www.sudzibas.lv SMS Credit Naudas izkrāpšana

SMS Credit - Naudas izkrāpšana

SMScredit. lv ir krāpnieku un izpiešanas kantoris, biju paņēmis kredītu 200 Ls bija jāatdod 220 Ls kopā ar procentiem, nevarēju uzreiz samaksāt, pagāja vairāki mēneši un tad itkā biju gatavs nomaksāt visu kredītu, soda nauda arī bija saaugusi 360 Ls, par četriem mēnešiem protams uzreiz visu summu nevarēju atdot, piedāvāja grafiku uz 10 mēnešiem plus vēl par katru mēnesi komisijas maksa pie šīs summas 30 Ls mēnesī, kopā sanāca ka man jāatdod 900 Ls, galīgi saspiedušies, Es teicu, lai labāk lai iet caur tiesu, jo tad man būs jāmaksā 440 Ls, plus vēl tiesas izdevumi, protams tad jau viņiem summa sāka kristies un piedāvāja mazāku summu jo saprata paši ka par daudz grib. tā nu sanāca, ka lietu nodeva tiesā un es kopā samaksāju nepilnus 500 ls, bet viņi gribēja 900 Ls, lūk kur ir smscredit.lv pretimnākšana, lūdzu klienti neuzķerieties uz viņu draudiem un viltību.

A Andrejs 03.12.2010

Ātri ņēmi - ilgi atdod. Tāds bizness ir riskants un domā, viņi nezin kā tādā nopelnīt? Kārto saistības laikā un glabā dokumentus.

C CyberMan 03.12.2010

Gribat naudu, nopelnat... [slēpt]@ Ņemat parādus, nu un tad pielejat pilnu interneta, ka par daudz no Jums prasa... Nav ko aizņemties...

Runājot par pašu smscredit.lv - foršs mārketings un pilna Latvija ar muļķīšiem kam viegla nauda patīk :D

Z Zaķis 03.12.2010

Saprotu tikai vienu, ka cilvēkus ka muļķīšus apčakarē tāda viņu mārketinga doma, gan jau ar laiku viss nāks atpakaļ, jo agri vai vēlu tāpat viņu nogrims...

E es 03.12.2010

man situācija tā ka sākumā pirms gada vai vairāk piereģistrējos sistēmā, bet pēc 2 mēneši šie sāk braukt augumā ka esmu kaut ko parādā, sāku lūrēt kontos - šie ieskaitījuši paši 100Ls un pieprasa procentus, pasūtīju uz poda un atgriezu 100 un procentus netaisos maksāt, tad šie to summu izdomāja kā procentu maksājumu pārvērst, itkā atmaksāju daļu procenta, sviests kaut kāds, pateicu lai sūdz tiesā - nesūdz, līguma nav, viņu pašu nauda atgriesta, kaut arī manas tiesības bija neatgriest, tad šie sadomāja caur paus konsuls, tos pasūtīju uz poda un teicu ka ja līdīs, kāds atlikušo dzīvi strādās priekš tabletēm, turklāt pausam nav nekādu tisību piedzīšanām, kaut kāds smirdīgs juristu kantorītis, kas ieomājies ka nu es baidīšos un par katru latu maksāšu vēl x10Ls, ahujeļi ne, tagad domāju sms sūdzēt tiesā par manu personas datu pārdošanu kaut kam un pausu par nelikumīgi iegūtim datiem, laikam kamēr kādu neiesēdinā, visatļautības turpināsies, turklāt manu deklarēto vietu nez no kurienes izrakuši, kura jau 20 gadu nav deklarētā, šitos krāpniekus jāmočī, metamies koā un sēdinam par žurkām centrālcietumā

E Endijs 20.01.2011

Par laimi, man nav bijis jāsaskarās ar šīs kompānijas negatīvo attieksmi. Protams, tas izskaidrojams ar to, ka neesmu tam devis iemeslu. Kopumā, tā kā man arī nākas šad tad ik pa brīdim kādu lieku latu aizņemties no viņiem- esmu ļoti apmierināts.
Pirmais, kas mani pārsteidza ne uzreiz, bet es 1.reizi aizņēmos un sanāca, ka man vēl vajadzēja pēc dažām dienām nelielu naudas summu. Tā kā tur var būt tikai 1 aizņēmums vienlaicīgi, domāju, paskatīšos citās kompānijas...tik ļoti sarežģīti visiem izdomāta reģistrācija, pats process...nekur man nedeva vairs, lai gan bankā kredītu man nav, nekad nekur neesmu bijis melnajā sarakstā, varbūt citi uzņēmumi ieguva informāciju, ka esmu aizņēmies smscredit un nobijās, lai gan tie bija tikai 50ls, kaut gan piesardzība nenāk par ļaunu it sevišķi šajos laikos. Citi tada sajūta ka prasa tādus jautājumus bez maz vai ar ko guli un cik reizes dienā ej uz toleti, bet smscredit korektu un minimālu informāciju.

