Sociālā sfēra - sociālisms

Latviešiem ir viena ļoti nepatīka, raksturīga lieta-lūrēšana virsū, latvietis nepaies garām nenopētot cilvēku visā garumā, un tas dažreiz var kārtīgi izbesīt.Tiešām rodas sajūta, ka latvieši nav cilvēkus redzējuši, tik lūr ar izbolītām acīm virsū.

P pufa 25.10.2009

Ja no rītiem uzmestu sev acis spogulī, iespējams, cilvēki neskatītos izbolītām acīm tev virsū.

M Mirdza 25.10.2009

nerunāju jau tikai par sevīm, esmu ievērojusi, tiešām, no malas skatoties

E Eseseseseseseseses 25.10.2009

jaa, pavisam noteikti tikai latviesiem ir saada netiikama iipasiiba...mirdza, ieteiktu aizbraukt uz kaadu no musulmanju zemeem, nee, patiesiibaa pietiktu ar jebkuru eiropas galvaspilseetu, kuraas noteikti sadu pilsoniisu ir paarpilnam un tad paskaties, ko vaards 'blensana' patiesiibaa noziimee..

M Mirdza 25.10.2009

es jau nesaku, ka tikai latviešiem, bet tomēr, kam tā blenšana vaidzīga?

J Jevgēnija 25.10.2009

nevienaa eiropas galvaspilseetaa uz tevi neluurees pat ja tu buusi chiibaas uz ielas izgaajis.. bet latvieshi uz tevi skataas kaa uz meeslu

E Eseseseseseseseses 25.10.2009

tad tu, Axc, nevienaa eiropas galvaspilseetaa nees bijis...

A Axc 25.10.2009

esmu bijis Londonaa, Pariizee, Berliinee un Kopenhaagenaa.. un taadu uzkriitoshu luureeshanu neesmu maniijis

š šeherezade 25.10.2009

Mirdza, ja Tev tauta tik uzkrītoši lūr virsū, tad tiešām pirms iziešanas no mājas ielūkojies spogulī!!!Hmmm, izrādās, ka Tu esi Mirdza-Skaidž...:))))

L Lepi 25.10.2009

Nu ne tikai LV skatās virsū. Visās valstīs blenž un atskatās.

A albis 25.10.2009

tad vajag vazāties pa Mēness virsmu tur neviens nelūrēs uz tevi, jo tur neviena nav, varēsi pati lūrēt uz Mēness virsmu lai neiekāptu sūdos kurus tur atstāja kosmiskie tūristi kas pa piecīti atlidoja.palasiet to sūdzību par kosmosu.

O oļegs 26.10.2009

..es ari to esmu noverojis tikai latviesu un krievu tautas parstavjiem.

O off1 26.10.2009

Piekrītu Axc un Oļegam. Tas tiešām raksturīgs tikai postpadomju valstu iedzīvotājiem :/// slikta rakstura īpašība, bet pie tā jau esmu pieradis.

V vita 05.09.2010

bet tas taa it... latviesi to parnema no krieviem))))

M Mirdzai 30.08.2011

Nevajag plikai vazāties apkārt, tad neviens pat virsū neskatīsies!