SMS Credit - .

smscredit reklame ka dod kreditu pat ar negatiivu kreditvesturi ok bija nepieciesams panemu pirmo reizi iedeva, laicigi atdevu viss taka butu ok, bija steidzami vajadziga nauda meginaju velreiz viss atsaka sakara ar krediitvesturi, tad nesaprotu kapec reklamee ja vinu nemaz ta nedod??

D

L lala 26.04.2011

man taa pat pirmo iedeva samaksaaju laicigi, bet otro atteica

J jojo 26.04.2011

man ar taapat pirmo deva pec tam atteica :(

K Kreditreform 27.04.2011

kapec jadod lai velak atteiktu?Kur loģika?

G GG 27.04.2011

Nezinu, man ir sūdīga vēsture, bet arī otro reizi iedeva. Trešo reizi gan diezvai iedos, jo nupat par dažām dienām nokavēju maksājumu.

I Inga 27.04.2011

Smscredit.lv aizdod visiem, ja ir nokārtotas saistības ar Creditreform Latviju, neskatoties, kāda ir bijusi tava kredīt vēsture. Tiem kam ir atteikts otro reizi, varēs tikai aizņemties pēc mēneša, skatoties kurā datumā ir veikts maksājums.

A Alex 29.04.2011

Nezinu gan...cik reizes jau nemu, viss ok. Galvenais, laicigi atgriezt to naudu vai pagarinat terminju :)

A Alex 29.04.2011

Bija pat ta, atgriezu naudinu, bet pec dienas jau atkal aiznemos ...

J Juris 02.05.2011

Ir slikta kreditvesture, kad nedaudz kave maksajumus, un ir paradnieki po zhiznji. Nedomaju, ka vini dod kreditus otriem.

M mamma 03.05.2011

Nezinu, man nekad nav atteikts, visu izdaru laikā... nu negatīvas vēstures nav, citi kredīti ir.

1 12 14.05.2011

viss ok un vēsture raiba.BET 14.05.2011.G. pazuda, kā internetā, tā arī telefoniski (ATBILDĒTAJS )no redzes loka itkā nebijuši.SĀKU STRESOT NAUDU ATDEVU BET ATRODOS NEIZIŅĀĀĀĀ???????OČKUJU!!!

L Lietot 18.05.2011

Jaa es par to pashu tagad skatos ka internet lapa izsleegta - man vel termins ir liidz 22 bet nu taa tiiri interesanti palika, varbuut viniem ir kaput un naudu vareeshu neatdot? :D

S SMS CREDIT VILTVĀRŽI 01.06.2011

SMS CREDIT IR VISVISLIELĀKIE BLĒŽI. UN TIE KAS TE RAKSTIJA IEPRIEKŠ, DROŠVIEN PAŠI STRĀDĀ TAJĀ SMS KANTORĪ.

CILVĒKI MĪĻIE NEKAD, NEPIEKĀDIEM APSTĀKĻIEM NEŅEMIET NAUDU NO TIEM KRĀPNIEKIEM. LAI DIEVS DEBESĪS JŪS SARGĀ NO ŠĪS VILTUS KOMPĀNIJAS.

ES PAŅĒMU 100 LS AIZDEVUMU, BET MAN NEBIJA DARBA VIENU MĒNESI. MAN IR DIVI KREDITI HANSABANKA 150 LS UN SMS CREDIT 100 LS PANEMU. SMS CREDIT SODA NAUDĀ SAREIĶINĀJA, KA MAN VIŅIEM PAŠO NOKAVĒTO MĒNESI JĀATDOD IR 400LS, TURPRETĪ HANSABANKĀ SODA NAUDA BIJA 1 LS. IR ATŠĶIRĪBA?

MĪĻIE CILVĒKI NEESIET DUMJI NEŅEMIET NO TĀS PAGĀNU UN ŠARLOTĀNU KOMPĀNIJAS NEKO. JA NEGRIBAT, LAI JŪSU DZIVE BUTU ELLE UN MURGS.

JA JUMS IR NEPIECIEŠAMS AIDEVUMS AIZŅEMIETIES NO BANKĀM, JO TUR NAV TIK ASTRONOMISKAS SODA NAUDAS, JA NOKAVĒSIET. JO KĀ ZINĀMS LATVIJA IR NESTABILA VALSTS. ŠODIEN IR DARBS RĪT VAIRS NAV UN ESI PLIKS KA ŽURKA.

NEKAD, NEKAD NEŅEMIET KREDITU NO ŠIEM BLĒŽIEM, ĒDIET KAUT VAI KARTUPEĻUS PLIKUS, NEKAD, NAKAD NEŅEMIET. ŠĪ KOMPĀNIJA PĀRVĒRŠ CILVĒKA DZIVI PAR ELLI.

K King 06.09.2011

What a joy to find somoene else who thinks this way.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

T tester 14.05.2015

Pirmo kredītu ar visu slikto kredīt vēsturi iedod tāpēc ka lai tu būtu jauns reģistrēts klients. Tātad ir reģistrēts jauns klients un viņiem ir iegūti jauni personas dati. Viņi šos datus pa kluso pēc tam pārdod.

Tāpēc tā arī ir akcija kas ļauj paņemt kredītus arī melnajā sarakstā esošajiem. Jo tev ir jāreģistrējas, rezultātā šie iegūst tavus Personas Datus un tad protams pirmo kredītu iedos, kā itkā būtu pildījuši solījumu par kredītu tiem kas ir melnajā sarakstā, pēc tam atteiks viss ticamāk ka nepaskaidrojot iemeslu.
Tāda tā ir viņu "akcija" ar slēptu mārketinga paņēmienu. Jauns lietotājs = jauni personas dati un viņiem tas ir = €€€ Pārdod pa kluso un smuka naudiņa.