www.sudzibas.lv Sky Slikts serviss

SKY Duntes iela - Slikts serviss

Vakar vakarā ap 21:00 iegāju Sky lielveikalā Duntes ielā! Gribēju nopirkt torti, kā reiz bija patīkams pārsteigums ka tagad vienu stundu pirms veikala slēgšanas visām smalkmaizitēm ir 50% atlaide. Pie letes bija daudz cilvēku kuri gribēja šīs maizītes iegādāties, es paskatījos ka par brīnumu sestdienas vakarā sadale bija pilna ar bulciņām nolēmu ka te visiem pietiks un aizņēmu rindu. Bet kamēr rinda atnāca līdz manīm tur jau vairs gadrīz nekā nepalika, kas vairāk par visu mani izbrinīja bija tas ko es ieraudziju pēc tam tie visi cilvēki kas stāvēja rindā bija paši Sky darbinieki, konditori kuri pirka entos kvantumos tas bulciņas, ar maisiem nesa arā, jo pēc pirkuma vini visi jau darba formā pagāja man garām tikai sadales otrā pusē. Sanāk viņi paši piepildija sev vitrīnu izpirka visu par centiem un mums veikala klientiem nekas nepalika. Runa nav jau par to vai man tieši pietika man pietika ar garšīgu torti kuru iegādājos! Es aizdomājos par to ka tas ir savā ziņā veikala iedzīšana mīnusos, vini apkrāpj savu darba devēju. Tu tur strādā, tu zini ko tu vari nopirkt kad un par kādu naudu, atliek tikai sagatavot produktu un viņi to ari izdarija. Varbūt tāpēc ka sestdiena un nav neviena priekšnieka...vnk likās ļoti savāda situācija.
Kātrā darba vietā ir savi darba kārtības noteikumi un vai drīkst sava darba laika iet iepirkties veikalā?! Tā pat nav īsti sūdzība, bet vnk informācija veikala vadībai.

б Борька 06.11.2016

Pirmkārt,darbiniekime ir tiesības pirkt produktus veikalā,kur viņi strādā un viņiem vienalga,kam cik paliks.Viņi par to precci maksā vispār.Nevajag teikt neko nezinot.

Latviešu tautas 06.11.2016

Nu un kas? Vai Jūs esiet informēti ka tāda paša kārtība ir apsardzes firmās: signalizāciju uzstādā pa puscenu, aparatūru piedāvā ar lielu atlaidi un apsarga pa puscenu..

б Борька 06.11.2016

Protams,katram savi bonusi darbā.Vai jums vienkārši skauž?

Latviešu tautas 07.11.2016

Неа, эс патс лиетаю тадас атлайдес...

Nu, nu, palielies vēl, ko Tu lieto!

donna b 06.11.2016

Vai tiesam Jums vairs nav nemaz par ko citu pasudzeties?

Life_is_life 06.11.2016

Bulcinju karsh!

Tātad pēc Sniedziņa domām SKY darbiniekiem pēc plkst. 22:00, pēc darba laika beigām būtu jāiepērkas Maximā? Labi vien ir, ka tas Sniedziņš reiz nokusīs...

Latviešu tautas 07.11.2016

Лай иепирка, бэт НЕ МАСВЕЙДИГИ УН САПРОТАМА ДАУДЗУМА! Эс домаю ка вайрак ка 10-15 булциняс пэрк идиотс!

C Chelsey 08.11.2016

Esmu strādājusi Sky un varu painformēt. Katram Sky veikala darbiniekam savulaik vismaz veikals katru dienu apmaksāja pusdienas 1Ls vērtībā, tad eiro rēķinot, būs vairāk. Darbinieki paši, atklāti sakot, pusdienas paēd pa to laiku, kamēr pilda savus darba pienākumus, virtuvē ik pa laikam kaut ko iegrūžot mutē. Ir daudz darba, visu nevar izpildīt, ja iet stundu garajā pusdienas laikā, kas piedevām netiek apmaksāts, ja kas. Tad nu šos te kuponus 1Ls vērtībā darbinieki var iztērēt pēc saviem ieskatiem kam vien vēlas dienas laikā. Tā lūk. Un ļoti bieži tās ir smalkmaizītes.

Latviešu tautas 09.11.2016

Ну и что? В МАКСИМЕ такие обеды бесплатны. Потому что готовят из просрочки.

C Chelsey 17.11.2016

Un kāds sakars ir manis rakstītajam ar Maximu?

Latviešu tautas 17.11.2016

Да прямая: это практикуется везде. Как то в одной МАКСИМЕ (Даугавгривас 74. Там сейчас другой магазин) даже был конфликт охранника с другими работниками: он запрещал работнице киоска сталоваться в МАКСИМЕ. Тем более руководство было не против...