru vēlams atbrīvot, kā arī citus faktorus.

Konkursa laikā kandidātiem vienmēr tiek minēta viņu procentuālā atbilstība amatam, kā arī procents par iespēju tikt pieņemtam darbā. Viņu izvēle ir turpināt konkursu vai nē.
Neatkāpsimies no saviem vārdiem (ko arī minam konkursa laikā), un, ja kādam interesē, esam gatavi pamatot jebkuru mūsu lēmumu vai darbības modeli, kā arī to nozīmi.

Esam atvērti ieteikumiem, lai uzlabotu jebkuru procesu kompānijā. Šādā gadījumā augstu novērtēsim atklātu pretenziju iesniegšanu ar reāliem vārdiem, uzvārdiem un pamatotiem faktiem objektīvas situācijas izskatīšanai.

Sūdzības Jūs variet iesniegt mūsu birojā Rīgā, Šķūņu ielā 6-5, elektroniski uz e-pastu [slēpt]@somese.lv, kā arī esmu gatava personīgi uzklausīt un izskatīt jebkuru situāciju. Sūdzību gadījumā mēs individuāli izvērtējam katru situāciju, sūdzību atbilstību faktiem, iepazīstoties ar pilnīgu situācijas skatījumu un pamatotiem faktiem no sūdzību sniedzēja puses.

Mēs augsti cienām cilvēku laiku, tieši tāpēc konkursa sākumā jau laicīgi cilvēkus brīdinām – Ja kāds meklē ērtu darba vietu, bez izaugsmes iespējām, nav gatavs pielikt pūles savas profesionālās karjeras attīstībai vai mūsu kompānijas kvalitātes rādītāji ir pa augstu vai nesaprotami, mēs neatbildīsim Jūsu prasībām un visdrīzāk mēs neatradīsim kopīgu valodu.

Mūsu kompānija aug un iet soli pa solim uz saviem mērķiem. Bez mūsu komandas mēs nekad to nespētu izdarīt. Mūsu darbinieki ir mūsu pamats. Mēs paplašinām komandu un nākotnē to paplašināsim vēl vairāk. No saviem standartiem neatkāpsimies, ja nu vienīgi tam būs pamatots arguments. Mēs cienām cilvēkus kā personības, lūgums ir cienīt arī mūsu politiku. Mūsu cilvēki pie mums atnāk un atnāks. Par to mēs esam pārliecinājušies jau iepriekš un esam pārliecināti arī tagad.

Paldies Jums par veltīto laiku un pieredzi, kuru Jūs mums sniedzāt.
Skumji, ka tas nav abpusēji.

Esam atvērti komunikācijai un, ja Jums ir palicis kas nepateikts, kas nomoka Jūsu sirdi un tiešām ir pamatoti fakti sūdzībai, gaidīšu Jūs personīgi mūsu birojā.

Ar cieņu,
SIA SOMESE Baltic vadītāja

I inese72 18.04.2018

Operator govorit toljko na gosudarstvennom jazike,dumaju cto nabiraja na rabotu nado imetj v vidu,cto i estj v strane nacmenshinstva,kotorie toze pokupajut vash tovar.

I inese72 18.04.2018

Polucila sms,cto viigrala termokrizku v twix loteree,pozvonila na ukazannij telefon,tak kak ja rabotaju s sfere obsluzivanija ,sprosila mozrtli agent dostavitj mne etu kruzku ,otvet net neljzja.K sozaleniju upakovki ne sohranilisj ,primerno 6 shtuk,tak kak zashla v internet i posmotrela na upakovku ,cto akcija ize zakoncena poetomu i vibrosila.Takoe otnoshenie,ja cto iz golovi brala eti mudrjonie kodi?Pravila estj praviila,no rebjonok el twix i nadejalsja cto biigraet kruzku.A vam zalko?Oshibka toditelej i rebjonok ostalsja bez priza.I escjo kak bi dumaete kazdij smozet priehatj za prizom tuda gde vi nahodotesj?Obespecennij da,no dumaju emu basha kruzka ne ocenjto nuzna.A maloobespecennomu do vas ne dobratsja +trandport ili + poctovie rashodi.Tak cto tvix mi boljshe ne edim.