Sne Serviss - auto remonts

3.0 (2006gada) dizelim saka tukšgaitā raustīties motors. Aizdzinu uz SNE Serviss uz diagnostiku. Solija pāris stundu laikā veikt diagnostiku ar iepriekšēju pierakstu, taisija 2.5 dienas (180 eiro). Pēc vairākkārtējiem zvaniem paziņoja ka divos cilindros nav laba kompresija un beigtas divas sprauslas un tulkīt ņemšot nost motora galvu.Aizbraucu uz šo servisu mani mēģināja pierunāt ka jāņem nost galva tad varēs ierakstīties ~1000, bet pēc tam būs redzams ja blokam arī kaut kas tad vēl ~2000.Uz manu jaut vai nevar apmainīt tikai divas bojātās sprauslas, tika paziņots ka tas neko nedos, jo max pēc 5000 km tās būs beigtas un vispār bus pic... ,devos pie citiem šarlatāniem, izņēma divas bojātās sprauslas un rekonstruēja (400 eiro), uz doto momentu pēc ši gadījuma esmu nobraucis 12000 km un viss ir ok.Secinājumus dariet paši

B barclay88 12.03.2015

Полный развод !!! Когда отдаёшь им машину, Сергей (директор) рассказывает после проверки что надо чинить то и то и это стоит огромную сумму денег. Когда ему говоришь что это не устраивает он не отдаёт машину пока не заплатишь денег. И нагло говорит что если не заплатишь в течении какого то количества дней он увеличит счёт в два раза.
Komentēja: Pirms 0 minūtēm barclay88