Un tad es sapratu, cik smscredit ier viegli kārtojama sadarbība, mani apmierina saņemtais serviss.
Kā jau minēju varbūt tapēc ka sadarbības pamatā ir dažreiz mazas summas uz īsu termiņu un tas nav provocējis augstākminētās darbības.
Taču ir labs teiciens :''viegla nauda ātri nāk ātri aiziet'' un varbūt tam kāds sakars, ka ar vieglu naudu ir jāuzmanās.

J Jānītis 20.01.2011

SMSCredit ir viena no daudzām šāda tipa kompānijām, bet zem šī brenda vēl strādā VIVUS un Credit24. Šīm trim kompānijām ir vienota datu bāze. Lai gan man kādreiz bija aizņēmums gan SMSCredit, gan VIVUS. Nevajag kavēties ar maksājumiem, bet ja sanāk kāda šaize, tad uzreiz kontaktēties ar viņiem, nevis slēpties!
Ir viena lieta, kas man nepatīk SMSCredit, bet par to kādreiz citā reizē!

D Dīī 21.03.2011

Aizņemos no viņiem un nekādu problēmu, ja laikus atdod. Un to, ko nevarēju, pagarināju pat pusgadu un pēc tam atdevu! Tā kā viss ir OK. :)

D DG 11.05.2011

Debiails kantoris

J juris 14.05.2011

NĒ kantoris, kā kantoris! vajadzēja tikai pagarināt atmaksas termiņu kaut vai jz nedeļu.CEINERI VAR NOPELNĪT JA GRIBI 15.minūtēs 200.

E elizabethe 17.05.2011

Normāls kantoris, ja laikā atdod vai pagarina, nav ne vainas, var arī aizņemties mazu summu, jo "mīļotā valsts" jau enerģiski gādā, lai cilvēks no algas līdz algai izdzīvot nevarētu. Vienīgais, kas nupat nepatīk - viņiem jau trešo dienu "neiet" mājaslapa un kredītu saņemt nevar.

J Julka 10.08.2011

Pilnīgi nepiekrītu! Ja ņem naudu - tad atdod laicīgi vai pagarini - un nebūs problēmu! Man ļoti patīk pakalpošana - atri, visu vienmēr var noskaidrot un sarunāt, laipns un saprotoš personāls! Iesaku visiem, kuri māk rēķināt savas iespējas!

I inni 10.08.2011

Parāds nav brālis, aizņēmies, neatdevi laicīgi, un ta brīnies.Es SMS kredīta vieta rīkotos tāpat.VAJAG VIENMĒR visu darīt laikā, nevis pikopt strausa politiku, gan jau kaut kā

N Noriebies 10.08.2011

Iepriekšējiem rakstītājiem un veiksminiekiem - dzīvē gadās visādi. Saprotu un piekrītu, ka visu jādara laicīgi, parāds nav brālis, bet dzīvē daudz ko nevar paredzēt, piemēram, ka tevi apzog, iztīra kontu, piekrāpj - nesamaksā par padarīto darbu. Ko tad? Kam lai lūdz palīdzību, ja pat nav naudas pārtikas iegādei! Uz savas ādas esmu pārbaudījis to kredītiestāžu pretimnākšanu. Labs esi, kamēr maksā. Ja ir lielas problēmas, neviens ilgāk par mēnesi negaida. Sākas draudi, zvani. Procenti aug, neskatoties uz to, ka nav ko samaksā, bet aug un aug. Gudrīšiem jau pēc vārda kabatā nav jāmeklē. Tikai nav neviena, kas sniegtu roku un reāli palīdzētu no tās bedres tikt ārā. Saprotu, ka par stulbumu un muļķību ir jāmaksā, agri vai vēlu, bet jāmaksā. Bet dažreiz tas ir tik sāpīgi, īpaši šajā sabiedrībā, kur dominē nauda. Bez naudas Tu neesi nekas. Aizņemas, vismaz es, ne jau lai ļauni iedzīvotos uz kāda rēķina, bet lai dzīvotu kā CILVĒKS. Citi gudrīši teiks, ka vajag krāt, krāt, bet neviens jau nevar zināt, kas ar viņu būs pēc gada. Bija man viens čoms, kas krāja - kā viņš teica- neesmu skops, bet taupīgs - bija tikai 40 gadi. Nu viņa šai saulē nav. Smagi saslima, pat nauda nepalīdzēja. Kāda morāle? 100% varu apgalvot, ka dzīvojam ļaunā sabiedrībā.Paņirgt, apsmiet, noķengāt- dažam labam tā ir norma.Sudzibas.lv ir cilvēku nomelnošanas lapele.

