www.sudzibas.lv SMS Credit graffik oplati

SMS Credit - graffik oplati

Ставлю эту компанию себе в чёрный список тоже.. Была ими довольна довольно долгое время.. года 2-3. сейчас попала в неприятную ситуацию. я беременна, мне рожать на этой неделе в пункте договора 7.12 сказано что я могу договорится о графике оплаты если не могу выплатить сумму сразу.. звоню им,обьясняю ситуацию и они мне отказывают. какой год назад мне с первого звонка пошли на встречу и дали рассрочку, а сейчас когда реально не могу платить. осталась без денег перед родами они так по свински поступают.

ilmaars 24.04.2015

Varbūt iepriekš maksājot citu kredītu (no sms credit) pēc noteiktā grafika kaut kas tika nokavēts un viņi to ņēma vērā? Ja tā bija, tad vai viņi veidos vēl grafiku cilvēkam, kurš jau pat sadalītos maksājumus kavē vai ko neievēro?
Bet kā var nonākt līdz tam, ka atkal jāņem kredīts un jāprasa sadalīt (grafiku), jo parasti cilvēki apsolas nekad vairs pēc pirmā tāda iznākuma neko neņemt? Tāpat ar grafiku ir diezgan jāpārmaksā ikmēneša komisijas maksājumos. Kāpēc jānodzīvo līdz tam, ka atkal jāņem kredīts, kuru zina, ka nevarēs atmaksāt un jāpārmaksā pa virsu tam, kam vispār jēgas nav?