www.sudzibas.lv Smile Taxi pakalpojuma sniegšana

Smile Taxi - pakalpojuma sniegšana

Diezgan interesants izvērtās brauciens uz veikalu, sākums. taxi vaditajs neklausoties klientos aizbrauc nepareizā virzienā tādejādi pieliekot klāt kilometrus, vēlāk viss oki... beigās saņemot samaksu... kļudas pēc iedodu par 20 ls vairāk jo vnk nauda bija kopā(divas 20 ls banktnotes) izdeva 15 ls, nepiefikseju pirmajā momentā ka iedevu divus, pec mirkļa sapratu ka man tak bija 40 ls. zvanu šoferim, kas protams atbrauc atpakaļ uzklausa bēdu un tad kad saku kas par problēmu, noliedz iespējamību ka es kļūdijos lai arī varu zvērēt pie savas mammas un savas dzīvības ka iedevu 40 ls kļudas pēc, protams savu naudu atpakaļ neatgustu bet ir liela iespējamība iegūt zobu retinājumu, par apvainojumu.viss jau oki, saprotu ka piedzērušos klientus var mest virsu, bet ne jau cilvēkus kas ir pie sava saprāta !!!

R

. ...kl 23.12.2008

Pārbaudiet naudu neatejot no kases!!!

. ...kl 23.12.2008

Ja jau vari atļauties uz veikalu braukt ar taksi, tad ko uztraucies par tiem Ls 20!

J jurasiks 22.10.2011

varu zvērēt pie savas mammas un savas dzīvības ka iedevu 40 ls
-------------------------------------------------------------------------------
a viņš var zvērēt otrādi, i ko???

D dimzens 07.10.2012

Vēlies izvairīties no tādam problēmām Pasuti ECO TAXI RIGA. Zvani 27705550.

Mūsu dispečeri ir atjautigi un sirsnīgi, ar vienmēr pozitīvi atrisina klientu problēmas.
Garantējam godīgu un pozitīvu attieksmi pret klientu ieverojam optimālos brauciena marsrutus.
Mēs garantējam mantu drošību brauciena laikā un pēc brauciena atgriežam pazaudētas mantas.
Mūsu taksisti runā valsts valodā.