SMS Credit - piespiedēji

Biju aizņēmies kredītu no smscredit. Sanāca tā, ka nespēju atmaksāt, tā ir jau mana darīšana. Nesen pazvanīja, es teicu, ka samaksāšu mēneša beigās, šie piespieda pagarināt līdz pirmdienai uz mēnesi. Pat nedeva vārdu pateikt. Neuzklausīja, kāpēc es nevaru atmaksāt, vienkārši pateica un tā jābūt. Esmu šokā. Pietam, bija dzirdams, ka runā kaut kāda krieviete, kura cenšas izrunāt latviski vārdus. Vismaz skaidru latviešu valodu būtu iemācījušies.

K

Latviešu tautas 18.05.2015

1. Vai tu neesi debils ka tur paņemi kreditu?
2. Noteikumu iesaka viņi nevis tu: nauda pieder viņiem. Es sastapos ar tadu situaciju ka latvieši negrib atdot naudu - 100% gi. Tapec ka VISI latvieši - blēži!
3. Tu vismaz pateci "PALDIES" ka viņa runāja TAVA valoda! Viņa vareja runāt tavus saimniekus valodas, VARGS: zviedru vai angļu!

Latviešu tautas 18.05.2015

4. Devīze "Ja nečakarēsi citus, naudu nenopelnīsi" visiem SIA, kas peder latviešiem un ebrejiem!

L Lepnā Lavīze 18.05.2015

Piekrītu Vladlatam. Pamuļķis - latviešu pelēkais tirliņš. Kurš normāls cilvēks vispār ņem tos sms kredītus? Un vēl mēģina pravas kačāt. Esi ņēmis, noteikumus lasīji - tad atdod. Viņiem nav jāpiekrīt taviem noteikumiem.

Latviešu tautas 18.05.2015

krokss! A kada summa tur bija?

50 eiro :D

Latviešu tautas 18.05.2015

Un drošivien alga - 10 eiro... Satīra un humors! (c) Tadu summu var no kaimiņiem aizņemties!

L Lepnā Lavīze 18.05.2015

Kaimiņi ir gudri, tādiem pravu kačātāju paaudzes pārstāvjiem neaizdod, jo zina, ka pat 1 eiro neatdos, tikai brēks par savām cilvēktiesībām neatdot parādu :D

A Azik99 18.05.2015

Vlads, protams, pārspīlē, ka visi latvieši ir blēži. :)
Bet autors toč stulbenis - nevari atdot, iestājas nākamie soļi pēc līguma, pats tak parakstīja. Un pēdējā laikā arvien vairāk ir tādu, kā šis subjekts, kas aizņemās naudu un pēc tam izgudro 1001 iemeslu, kapēc lai neatdotu un stieptu laiku garumā + vēl iedomājas, ka var kādam kaut ko noteikt. Šie ir nevis blēži, bet vienkārši nīkuļi, kas aizņemas ~ 100 EUR, lai atdotu vēl senākus parādus un tā pa riņķi. Agrāk šādu nebija, jo bija pāris efektīvas metodes, kā laikā dabūt savu naudu, a tagad ar visām cilvēktiesībām staigā šādi nīkuļi.

R Rika 18.05.2015

Taisniba

Latviešu tautas 18.05.2015

Vlads, protams, pārspīlē, ka visi latvieši ir blēži. :)

Darbadevēji - 100% blēži... Un ja viņim vel ebreju āsinis - 200%!

Inženieris 19.05.2015

Būtu labāk iemācijies nopelnīt, nevis aizņemties!

Latviešu tautas 19.05.2015

Blonda ar kokas suniti no reklāmas... "Un kadi jūms procenti"(c)

50 eiro :D ------------------------------ Tiešam debile!

L Lepnā Lavīze 19.05.2015

Ne tikai darba devēji. No klientiem tieši latvietes un latvieši (ne-uzņēmēji) ir paši negodīgākie - izlokas, velk garumā ar samaksu, gaudo par savām problēmām un grūto dzīvi kā jāmaksā, bet paši aizlido uz ārzemēm un vēl draugos, lv izliek bildes apskatei. Saprot tikai tad, kad konkrēti piegriež skābekli.

L laimiite 21.05.2015

Bet sms credit gan ir kaut kas šķībi, ja kredītu var paņemt kāda citas personas vārdā (zinot peronas datus) un viņi neliekas ne ziņas, pēc tam no šīs peronas vēl pieprasa atmaksu. Pārbāudīta cilvēka identitāte, gan te netiek

Likumsargs 21.05.2015

Vladlatam
ne visi latvieši ir blēži;
SMS credit, Vivus un Ondo pieder latviešu darboņiem, kas slēpjas ofšoros. Starp citu, tur arī Saeimas deputāti ir savu naudu ielikuši, lai pelnītu.

ES ESMU PAR ŠĪS NOZARES LIKVIDĀCIJU!!!

K krokss 23.05.2015

Gribētu redzēt, kā Vladlat un pārējie, kuri gudri dirš, padzīvotu ilgu laiku bez darba un ēdiena, pat naudas nav, lai pie vecākiem PAĒST aizbraukt. Nu, jums taču nekad ar to nav problemu, daži vēl joprojām dzīvo ar mammuci. Droši vien at nakti vieni pši bez mammas izturēt nevar.

Latviešu tautas 23.05.2015

A ja es tekšu ka nj 2011.22.09 bez darba?

Latviešu tautas 23.05.2015

A ja es tekšu ka no 2011 gada 22 septembri bez darba? Dzīvoju no ta, kas sakraju un 3-ša pensijas līmeņa, ko man samaksāja Pensijas fonds. Līdz pensijai pec vecuma man vel 9 gadi...

N nu jaaaaa9 25.05.2015

autors ir tipisks neizglitots debils miskastnieks.
taadus vajag un looti pat vajag chakareet :)
liidz pedeejai viilei. lai zina savas tiesiibas :)))

N nu jaaaaa9 25.05.2015

autors ir tipisks 20+ paarstaavis. sitie urodi, pat aiznemoties, grib kachaat savs praavas. kur tas redzeets????
un taa viniem iet visaas dzives jomaas. arii darbaa staajoties, vini, uzstaada savus noteikumus(!!!).visur ir viniem "tiesiibas".
tapec jau seezh pie miseneem.