M Madara 04.12.2011

Nepiekrītu! arī es aizņemos no viņiem. Nekādu problēmu! Vajag lasīt noteikumus! Ļoti labi zini, ka par brīvu tev neviens neko nedos, aizņēmies uz konkrētu laiku- tad arī atdod, kad jāatmaksā, ja nevari atdot- pagarini, samaksā tur savus 20Ls par virsu. Tādēļ arī rakstīts, ka pirms kredīta ņemšanas IR JĀIZVĒRTĒ SAVAS IESPĒJAS ATDOT! Ja pats neliecies vairākus mēnešus ne ziņas- ko tad gribi, lai viņi baigi nāktu pretī. No instrukciju nelasīšanas dzimst un mirst cilvēki! Nevienu citu nevar vainot par to, ka pats neatbildi par savu rīcību.

L Lilistera 06.12.2011

Es esmu apmierināta ar šīs kompānijas darbību un gribēju te ierakstīt par īpašu attieksmi- biju paņēmusi naudu uz nedēļu, negaidīti nokļuvu slimnīcā un uzreiz informēju, ka maksājumu nevarēšu veikt laikā, ka esmu slimnīcā (norādīju, kurā, lai paši var pārliecināties)... samaksāju nedēļu vēlāk, kad iznācu no slimnīcas, nekādi papildu procenti netika aprēķināti... nevaru iedomāties, ka jebkura banka būtu tik pretimnākoša, noteikti sarēķinātu kavējuma dienas un basta...

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

M morgans 24.08.2012

Da SMS normāls kantoris..man liekas ka viss kārtība.Viņi dod bez procentu aizdevumus, galvenais laicīgi atmaksāt.Dod iespēju pagarināt atmaksas termiņu, viss m.lapā rakstīts.Ja nenomaksā laikā un nepagarini termiņu tad aiziet citi procenti, saskaņā ar līgumu.Ja sākas algas vai cita veida naudiņas problēmas, vajag pagarināt atmaksas termiņu.Neviens nespiež atmaksāt pamat summu ar procentiem..Izvērtē uz cik ilgu laiku vajag pagarinājumu..Ja godīgi tad Seb un Parex.uzmet krietni smagāk.Bija saskarsme..SMS piesaista jaunus klientus .. tas netraucē..Ar jeb kuru banku šī problēma aizņems vismaz 10 dienas.. .15 min..operatīvs un ātrs kaut kādas sīkas problēmas risinājums un nevajag no draugiem vai radiem aizņemties..Nebūs visiem jāskaidro kāpēc..Es paprasīju man aizdeva..viņi parasija es atdevu.Neredzu naida...reāli..laicīgi atdod ko aizņēmi...

J Jānis.1000 13.12.2012

Manuprāt viens no sakarīgajiem kantoriem, kas piedāvā ātros kredītus. Kungi un kundzes kas sūdzās- iesaku parunāt ar citiem kantoriem un tad aspratīsiet, ka konkurentu vidū smscredit riktīgi izceļas uz labu pusi

J jankovics89 15.01.2014

ja proti lasit, tad vispirms izlasi noteikumus un tad nem kreditu.. taa nau banka, bet atro kreditu iestade ar loti augstiem procentiem, itseviski ja laikus neatmaksa... jau vairakas reizes esmu aiznemies un bez liekam problemam, jo saplanoju pareizi atmaksas grafiku un nenemu vairak neka varu atmaksat!

T tester 14.05.2015

Liela daļa pozitīvo komentāru vai tik nav pašu sms credit darbinieku vai tuvu personu komentāri.