S smīkņa 12.04.2013

Dunduk, turpini!

Minesota 12.04.2013

Priekškam tev dators? Vairāk kā sešus vārdus uzrakstīt nevari!

donna b 12.04.2013

**minesota ** LOL, +100.

Dannii Disaster 12.04.2013

Kaapeec Juus atkal cilveekam uzbruukat!?

Man, piemeeram, arii ir gadiijies ar sho firmu neveiksmiigi sadarboties. It kaa visu salaboja, bet taa pati kaite peec paaris dienaam atkal bija atgriezusies... un taa divas reizes peec kaartas. Beigu beigaas atradu privaatmeistaru sludinaajumu portaalaa, jo tresho reizi datoru nest uz "SmilePC" negribeeju.

B Beisbolzzz 12.04.2013

ja nav faktu un loģisku pamatu suudzibai tad tas ir sviests un samazgas un vis ticamākais pats ir kautko noluņojis

S smīkņa 12.04.2013

Dannii, tas nav nekāds cilvēks, tas ir Mūdzis.

х хам007 17.04.2013

слышите вы идиоты назовите номер квитанции и я хочу посмотреть, что это за компьютеры, один идиот плачет, что он остался без компа, второй идиот ходит по частникам в то время когда мол у него гарантия, смешно.чё только конкуренты не напишут, уже достали всякий бред писать, придумайте что нибудь новенькое.

х хам007 17.04.2013

Dannii Disaster 18.04.2013

Mастер: Idiots esi tieshi Tu. Ja sho firmu paarstaav taadi aptaureeti "meistari" kaa Tu... tad komentaari vispaar nav vajadziigi.

Labaak pats ko jaunu izdomaa. Par tiem 'konkurentiem' ir jau dzirdeets. Es, piemeeram, nejeedzu datoros (un to pashu varu pateikt arii par "meistariem" Juusu firmaa). Taapeec arii biju aiznesusi datoru pie Jums. Tagad sapratu, ka daudz labaak (un leetaak) ir sadarboties ar privaatmeistariem, ko arii iesaku visiem paareejiem.

х хам007 18.04.2013

Dannii Disaster ты идиот можешь с кем угодно сотрудничать и рассказывать всё что угодно, мне пох.пока я не вижу номер квитанции и даже не знаю о чём речь идёт.обычно у идиотов весной начинается обострение, но это скоро пройдёт.привет конкурентам.

Dannii Disaster 18.04.2013

Mастер: Ej aarsteeties, tirlinj. Tev ir paranoja - peedeejaa stadijaa. Ja shis kantoris pienjem darbaa taadus kaa Tu (kuri staigaa briivi tikai taapeec, ka Tvaika ielaa vietas vair nav), tad... ko lai saka?

х хам007 18.04.2013

ты уже надоел, нету номера квитанции?ну судя, что ты за бред здесь написал, то я сомневаюсь, что таким ноут кто то продаст.на этом разговор закончен, мне нету времени на неадекватов.

Dannii Disaster 18.04.2013

Idiots! Kaads Tev "написал"? Es neesmu viirietis (aciimredzot, Tu arii nee!)

Nekaadu kviits numuru es Tev nedoshu. Palasi ko esi te saraksiijis, un padomaa vai normaals cilveeks gribees taadam psihopaatam atklaat savu identitaati!

х хам007 18.04.2013

ну всё ясно придурок с тобой, квитанции нет, номера заказа нет, о чём речь ты сам придурок незнаешь, как вы меня придурки весной достали, делать вам нехрен вот сидите и всякую хрень пишите, лучше подрочили бы и всё прошло.разговор не вижу смысла дальше продолжать, т.к идут одни оскорбления, а по делу ничего не написанно.Я надеюсь тебе ПОНЯТНО или ты настолько туп, что до тебя это не доходит?

Dannii Disaster 18.04.2013

LOL. Tu ko - lasiit neproti? Kaads Tev atkal "ты сам"? Es tachu saku, ka NEESMU viirietis! Nu, galiigi aptaureets elements!

Man IR Juusu kantora kviits (kaut taada tualetes papiira lapele), bet, kaa jau teicu, nekaadus numurus es te nerakstiishi, jo Tu, pilniigi viennoziimiigi, esi slims un agresiivs psihopaats.

х хам007 18.04.2013

мне пох кто ты он, она или оно.ну что полный придурок так это ясно и так.да и ещё и туповат.поржал с тебя.пиши озабоченный ещё.

х хам007 18.04.2013

я смотрю ты не только в этой теме гавкаешь, ты я смотрю по всем темам походить любишь и с людьми погавкаться.смотри поймаю и уши надеру.

S smīkņa 18.04.2013

a kas, viņiem meistars uz adatas sēž? Tāds nervozs dikti, laikam vajag pie vetārsta aizvest. Tādu dauni jau sen vajadzēja nošpricēt.

Minesota 18.04.2013

Tas masters ir drīzāk kāds slimais, kas pēdējā laikā te ir savairojušies. Atrod sev upuri un to dirsina.

х хам007 18.04.2013

да я мастер больной на всю голову.я грызу ваши ноутбуки, я их курю.я их бросаю об стенку, я на них катаюсь на горке зимой и летом.да я ещё по врачам хожу, у нас на фирме даже есть дежурный врач котрый мне делает клизму через каждые 10 минут..и вы озабоченные малолетки обходите нашу фирму стороной.ну поржал от души с придурков.это наверно пишет приват мастер который ноутбуки чинит в гараже.