Solvita Beržinska - Gramatvede-zagle

Cien. darba devēji! Esiet uzmanīgi pieņemot darbā šo sievieti. Izskats un grāmatveža profesionālās iemaņas neliecina, ka aiz šīs sejas slēpjas zagle, kura iekārtojas darbā, vēlāk aptīra uzņēmumu un pazūd kā rīta rasa. Šobrīd šī persona ir nonākusi policijas redzeslokā.Dzimšanas Dat. 18. 10. 1978

E

H huans4 28.12.2015

Šī persona, papildus minētajam, vēl ir alkoholiķe. Tiesāta par braukšanu dzērumā.

Z Zukers2015 02.01.2016

Kaut kāds murgs

B Boss2 18.01.2016

Muļķības!!! Godīgāku darbinieku neesmu saticis! Pats esmu viņas darba devējs. Ja kādam ir negodīgi darbinieki, vai paši esat negodīgi, nevar vainot citus!

B Boss3 20.01.2016

Solvita, Tu? :)

E Ess 20.01.2016

Kāpēc jāpublicē dzimšanas dati? Vai tas ir likumīgi?

B Boss3 20.01.2016

Boss2, ja vien, protams, neesi Solvita B, pirms publicē aizstāvības runas, painteresējies uzņēmuma CEMEX par šo personu.

L Liela problēma 29.08.2016

Ja kādam vēl ir informācija par šīs personas darbībām, lūdzu padalīties. E - pasts: [slēpt]@inbox.lv