SMS Credit - Isziņa

Sāksim ar SMSCredit..Kredīts tiek nomaksāts, bet mājaslapā informācija atjaunojas 5 darba dienu laikā.. Nopietni..?Ja vēlos no viņiem saņemt isziņu, ka nav pie viņiem kredītsaistības, tas aizņem no 3 līdz 5 dienām..Turpināsim ar Vivus..Ja vēlos no viņiem saņemt isziņu, ka nav pie viņiem kredītsaistības, tas aizņem no 3 līdz 5 dienām..Nesaprotu vienu, kad jāpiedzen procents, tad var visu ātri, bet kad jāuzraksta isziņa, ka klientam nav saistību, tad jāvelk līdz 5 darba dienām, bet reāli, tas neprasa pat vienu, lai arī cik būtu noslogots kantoris.. Tāda ir attieksme pret klientu, kas ir ņēmis ne vienu vien reizi un ar maksājumiem vienmēr viss ir bijis kārtībā.. Nemaz negribas domāt par tiem cilvēkiem, kas nevar samaksāt laicīgi..NEKAD neiesaku ņemties ar šiem kantoriem.. Vajag naudu, ejiet uz banku.. Būs ilgāk ( nevis 15min, bet divas dienas ), bet nosacījumi labāki.. Labāka attieksme un izdevīgāka situācija jebkurā gadījumā..

I

M murgss 18.09.2014